ریموت پارکینگ

ریموت پارکینگ

امروزه به دلیل استقبال زیاد افراد به درب اتوماتیک و ریموتی پارکینگ، ریموت پارکینگ یکی از وسایل مورد نیاز افراد خواهد بود، با استفاده از ریموت پارکینگ میتوانید به راحتی باز و بسته شدن درب پارکینگ را کنترل نمایید. در این مقاله به صورت جامع ریموت پارکینگ را با یکدیگر مورد بررسی قرار داده ایم.

سوالات متداول

ریموت پارکینگ

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، ریموت پارکینگ یکی از وسایل ضروری برای هر واحد و یا مجتمعی می باشد که از درب پارکینگ اتوماتیک استفاده می نمایند، از آنجا که ریموت پارکینگ متناسب با هر نوع درب پارکینگ متغیر است میتوان گفت هزینه و همچنین طراحی هر یک از ریموت های پارکینگ نیز متفاوت خواهد بود.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن درب های محافظتی از اموال مردم پارکینگ هایی با درب های ریموتی و اتوماتیک بیشترین خواهان را بین افراد دارند و میتوان گفت یکی از محبوب ترین ها بین درب های پارکینگی می باشند. وظیفه ی اصلی ریموت پارکینگ کنترل باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

ریموت پارکینگ با گوشی
ریموت پارکینگ با گوشی

ریموت پارکینگ با گوشی

همانطور که در مقاله ی انواع ریموت کرکره برقی گفته شد، یکی از روش های کنترل درب پارکینگ استفاده از برنامه های کنترل درب و همچنین ریموت پارکینگ با گوشی می باشد، شما با استفاده از تلفن همراه نیز میتوانید باز و بسته شدن درب پارکینگ خود را کنترل کنید. به عنوان مثال شما میتوانید در مواقعی که در خانه حضور ندارید و افراد دیگری میخواهند وارد پارکینگ شوند دسترسی داده و با باز کردن درب پارکینگ با تلفن همراه خود این امکان را به فرد سوم بدهید تا بتواند وارد پارکینگ شود.

اگرشماهنوز از درب پارکینگ خودکار استفاده کرده و با ریموت فیزیکی اقدام به باز و بسته کردن درب پارکینگ خود میکنید، می‌توانید با پشت سر گذاشتن چند مرحله روند تبدیل گوشی به ریموت پارکینگ را پشت سر بگذارید. شما با تبدیل تلفن هوشمندتان به ریموت درب پارکینگ فارغ از افزایش امنیت و ایجاد راحتی بیشتر برای خود می‌توانید از قابلیت‌های جدید این تکنولوژی بهره مند شوید.

ریموت پارکینگ با گوشی یکی از به صرفه ترین و محبوب ترین روش های کنترل درب پارکینگ می باشد که با تغییر تنظیمات نرم‌افزار شما می‌توانید بدون به کار بردن آن از درب پارکینگ تردد کنید. در این شرایط زمانی که فاصله شما با گیرنده هوشمند درب پارکینگ از یک میزان مشخص کمتر شود، یک اعلان در نمایشگر تلفن همراه شما نمایش داده شده و از شما خواهد خواست تا باز شدن درب پارکینگ را تایید کنید. پس از انتخاب گزینه بله، درب به صورت خودکار باز شده و شما اجازه تردد خواهید یافت.

مزایای ریموت پارکینگ با گوشی عبارت اند از:

 • امکان استفاده از چندین دستگاه توسط یک اپلیکیشن
 • امکان دادن دسترسی به افراد مختلف از طریق شماره همراه
 • غیر فعال و فعال کردن افراد
 • امکان دریافت گزارش تردد توسط مالک
 • امکان تعریف درهای مختلف توسط مالک
 • امکان اضافه کردن ریموت به دستگاه

در این بخش میتوانید لینک دانلود ریموت پارکینگ با گوشی را مشاهده نمایید:

ریموت هوشمند پارکینگ
ریموت هوشمند پارکینگ

ریموت هوشمند پارکینگ

ریموت هوشمند پارکینگ معمولا برای درب های اتوماتیک و هوشمند پارکینگ مورد استفاده قرار میگیرد، این نوع ریموت ها معمولا به صورت خودکار به باز و بسته شدن درب پارکینگ تسلط داشته و این اعمال را کنترل می نمایند. یکی از کار های اصلی ریموت هوشمند پارکینگ این می باشد که افراد زیادی میتوانند به آن دسترسی داشته و تا 4 نفر میتوانند از آن استفاده نمایند.

درواقع ریموت هوشمند پارکینگ نوعی ریموت کنترل می‌باشد که برای‌شما امکان بازکردن درب پارکینگ با نوربالا را فراهم می‌سازد. در واقع شما می توانید بدون استفاده از ریموت کنترل و تنها با نصب این نوع محصول بر روی خودروی خود درب پارکینگ را با نور بالا زدن باز نمایید. با تولید این نوع محصول دیگر مشکلاتی مانند خالی شدن باتری ریموت را نخواهید داشت. نوربازکن زنوتیک قابل نصب بر روی تمامی خودروها می باشد و از مزایای آن می توان به ساپورت کردن دو فرکانس 315 و 433 مگا هرتز اشاره نمود.

از جمله مزایای ریموت هوشمند پارکینگ می توان به نصب آسان آن اشاره نمود که بدون نیاز به تغییر در سیم کشی خودرو قابل نصب می باشد. این مزیت باعث میشود که در هنگام نصب با هیچگونه مشکلی برای خودرو و سیم کشی آن مواجه نشوید. لازم به ذکر است برای نصب ریموت هوشمند پارکینگ از یک نیروی متخصص استفاده نمایید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

اگر به دنبال خرید ریموت هوشمند پارکینگ هستید، برای استعلام به روزترین قیمت ریموت هوشمند پارکینگ همین حالا با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲ خرید درب اتوماتیک را با معتبرترین فروشگاه کرکره برقی تهران تجربه کنید.

کپی ریموت پارکینگ
کپی ریموت پارکینگ

کپی ریموت پارکینگ

همواره یکی از بزرگترین مشکلاتی که ساختمان های پرجمعیت در رابطه با درب پارکینگ دارند، کپی ریموت پارکینگ می باشد. از آنجا که تمامی واحد های یک ساختمان دارای خودرو بوده و برای رفت و آمد و بیرون بردن وسیله نقلیه خود نیازمند یک ریموت هستند، کپی ریموت پارکینگ از مهمترین مسائل خواهد بود.

در این بخش روش کپی ریموت پارکینگ را برای شما عزیزان به صورت گام به گام قرار داده ایم.

برای کپی ریموت پارکینگ ابتدا باید ریموت پارکینگ را خام کنید، برای خام کردن یا پاک کردن ریموت درب نیاز است که دو دکمه اصلی را باهم نگه دارید تا چراغ LED روی ریموت به صورت چشمک زن دربیاید. البته برای برخی از ریموت ها لازم است پس از اینکه مراحل زیر را انجام دادید دکمه باز کردن جک درب را مداوما نگه دارید و دکمه مربوط به قفل را رها کنید و سپس دکمه قفل را چندین بار فشار دهید تا چراغ LED شروع به چشمک زدن کند. این کار به شما کمک می کند که اگر در کپی کردن ریموت برقی درب پارکینگ دچار خطا شوید به راحتی کد مربوطه را پاک کنید. با انجام این مراحل کد قبلی از ریموت شما کاملا پاک می شود و می توانید کد جدید را جایگزین کنید.

همانطور که بالاتر نیز گفته شد کپی ریموت پارکینگ نیاز به یک فرد متخصص در این زمینه می باشد، چرا که در صورت خام شدن اشتباه ریموت پارکینگ، ممکن است دیگر توانایی استفاده کردن از ریموت پارکینگ را نداشته و در این صورت دیگر امکان ورود و خروج خودرو به داخل پارکینگ را نخواهید داشت، پیشنهاد میشود برای آن که بتوانید به صورت حرفه ای اقدام به کپی ریموت پارکینگ کنید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لوازم کرکره برقی کلیک کنید.

توجه: قبل از اقدام به خرید کرکره برقی حتما اطلاعات لازم را در زمینه ی قفل کرکره برقی به منظور حفظ امنیت کرکره برقی داشته باشید.

قیمت کپی ریموت درب پارکینگ

معمولا میتوان گفت قیمت کپی ریموت درب پارکینگ متناسب با مقدار تجربه و حرفه ای بودن کارشناس مورد نظر متغیر می باشد، با توجه به گفته های بالا در رابطه با کپی ریموت پارکینگ، میتوان گفت یکی از کار های دشوار در این زمینه کپی ریموت می باشد چرا که در صورت بروز هر گونه خطا خسارت های جبران نا پذیری را در پیش خواهد داشت.

قبل از شروع بررسی قیمت کپی ریموت درب پارکینگ، ابتدا باید با انواع ریموت و رسیور جک درب اتوماتیک یک اشنایی سطحی داشته باشید. در ریموت های فیکس کد مکانیزم به این صورت می باشد که برای دادن کد و برنامه، کاربر باید به قسمت مدار ریموت دسترسی پیدا می کرد.

اما ریموت‌های کدلرن دارای امنیت بالاتری هستند، این نوع ریموت پارکینگ توسط شرکت یک کد 20 بیتی اتفاقی در حافظه آنها نوشته شده است. هر ریموت یک کد منحصربه‌فرد دارد و دو ریموت با کد یکسان وجود ندارد، بنابر این برای همگام کردن ریموت‌ها با گیرنده، گیرنده باید قادر باشد که کد هر ریموت را در خود ذخیره کند تا در مواقع درخواست چک کند که آیا ریموت معتبر هست یا نه. این عمل را اصطلاحاً لرن کردن می‌گویند. یعنی شما باید ریموت موردنظر خود را در گیرنده لرن کنید و برای همین هم به آنها ریموت‌های کدلرن می‌گویند.

ریموت های هاپینگ یکی دیگر از انواع ریموت پارکینگ هستند که امنیت بسیار بالاتری داشته و مدار فرمان قدرتمندتری را دارا می باشند. فرکانس این نوع ریموت ها دائم در حال تغییر است و فقط به وسیله رسیور مربوطه قابل شناسایی می باشد. باید برای استفاده از رسیور های هاپینگ حتما از ریموت های هاپینگ استفاده شود.

پیشنهاد ویژه: قیمت موتور کرکره برقی

قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ
قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ

قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ

قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ متناسب با طرح و همچنین نوع متریال استفاده شده در آن متغیر می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ میتوانید با کارشناسان حرفه ای ما مشاوره گرفته و اقدام به خرید ریموت درب پارکینگ نمایید.

برای خرید ریموت درب پارکینگ میتوانید به صورت حضوری و تلفنی با کارشناسان مجرب ما در زمینه انواع ریموت درب پارکینگ مشاوره بگیرید. آدرس جهت مراجعه به دفتر فروش: تهران – اتوبان آزادگان – مجتمع آهن مکان فاز ۲ شرقی – پلاک ۲۶۵.

شماره تلفن جهت مشاوره ی تلفنی و آنلاین با کارشناسان مربوطه در زمینه ی خرید ریموت کرکره برقی: (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱. برای استعلام قیمت کرکره اتوماتیک پارکینگ کلیک کنید.

مرکز فروش ریموت درب پارکینگ در تهران

اگر به دنبال مرکز فروش ریموت درب پارکینگ در تهران هستید باید بگوییم شرکت همتا از سال ۱۳۹۱ تا امروز با عرضه انواع کرکره های برقی ، درب های اتوماتیک شیشه ای ، انواع پرده برقی بالارو و کناررو ، انواع سایبان برقی و دستی ، جک بازویی پارکینگ ، جک ریلی پارکینگ و راهبند های بازویی و تاشو و متعلقات تمام محصولات نام برده و ارائه با کیفیت ترین محصولات ، و بهترین خدمات پس از فروش و پاسخگو بودن به تمام سوالات ، با افتخار جایگاه ویژه ای را در میان مشتریان کسب نماید و جایگاه قابل توجهی در میان شرکت ها و موسسات داشته باشیم.

شرکت همتا با مشاوره تخصصی و دقیق این امکان را به مشتریان و مصرف کنندگان می دهد تا مناسب ترین محصول را با بهترین قیمت انتخاب کنند.

شماره تلفن مرکز فروش ریموت کرکره برقی در تهران: (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

در ادامه ارزانترین ریموت درب پارکینگ و همچنین انواع ریموت درب پارکینگ را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

اگر ریموت درب پارکینگ خود را گم کرده اید و یا برق قطع شده و میخواهید درب پارکینگ خود را در نبود برق باز کنید میتوانید با روش هایی که در مقاله باز كردن كركره برقي بدون ريموت گفته شده است اقدام به باز کردن درب پارکینگ بدون ریموت و برق کنید.

ارزانترین ریموت درب پارکینگ
ارزانترین ریموت درب پارکینگ

ارزانترین ریموت درب پارکینگ

اگر به دنبال ارزانترین ریموت درب پارکینگ هستید میتوانیم بگوییم با توجه به این که میخواهید در مدت طولانی ای بدون تمام شدن باطری ریموت از این دستگاه استفاده نمایید، پیشنهاد میکنیم از ریموت درب پارکینگ هایی با برند های معتبر و با دوام استفاده نمایید.

همانطور که بالا تر نیز گفته شد ریموت درب پارکینگ یکی از مهم ترین وسایل برای هر واحد در یک ساختمان می باشد که به دلیل اینکه قرار است به صورت مداوم از آن استفاده شود، پیشنهاد میشود با کیفیت ترین و بادوام ترین آن را انتخاب نمایید. ارزانترین ریموت درب پارکینگ در بازار همواره تولید و عرضه میگردد که معایب آن عبارت اند از:

 • تمام شدن باطری
 • پاک شدن کد
 • طول عمر کم
 • کیفیت پایین
 • عدم دسترسی سیگنال

با توجه به موارد بالا بهتر است از یک ریموت درب پارکینگ با دوام و با کیفیت استفاده نمایید. در بخش زیر برای شما عزیزان انواع ریموت درب پارکینگ را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده ایم. شما میتوانید برای استعلام قیمت هر یک از مدل های ریموت درب پارکینگ شرکت همتا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

انواع ریموت درب پارکینگ

معمولا انواع ریموت های کنترل درب پارکینگ به صورت زیر کار میکنند:

 • انتقال فرمان حرکت توسط ریموت کنترل
 • فرستادن فرمان حرکت توسط سیگنال های فرکانس به رسیور
 • دریافت فرمان حرکت توسط رسیور و دکود کردن آن
 • فرستادن فرمان حرکت توسط رسیور به مرکز کنترل
 • انجام عملیات توسط مرکز کنترل

انواع ریموت درب پارکینگ سه نوع فرکانس کاری ۳۱۵MHz، ۴۳۳MHz و ۸۶۸MHz دارند اما از لحاظ نوع امنیت و کپی برداری به سه نوع کد فیکس، کد لرنینگ، هاپینگ تقسیم بندی میگردد که در این بخش تمامی انواع مختلف آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ریموت درب پارکینگ کد فیکس: برای شناسایی کردن ریموت درب پارکینگ کد فیکس توسط رسیور باید داخل رسیور دیپ سوئیچ با حالت وضعیت روشن یا خاموش بودن و داخل ریموت کنترل جامپر استفاده شود. جامپر داخل ریموت کنترل وظیفه دیپ سوئیچ داخل رسیور را انجام می دهد.

ریموت کنترل کد لرنینگ Code Learner
کد شناسایی بین رسیور و ریموت کنترل کد لرنینگ به صورت نرم افزاری انجام می شود. نحوه شناسایی ریموت درب پارکینگ کد لرنینگ با زدن یک دکمه رسیور، رسیور در وضعیت شناسایی و با زدن یک دکمه از ریموت، کد مربوط به آن ریموت در حافظه رسیور ذخیره می شود، از آن به بعد فرمان های صادر شده از آن ریموت برای رسیور قابل دریافت و رمزگشایی خواهد بود.

ریموت کنترل هاپینگ
در روش هاپینگ ارتباط میان ریموت و رسیور بر اساس یک کد ارتباطی برقرار می شود.کد ارتباطی بین ریموت کنترل و رسیور بر خلاف مدل کد لرنینگ ثابت نبوده در هر بار ارتباط یک کد ارتباطی جدید توسط ریموت مورد استفاده قرار می گیرد.
حدود ۱۶ بیلیون حالت برای کددهی وجود داشته که عملا کپی برداری از این ریموت ها را غیر ممکن می سازد. شناساندن ریموت به رسیور فقط از طریق خود رسیور امکان پذیر می باشد. امنیت استفاده از این نوع ریموت ها بسیار بالا و کپی برداری از ریموت را غیرممکن می کند.

قیمت انواع ریموت درب پارکینگ
قیمت انواع ریموت درب پارکینگ

قیمت انواع ریموت درب پارکینگ

همانطور که بالا تر نیز گفته شد قیمت انواع ریموت درب پارکینگ متناسب با طرح و همچنین نوع آن متغیر می باشد، به عنوان مثال قطعا قیمت ریموت درب پارکینگ ایتالیایی نسبت به دیگر انواع ریموت درب پارکینگ متفاوت بوده و بیشتر خواهد بود.

سیماران یکی دیگر از برند های ریموت درب پارکینگ می باشد، قیمت ریموت درب پارکینگ سیماران متغیر می باشد و شما میتوانید با انتخاب کردن نوع ریموت درب پارکینگ مورد نظرتان اقدام به خرید هر یک از این نوع ریموت ها کنید.

قبل از اقدام به خرید ریموت درب پارکینگ باید این نکته را در نظر داشته باشید که ریموت درب پارکینگ را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید،

شرکت درب اتوماتیک همتا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ در زمینه فروش و نصب کرکره های سنتی، آلومینیومی‌ و متعلقات مربوطه آغاز کرد و از سال ۱۳۸۸ با اضافه کردن جک های بازویی و ریلی و همچنین راهبند های پارکینگ به سبد کالایی توانست پوشش کاملتری را برای همکاران و مصرف کنندگان فراهم کند.

همچنین با بهره از تکنسین‌های مجرب ، آموزش دیده ، فنی و با استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری یراق‌آلات با کیفیت و با گارانتی به همراه نصب اصولی و دقیق و همچنین امکان ارایه نظارت مستمر و جدی این امکان را برای ما فراهم ساخته که همواره در مسیر کیفیت و پیشرفت گام برداریم.

برای استعلام قیمت ریموت درب پارکینگ می توانید با فروشگاه همتا تماس بگیرید.

برای خرید ریموت درب پارکینگ میتوانید به صورت حضوری و تلفنی با کارشناسان مجرب ما در زمینه انواع ریموت درب پارکینگ مشاوره بگیرید. آدرس جهت مراجعه به دفتر فروش: تهران – اتوبان آزادگان – مجتمع آهن مکان فاز ۲ شرقی – پلاک ۲۶۵.

شماره تلفن جهت مشاوره ی تلفنی و آنلاین با کارشناسان مربوطه در زمینه ی خرید ریموت کرکره برقی: (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

ساخت ریموت درب پارکینگ
ساخت ریموت درب پارکینگ

ساخت ریموت درب پارکینگ

با توجه به گفته های بالا با افزایش محبوبیت درب های اتوماتیک و درب های الکتریکی برای پارکینگ ها، ریموت درب پارکینگ یکی از پر کاربرد ترین وسایل هر واحد ساختمانی شده است، شرکت همتا در خصوص ریموت های درب پارکینگ خدمات گوناگونی را ارائه می دهد:

کپی کردن ریموت درب پارکینگ برای زمانی که لازم دارید یک کپی از روی ریموت ساخته شود و یا اینکه ریموت خود را گم کرده اید و می خواهید از روی ریموت یک کپی برای استفاده مجدد خود بسازید.
ست کردن ریموت با درب پارکینگ برای زمانی که میخواهید یک ریموت خام را برای درب پارکینگ خود ست کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ساخت ریموت درب پارکینگ با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.: (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

پیشنهاد میشود: قیمت پرده برقی

مرکز فروش ریموت درب پارکینگ

همانطور که در بخش های بالایی گفته شد، شرکت همتا یکی از مرکز فروش ریموت درب پارکینگ می باشد که همواره با در نظر گرفتن رضایت مخاطبین خود محصولاتی با کیفیت بالا و با دوام تولید و در بازار عرضه کرده است.

لازم به ذکر است خرید کالا از مجموعه همتا بر مبنای قوانین و آئین‌ نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود و همواره با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا این محصولات در دسترس مخاطبین خود قرار گرفته شده است.

برای استعلام قیمت ریموت درب پارکینگ با کارشناسان مربوطه در مرکز فروش ریموت درب پارکینگ تماس حاصل فرمایید. برای ارتباط با واتس آپ شرکت همتا کلیک کنید.

ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳
ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳

ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳

یکی از مزایای اصلی ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳ طراحی کاملا حرفه ای آن می باشد، این محصول به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده و کاملا ضد آب بوده و حتی داخل آب نیز کار میکند. لازم به ذکر است

مقاومت حرارتی بالا تا 120 درجه دارد و قابل نصب بر روی تمامی خودرو های ایرانی وخارجی می باشد، همچنین دارا بودن دفترچه راهنمای فارسی آن نیز باعث شده است که توسط افراد غیر متخصص نیز امکان نصب داشته باشد.

از جمله دیگر مزایای ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳ عبارت اند از:

 • امکان نصب بر روی سواری هایی با باطری 12 الی 30 ولت
 • بدون نیاز به باطری
 • قابلیت تعریف بر روی چندین گیرنده ( پارکینگ محل کار – پارکینگ ویلا – پار کینگ منزل – پارکینگ اقوام)
 • دارای کنترل کننده ولتاژ برای کنترل بار اضافی ولتاژ
 • دارای کنترل کننده قطب ولتاژ در صورت سیم بندی اشتباه
 • دارای آنتن داخلی ( برد 40 الی 60 متری )
 • ارائه شده در فرکانس های 433
 • قابل نصب بر روی رسیور های تایمر دار
 • قابل نصب بر روی جک برقی و یا کرکره برقی
 • عملکرد در صورت سوختن چراغ های جلویی

برای خرید ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳ میتوانید به صورت حضوری و تلفنی با کارشناسان مجرب ما در زمینه انواع ریموت هوشمند پارکینگ نور بالا مدل ۴۳۳ مشاوره بگیرید. آدرس جهت مراجعه به دفتر فروش: تهران – اتوبان آزادگان – مجتمع آهن مکان فاز ۲ شرقی – پلاک ۲۶۵.

شماره تلفن جهت مشاوره ی تلفنی و آنلاین با کارشناسان مربوطه در زمینه ی خرید ریموت درب پارکینگ: (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه مقالات شوید.

سوالات متداول

مرکز فروش ریموت پارکینگ کجاست؟

مرکز فروش ریموت پارکینگ شرکت همتا می باشد، شما میتوانید انواع ریموت پارکینگ را توسط شرکت همتا خریداری نمایید. داخل مقاله مرکز فروش ریموت پارکینگ را به صورت جامع مورد بررسی قرار داده ایم.

قیمت ریموت پارکینگ چقدر است؟

قیمت ریموت پارکینگ متناسب با نوع و برند مورد نظر شما متفاوت می باشد، برای استعلام قیمت ریموت پارکینگ با کارشناسان شرکت همتا تماس حاصل فرمایید. (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

کاربرد ریموت پارکینگ چیست؟

کاربرد اصلی ریموت پارکینگ کنترل باز و بسته شدن درب پارکینگ از دور می باشد، داخل مقاله تمامی کاربرد های ریموت پارکینگ را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

انواع ریموت پارکینگ چیست؟

ریموت پارکینگ سه نوع فرکانس کاری ۳۱۵MHz، ۴۳۳MHz و ۸۶۸MHz دارند و از لحاظ نوع امنیت و کپی برداری به سه نوع کد فیکس، کد لرنینگ، هاپینگ تقسیم بندی می شوند.

85 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.