خانه هوشمند

خانه هوشمند

خانه هوشمند به یک راه‌اندازی خانگی مناسب اشاره می‌کند که در آن وسایل و دستگاه‌ها می‌توانند به طور خودکار از راه دور از هر نقطه و با اتصال به اینترنت با استفاده از تلفن همراه یا سایر دستگاه‌های شبکه کنترل شوند. دستگاه‌های یک خانه هوشمند از طریق اینترنت به یکدیگر متصل هستند و به کاربر اجازه می‌دهند تا عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه، دما، روشنایی و سینمای خانگی را از راه دور کنترل کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع خانه هوشمند و لیستی از امکانات مختلف خانه های هوشمند آشنا شوید.

اگرمیخواهید بدانید مزایای خانه هوشمند چیست و چه امکاناتی دارد تا انتهای مقاله خانه هوشمند با ما همراه باشید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

خانه هوشمند

دستگاه های یک خانه هوشمند به یکدیگر متصل هستند و می توان از طریق یک نقطه مرکزی مانند تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا کنسول بازی به آنها دسترسی داشت. قفل درها، تلویزیون ها، ترموستات ها، نمایشگرهای خانگی، دوربین ها، چراغ ها و حتی وسایلی مانند یخچال را می توان از طریق یک سیستم اتوماسیون خانگی کنترل کرد. این سیستم بر روی تلفن همراه یا سایر دستگاه های شبکه نصب شده است و کاربر می تواند برنامه های زمانی ایجاد کند تا برخی تغییرات اعمال شوند.

لوازم خانگی هوشمند دارای مهارت‌های خودآموزی هستند تا بتوانند برنامه‌های زمانی صاحب خانه را یاد بگیرند و در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهند. خانه های هوشمند مجهز به کنترل روشنایی به صاحبان خانه اجازه می دهد مصرف برق را کاهش دهند و از صرفه جویی در هزینه های مرتبط با انرژی بهره مند شوند. برخی از سیستم‌های اتوماسیون خانگی در صورت مشاهده هرگونه حرکتی در خانه به صاحب خانه در صورت عدم حضور آنها هشدار می‌دهند، در حالی که برخی دیگر می‌توانند در صورت بروز موقعیت‌های قریب‌الوقوع با مقامات (پلیس یا آتش نشانی ) تماس بگیرند.

خانه هوشمند چیست

در رابطه با پاسخ این سوال که خانه هوشمند چیست باید بگوییم خانه‌های هوشمند می‌توانند سیستم‌های بی‌سیم یا سیم‌کشی یا هر دو را داشته باشند. قرار دادن یک سیستم اتوماسیون خانگی بی سیم با ویژگی هایی مانند روشنایی هوشمند، کنترل آب و هوا و امنیت می تواند چندین میلیون تومان هزینه داشته باشد که آن را بسیار مقرون به صرفه می کند. نقطه ضعف سیستم های بی سیم خانه هوشمند این است که احتمالاً به پوشش Wi-Fi قوی و خدمات باند پهن در سراسر خانه خود نیاز دارید.

سیستم‌های خانه‌های هوشمند بی‌سیم به دلیل اندازه کوچک‌تر معمولاً برای خانه‌های کوچک‌تر یا املاک اجاره‌ای مناسب‌تر هستند. از سوی دیگر، سیستم های سیمی قابل اعتمادتر در نظر گرفته می شوند و معمولاً هک آنها دشوارتر است. لازم به ذکر است یک سیستم سیم کشی شده می تواند ارزش فروش مجدد خانه را افزایش دهد. بنابراین، اغلب در هنگام طراحی یک ساختمان جدید یا انجام یک بازسازی اساسی، هوشمند سازی خانه یکی از گزینه های مناسب می باشد. یکی از معایب خانه هوشمند این است که معمولا قیمت آن نسبت به سایر خانه های غیر هوشمند قدیمی وسنتی گران تر بوده و در عین حال کاربردی تر می باشد.

اسمارت هوم چیست
اسمارت هوم چیست

اسمارت هوم چیست

smart home یا همان خانه هوشمند از دستگاه‌های متصل به اینترنت برای امکان نظارت و مدیریت از راه دور وسایل و سیستم‌ها مانند روشنایی و گرمایش استفاده می‌کند. فن‌آوری خانه هوشمند که اغلب به آن اتوماسیون خانگی یا domotics نیز گفته می‌شود امنیت، راحتی و بهره‌وری انرژی را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد دستگاه‌های هوشمند را کنترل کنند و اغلب توسط یک برنامه خانه هوشمند قابل کنترل می باشند.

خانه‌های هوشمند به شما این امکان را می‌دهند که کنترل بیشتری بر مصرف انرژی خود داشته باشید، در عین حال مواردی مانند تنظیم دما، روشن و خاموش کردن چراغ‌ها، باز و بسته کردن پنجره‌ها و تنظیم آبیاری بر اساس آب و هوا را خودکار می‌کنند. خانه‌های هوشمند بینش‌هایی در مورد مصرف انرژی ارائه می‌دهند که می‌تواند به شما کمک کند انرژی کارآمدتری داشته باشید و به عوامل زیست‌ محیطی توجه داشته باشید.

در واقع خانه های هوشمند و انواع ساختمان هوشمند در مقایسه با سایر ساختمان ها و خانه های غیر هوشمند انرژی کمتری مصرف کرده و دسترسی به وسایل در آن ها آسان تر خواهد بود. همچنین یکی دیگر از ویژگی ها ومزایای ساختمان هوشمند ضد سرقت بودن آن می باشد.

با هوشمند سازی خانه سارقین هرگز قارد به سرقت از خالنه و وسایل نخواهند بود، این سیستم های هوشمند همواره به صورت ضد هک بوده و به سختی میتوان به اتصلالات آن دسترسی پیدا نمود. پس یکی از روش های جلوگیری از سرقت از ساختمان هوشمند سازی آن می باشد. در ادامه با ماهمراه باشید تا با انواع خانه هوشمند و خدمات خانه هوشمند به صورت جامع آشنا شوید.

خانه هوشمند به خانه ای گفته می شود که مجهز به دستگاه های متصل است که می توان از راه دور از طریق گوشی هوشمند یا کامپیوتر آن را برنامه ریزی و کنترل کرد. به عنوان مثال، یک خانه هوشمند کنترل از راه دور روشنایی، دما، امنیت پنجره ها و درها و بسیاری از عملکردهای دیگر را امکان پذیر می کند.

خانه های هوشمند از فناوری های اتوماسیون خانگی برای ارائه بازخورد و اطلاعات به صاحبان خانه با نظارت بر جنبه های خانه و ارائه کنترل های هوشمند و قابل برنامه ریزی استفاده می کنند. به عنوان مثال، یک یخچال هوشمند ممکن است بتواند محتویات خود را فهرست بندی کند، منوها را پیشنهاد کند، جایگزین های سالم را توصیه کند، و با تمام شدن غذا به صاحب خانه اطلاع دهد.

دستگاه های هوشمند حتی می توانند حتی زمانی که صاحب خانه در خانه نیست از تغذیه گربه و آبیاری گیاهان مراقبت کنند. فن‌آوری‌های هوشمند فرصت‌هایی را برای بهبود شیوه زندگی و کار و در عین حال افزایش صرفه‌جویی در انرژی ارائه می‌دهند. با داشتن یک خانه هوشمند می‌توانید بررسی کنید چه کسی جلوی در است، پنجره‌ها را ببندید، چراغ‌ها را خاموش کنید و از طریق تلفن هوشمند خود، از هر نقطه از جهان نظارت کنید که خانه‌تان چقدر انرژی مصرف می‌کند.

مزایای خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند

خانه هوشمند خانه‌ای است که در آن هر چیزی الکتریکی مانند لوازم خانگی، چراغ‌ها، قفل‌ها، دوربین‌ها، تلویزیون‌ها و سایر اشیاء از طریق اینترنت برای اشتراک‌گذاری اطلاعات به هم متصل می‌شوند. که به آن اینترنت اشیا یا دستگاه‌های IoT گفته می‌شود، می‌توانید از راه دور به دستگاه‌های متصل از طریق یک برنامه در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی یا یک مرکز خانه هوشمند مانند الکسا یا دستیار Google دسترسی داشته باشید و آن‌ها را کنترل کنید.

داشتن یک شبکه متصل از دستگاه ها به این معنی است که می توانید جنبه های خانه خود را با صدای خود یا لمس یک دکمه کنترل کنید. حتی می‌توانید تنظیمات لوازم خانگی یا دستگاه‌ها را در زمانی که دور هستید نظارت یا تنظیم کنید. به عنوان مثال، می توانید از راه دور درب خانه را باز کنید یا اگر بیرون باران شروع به باریدن کرد، سیستم آبپاش را خاموش کنید.

خانه های هوشمند می توانند بر اساس تنظیمات تایمر یا کنترل شده توسط هوش مصنوعی کار کنند. به عنوان مثال، می‌توانید قهوه‌ساز و چراغ‌های آشپزخانه را طوری تنظیم کنید که وقتی از خواب بیدار می‌شوید روشن شوند، یا درب ورودی را طوری تنظیم کنید که با نزدیک شدن به خانه، قفل آن باز شود.

برای خانه‌های هوشمند مجهز به هوش مصنوعی، دستگاه‌ها می‌توانند عادات شما را یاد بگیرند و تنظیمات را مطابق با اولویت‌های شما تنظیم کنند، این ویژگی‌های راحت به کاهش استفاده از برق و منابع طبیعی کمک می‌کند و خانه‌های هوشمند را به گزینه‌ای مقرون به صرفه تر تبدیل می‌کند. با خودکار کردن چرخه‌های روزانه خانه، خانه‌های هوشمند لایه‌ای از کارایی، امنیت و راحتی را به زندگی روزمره اضافه می‌کنند.

تاریخچه خانه هوشمند

در سال 1975فناوری جدیدی به نام X10 عرضه شد. این فناوری از فرکانس رادیویی برای ارسال اطلاعات دیجیتال از طریق سیستم‌های سیمی موجود در خانه استفاده می‌کند و امکان کنترل اقلام از راه دور را فراهم می‌کند. در سال 2005، Z-Wave پا به عرصه وجود گذاشت و مفهوم خانه هوشمند را بیشتر پیش برد.

این فناوری و سایر فناوری ها در آن زمان شروع به ترکیب اتصالات سیمی و بی سیم کردند. در سال 2010، ترموستات یادگیری Nest یک پیشرفت بزرگ برای خانه های هوشمند مبتنی بر اینترنت بی سیم در نظر گرفته شد. با معرفی آن، توانایی ارسال و ردیابی داده ها از خانه فرصت های بیشتری را برای دستگاه های هوشمند برای خودکارسازی عملکردهای معمول باز کرد. تنها پس از چند هفته استفاده، ترموستات می‌تواند الگوی سرنشینان خانه و خارج از خانه را پیش‌بینی کند و تنظیمات دما را متناسب با آن تنظیم کند.

با گذشت زمان، اکوسیستم Nest گسترش یافت و شامل قفل، دوربین، زنگ در و موارد دیگر شد. امروزه تعداد زیادی گزینه پیشرفته در دسترس هستند که در چندین پلتفرم خانه هوشمند از جمله Amazon Alexa، Apple HomeKit، Ring و غیره کار می کنند. پرده های برقی، کرکره پارکینگ، لامپ‌های هوشمند، دوشاخه‌های خروجی، یخچال‌ها، ترموستات‌ها، تلویزیون‌ها و بلندگوها، زنگ‌های در و تعداد زیادی دستگاه دیگر همگی برای صحبت با یکدیگر در دسترس هستند و خانه را در مقیاسی که قبلاً دیده نشده بود به هم متصل می‌کنند.

انواع خانه هوشمند
انواع خانه هوشمند

انواع خانه هوشمند

انواع سیستم هوشمند و دستگاه‌های هوشمند نظارت در زمان واقعی را هنگامی که از خانه دور هستید فعال می‌کنند و داده‌های مفید و امنیت را افزایش می‌دهند. انواع سیستم هوشمند می تواند عملکرد آنها را بهبود بخشد و آنها را قادر می سازد تا برای ارائه نتایج هماهنگ با یکدیگر کار کنند.

انواع سیستم هوشمند می‌توانند هنگام وقوع رویدادهای خاص هشدارهایی را ایجاد کنند و ایمنی خانه را بهبود بخشند، همچنین دستگاه‌های هوشمند می‌توانند خانه شما را برای نشت و سیل کنترل کنند و برای جلوگیری از آسیب‌های پرهزینه، هشدارهای متفاوتی را ارائه دهند.

یکی از مهمترین مزایا و ویژگی های انواع سیستم هوشمند تشخیص حرکت می باشد. این فناوری با فعال کردن تنها زمانی که حرکت شناسایی می شود، در زمان، عمر باتری، حافظه، ذخیره سازی و انرژی صرفه جویی می کند.

انواع سیستم هوشمند با اتصال تشخیص حرکت، دوربین‌ها، آلارم‌ها و خدمات امنیتی، امنیت خانه را افزایش می‌دهد و می توانند به کاربران در مورد مصرف انرژی و تولید انرژی از انرژی های تجدیدپذیر آموزش دهند و به افزایش کارایی، کاهش انتشار کربن و هزینه ها کمک کنند.

دستگاه‌های هوشمند را می‌توان بر اساس ترجیحات صاحب خانه برنامه‌ریزی کرد، به طوری که طیف وسیعی از تنظیمات را می‌توان با یک ضربه زدن روی تلفن فعال کرد. علاوه بر اینکه می‌توانید دستگاه‌ها را با صدای خود کنترل کنید، برخی از دستگاه‌ها می‌توانند با شرایط خاصی فعال شوند و نیازی به ورودی کاربر نباشد. به عنوان مثال، مقدار نور خورشید می تواند بر برنامه آبیاری گیاه یا چمن تأثیر بگذارد. افزودن دوربین‌ها، دکمه‌های هشدار و فناوری‌های ارتباطی می‌تواند خانه‌ها را برای افراد مسن ایمن‌تر کند و پشتیبانی را برای دیگران آسان‌تر کند.

ساختمان هوشمند چیست

با توجه به گفته های بالا در رابطه با خانه هوشمند ایرانی و انواع خانه ها و ساختمان های هوشمند، در رابطه با پاسخ این سوال که خانه هوشمند چیست باید بگوییم ساختمان هوشمند یکی از ساختمان هایی می باشد که در آن ها از سیستم های هوشمند و کنترل از راه دور استفاده میشود و معمولا دارای درب اتوماتیک وتجهیزات اتوماتیک می باشند. پیشنهاد میشود برای استعلام قیمت درب اتوماتیک کلیک کنید.

خانه‌های هوشمند و ساختمان هوشمند قبلاً به سیم‌کشی اختصاصی نیاز داشتند، اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی همه چیز بی‌سیم است و اکثر دستگاه‌های هوشمند را می‌توان مستقیماً از طریق WiFi متصل کرد. تا همین اواخر رایج‌ترین پروتکل‌ها Z-Wave و Zigbee بودند، اما گسترش وای‌فای برای دسترسی به ویژگی‌هایی مانند کنترل صوتی فناوری هوشمند را در دسترس بازار انبوه قرار داده است.

امکانات خانه هوشمند
امکانات خانه هوشمند

امکانات خانه هوشمند

در این بخش برای شما عزیزان امکانات خانه هشومند را مورد بررسی قرار داده ایم. یکی از امکانات و خدمات خانه هوشمند، کنترل گرمایش می باشد. محصولات خانه های هوشمند اکنون کنترل بیشتری بر دستگاه های گرمایشی از جمله زمانی که محصولات روشن، خاموش و کنترل می شوند، امکان پذیر می کنند، محصولات هوشمند ممکن است مجهز به حسگرهای دما یا رطوبت باشند تا در صورت رعایت معیارهای خاصی، به طور خودکار روشن یا خاموش شوند.

امروزه انواع پرده برقی نیز در دسته محصولات خانه هوشمند قرار گرفته و تنها با استفاده زا یک ریموت میتوان قارد به باز و بسته نمودن آن باشید. پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت پرده برقی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین و کارشناسان مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

لیست تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

با توجه به گفته های بالا در رابطه با خانه های هوشمند و قابلیت های آن ها، میتوان نتیجه گرفت تمامی ابزار مانند انواع پرده برقی ها و یا درب های ورودی خانه ها را میتوان به صورت هوشمند در آورده و در مصرف انرژی صزفه جویی نمود.

خانه های هوشمند این امکان را به افراد میدهند تا بتوانند به راحتی و بدون استفاده از نیروی انسانی قارد به انجام فعالیت هایی مانند خاموش و روشن کردن چراغ ها، باز کردن درب و … باشند. خانه های هوشمند بدون شک یکی از بهترین نتایج پیشرفت تکنولوژی برای صاحبان خانه است. خانه هوشمند خانه ای است که با سیستم های اتوماسیون ساخته شده است که به افراد اجازه می دهد نور، امنیت، سرگرمی و غیره را از راه دور از طریق تلفن یا رایانه کنترل کنند.

داشتن یک سیستم هوشمند که مصرف انرژی را پایش و بهینه می کند، دارای طیف وسیعی از مزایا می باشد. استفاده از سیستم های هشومند سازی خانه نه تنها به مصرف منظم شما پایداری می بخشد، بلکه مدل سازی کارآمد آن به شما کمک می کند تا هزینه های انرژی را کاهش دهید. داشتن خانه هوشمند در تهران راه حل مناسب برای شما و حفظ محیط زیست است.

یکی از اصلی ترین تجهیزات خانه هوشمند، بالکن شیشه ای می باشد. همانطور که میدانید بالکن های شیشه ای همواره به دلیل سکوریت بودن نوع شیشه آن ها و همچنین جلوگیری از ورود گرد و غبار در داخل آن همواره یکی از تجهیزات مهم برای هر خانه ای می باشند.

شما مکیتوانید انواع شیشه یالکنی ها را هوشمند سازی کرده و تنها با استفاده از دکمه ای بر روی ریموت آن قارد به باز و بسته کردن درب بالکن از راه دور باشید. پیشنهاد میشود برای استعلام قیمت بالکن شیشه ای وهمچنین خرید انواع شیشه بالکنی های برقی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید.

یکی دیگر از تجهیزات خانه های هوشمند تجهیزات کنترل دما می باشد، بهترین ویژگی یک خانه هوشمند سیستم کنترل آب و هوای هوشمند آن است. از خود بپرسید تا به حال چند بار در نیمه شب از خواب بیدار شده اید که وقتی هوا خیلی گرم می شود بخاری و یا شوفاژ را خاموش کنید؟ در یک خانه هوشمند، یک سیستم کنترل آب و هوا هوشمند میتواند این مشکل را برای شما برطرف نماید. حسگرهایی که در کل خانه شما قرار می گیرند، دائماً دمای هر اتاق خانه شما را کنترل می کنند. اگر هر اتاقی خیلی سرد یا خیلی گرم می شود، سیستم هوشمند AC و منابع گرمایشی شما را کنترل می کند تا آنها را به طور خودکار تنظیم کند، بنابراین می توانید از دمای مورد علاقه خود در تمام طول سال لذت ببرید.

از جمله لیست تجهیزات هوشمند سازی ساختمان عبارت است از:

 • ساعت زنگ دار هوشمند
 • امنیت خانه هوشمند
 • چشمک زدن دوربین امنیتی HD
 • دکور خانه هوشمند ( پرده برقی، سیستم تنظیم گرمایش برقی)
 • دستگاه تصفیه هوای هوشمند
 • بلندگوی هوشمند
 • زنگ درب هوشمند
 • راهبند پارکینگ هوشمند

شما میتوانید تمامی لیست تجهیزات هوشمند سازی ساختمان را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از فروشگاه همتا خریداری نمایید. ما به عنوان یکی از معتبر ترین فروشگاه های ارائه لوازم خانه هوشمند همواره کیفیت را هدف اصلی خود قرار داده و محصولاتی اورجینال و با دوام را به مشتریان خود ارائه میدهیم.

ساختمان های هوشمند از دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) برای نظارت بر عناصر مختلف ساختمان، تجزیه و تحلیل داده ها و ایجاد بینش در مورد الگوها استفاده می کنند که می تواند برای بهینه سازی عملیات ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.

حسگرها در هسته بسیاری از ساختمان‌های هوشمند قرار دارند و برای شروع یک عمل یا جمع‌آوری داده‌ها در مورد شرایط فعلی اتاق استفاده می‌شوند. انواع مختلفی از سنسورها وجود دارد. برخی از نمونه ها عبارتند از: سنسورهای دما، سنسورهای رطوبت، سنسورهای کیفیت هوا، سنسورهای کیفیت آب، سنسورهای حرکت، سنسورهای مجاورت، سنسورهای نوری و… . شما میتوانید انواع این حسگر ها را با کیفیتی فوق العاده خریداری نمایید.

معرفی خانه هوشمند
معرفی خانه هوشمند

معرفی خانه هوشمند

با توجه به گفته های بالا در رابطه با انواع خانه های هوشمند و همچنین ویژگی ها و کاربرد های آن ها، میتوان گفت خانه ها و ساختمان های هوشمند در واقع ساختمان هایی هستند که تمامی ابزار در آن ها به صورت هوشمند بوده و با استفاده از اینترنت قابل دسترسی می باشد.

در این مقاله سعی کردیم به صورت جامع به معرفی خانه هوشمند به شما عزیزان بپردازیم. پیشنهاد میشود برای دریافت فایل های ساختمان هوشمند pdf و خانه های هوشمند+pdf با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه فایل ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

خانه هوشمند محل سکونتی است که از دستگاه های متصل به اینترنت برای امکان نظارت و مدیریت از راه دور وسایل و سیستم ها مانند روشنایی و گرمایش استفاده می کند. فن‌آوری خانه هوشمند امنیت، راحتی و بهره‌وری انرژی را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند.

سوالات متداول

خانه هوشمند smart home چیست؟

اسمارت هوم خانه ای می باشد که وسایل وتجهیزات آن هوشمند سازی شده و همواره امکان دسترسی و نظارت افراد خانه را بر وسایل به صورت انلاین و از راه دور ممکن می سازد، داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با خانه هوشمند صحبت کرده ایم.

تجهیزات ساختمان هوشمند چیست؟

از جمله مهمترین تجهیزات ساختمان هوشمند سیستم امنیت هوشمند ساختمان می باشد. شما با استفاده از این سیستم میتوانید به راحتی و حتی زمانی که منزل نیستید به صورت آنلاین و از راه دوردرب ورودی را نظارت نمایید.

امکانات خانه هوشمند چیست؟

یکی از امکانات اصلی خانه هوشمند برخورداری از سیستم کنترل دما می باشد. سیستم کنترل دما هوشمند خانه این امکان را به شما میدهد بدون نیاز به استفاده از نیروی انسانی قادر به کم و زیاد کردن دمای خانه با استفاده از تلفن همراه خود باشید.

مزایای خانه هوشمند چیست؟

خانه و ساختمان های هوشمند دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیادی می باشند از جمله اصلی ترین مزایای خانه های هوشمند افزایش امنیت و جلوگیری از سرقت از منزل می باشد. داخل مقاله به صورت جامع مزایای خانه های هوشمند را مورد بررسی قرار داده ایم.

50 پاسخ
 1. سیری - ابحر گفته:

  خانه هوشمند هزینه اجرایی به چه اساسی محاسبه میشه بر حسب متراژ یا شکل دیگه ؟

  پاسخ
 2. یوسفی گفته:

  سلام وقت بخیر
  خانه هوشمند برای خانه 250 متری انجام میدین خونه هنوز گچ کاری نشده نیمه کار است

  پاسخ
 3. صادقی - فر گفته:

  خانه هوشمند برای 110 متر انجام میدین با کجا باید هماهنگ کنم

  پاسخ
 4. تقوی گفته:

  سلام وقت بخیر خانه هوشمند برای یه ویلای 600 متری داخل شهریار انجام میدین؟

  پاسخ
 5. رستا - امیری گفته:

  خانه هوشمند برای یه اپارتمان 110 متری با 2 خواب چقدر در میاد ؟

  پاسخ
 6. تینا سرشار گفته:

  سلام وقت بخیر
  خانه هوشمند
  برای اپارتمان 200 متری 2 خواب چقدر هزینه دارد ؟ و امکان بازدید دارید ؟

  پاسخ
 7. رحمان گفته:

  خانه هوشمند برای فروشگاه هم امکان نصب و راه اندازی دارید؟

  پاسخ
 8. رضا گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای یه خونه 300متری اگه امکانات خانه هوشمند بخوایم به چه صورت است؟

  پاسخ
 9. کیا گفته:

  در مورد خانه هوشمند سوال داشتم
  آیا کنترل دمای منزل در سرما و گرما امکان پذیره

  پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
 10. یونسی بازار بزرگ گفته:

  سلام
  آیا وجود اینترنت در خانه هوشمند اجباریست؟

  پاسخ
 11. سید گفته:

  سلام
  smart home در سال 2022 چه تغییراتی نسبت به سال 2021 داشته؟
  و چه محصولاتی را در دل خود جای داده؟
  با تشکر

  پاسخ
 12. ناصر گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر – در مورد خانه هوشمند – آیا نور منزل هم به سیستم هوشمند منزل متصل میشه؟

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تجهیز خانه هوشمند تماس بگیرید.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 13. سلیمی گفته:

  سلام
  هزینه هوشمند سازی یک واحد 75 متری دو خواب به صورت فول هوشمند را میخاستم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
   • hamta گفته:

    با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

    پاسخ
    • رنجبر گفته:

     سلام
     خانه هوشمند انجام میدین
     و با چه شماره ای جهت راهنمایی هماهنگ کنم

     پاسخ
 14. میرمحمدی گفته:

  آسانسور و نور راه پله هم قابلیت اتصال به شبکه هوشمند دارن؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.