خرید درب اتوماتیک


به فروشگاه معتبر همتا ، مرجع رسمی خرید درب اتوماتیک شیشه ای در ایران خوش آمدید.


محاسبه قیمت درب اتوماتیک

         

قیمت حدودی با مشخصات انتخابی شما مبلغ: می باشد.

دقت کنید که این قیمت حدودی است و لازم است که برای دریافت قیمت اصلی تماس بگیریدانواع درب اتوماتیک


موتور درب اتوماتیک


سایر لوازم درب اتوماتیک


درب اتوماتیک چیست

در گذشته درب های قدیمی به طور دستی باز و بسته می شدند و استفاده از این روش قطعا باعث اتلاف وقت عابران و مشتریان می شد.

با توجه به پیشرفت هایی که در صنایع ساختمانی و درب و پنجره ها اتفاق افتاده باعث شده تا درب های جدیدی به صورت کشویی شیشه ای و اتوماتیک به ساختمان ها اضافه شوند. این درب ها کاملا اتوماتیک و برقی باز و بسته خواهند شد و استفاده از این درب ها به دلیل شیشه ای بودن و شفاف بودن آنها زیبایی خاصی را به فروشگاه ها و مغازه ها می بخشد.

حرکت آرام درب ها و ذخیره انرژی در هنگام بسته بودن و همچنین امنیت مناسب باعث شده تا امروزه استفاده از این نوع درب ها بسیار مورد استقبال قرار گیرد.

درب اتوماتیک در مکان های مختلفی از قبیل بیمارستان ها، ادارات، بانک ها، هتل ها که میزان تردد زیاد است، استفاده می شود. استفاده از درب های اتوماتیک در ساختمان ها و سازمان ها و فروشگاه های بزرگ قطعا مزیت های زیادی دارد که یکی از مهمترین دلایل، امنیت بسیار بالا و آسان بودن عبور و مرور افراد و باز شدن اتوماتیک آنهاست و همچنین در مکان هایی که تعداد تردد و جمعیت زیاد است بسیار گزینه مناسبی میباشد.

برای خرید و استعلام قیمت درب اتوماتیک با کارشناسان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

انواع درب اتوماتیک

با توجه به نوع کاربرد درب اتوماتیک، می توان انواع آن را در دسته های کلی زیر تقسیم کرد.

 • درب اتوماتیک شیشه ای
 • درب اتوماتیک پارکینگی
 • درب کرکره ای برقی ( کرکره برقی)

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب های ایده آل برای ساختمان های تجاری، اداری و پاساژها و فروشگاه ها می باشد، این درب های اتوماتیک دارای عملکردی آسان و ایمنی بالا و همچنین از استاندارد کیفی قابل قبولی بهره برده و توسط شیشه و فریم ساخته می شوند، شیشه درب های کشویی باید از کیفیت بالایی تولید گردد تا بهترین عملکرد را برای درب مورد نظر داشته باشد به همین دلیل انتخاب کارخانه تولید شیشه بسیار مهم می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید وارد صفحه درب اتوماتیک شیشه ای شوید.

خوب است بدانید خود درب اتوماتیک شیشه ای درای انواع مختلفی است:

 • درب اتوماتیک شیشه ای گردان
 • درب اتوماتیک شیشه ای تاشو
 • درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
 • درب اتوماتیک شیشه ای منحنی
 • درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک تاشو

غیر ممکن است که هنگام سوار و یا پیاده شدن از اتوبوس از درب های توماتیک تاشو را ندیده باشید. این نوع درب های اتوماتیک که به درب های اتوماتیک اتوبوسی نیز معروف هستند یکی از بیشترین کاربرد ها را در اتوبوس ها دارند.

درب های تاشو اتوماتیک برای نصب در مناطقی با فضای محدود مانند راهروها یا هر جا که دهانه باریکی دارید ایده آل هستند. ساختار جمع و جور آن این نوع درب را به صرفه جویی کامل در فضا تبدیل می کند که همچنین برای نصب مجدد در هنگام تبدیل یا نوسازی مورد نظر مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه درب اتوماتیک تاشو شوید. در ضمن بررسی شیشه تاشو که جهت ساخت بالکن های شیشه ای کاربرد دارد نیز خالی از لطف نیست.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بهترین انتخاب برای مکان هایی هستند که نیاز به عرض بالایی جهت تردد دارند. معمولا از مدل اسلایدینگ به صورت دو ثابت و دو متحرک استفاده میشود ولی در مدل تلسکوپی از ۴ الی ۶ لت که در مدل ۶ لت دو لت ثابت و چهار لت متحرک داریم که در هر طرف، دو لت متحرک بر روی لت ثابت قرار میگیرند و از فضای بیشتری جهت تردد میتوانیم استفاده کنیم و حتی نوع اپراتور تلسکوپی ساختار متفاوتی با اپراتور اسلایدینگ دارد.

نحوه عملکرد درب اتوماتیک تلسکوپی بسیار شبیه به درب اتوماتیک تاشو می باشد، اما تفاوت آن با درب اتوماتیک تاشو در نوع باز شدن آن ها می باشد. همچنین درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی از 6 لت تشکیل شده است و دو لت یا همان دو قسمت در کناره های درب ثابت می مانند و دیگر لت ها با باز و بسته شدن درب جمع می شوند.

برای آن که بخواهیم عملکرد و نحوه باز و بسته شدن این نوع درب اتوماتیک را بیشتر توضیح دهیم میتوانیم بگوییم یکی از لت ها در سمت راست و یکی در سمت چپ ورودی به طور ثابت قرار گرفته اند. برای هر کدام از این لت های ثابت دو عدد لت متحرک وجود دارد.

یکی از ویژگی های اصلی این نوع درب های اتوماتیک موتور قوی آن ها می باشد، از آنجا که از این نوع درب اتوماتیک در مراکز پر تردد استفاده می شود میتوان گفت برای بازب و بسته شدن مکرر نیاز به یک موتور قوی دارد. معمولا شیشه هایی که برای این نوع درب ها استفاده می‌شوند ۱۰ ml و ۲۰ ml هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه درب اتوماتیک تلسکوپی شوید.

درب اتوماتیک گردان

طراحی این درب به گونه ای می باشد که در عین زیبایی بخشیدن به فضای ورودی دارای فضایی مدور برای چرخش لت های درب می باشد. معمولا برای اماکنی که دارای اختلاف دمای داخل و خارج زیاد میباشد از درب های گردان شیشه ای برای ورودی ها زیاد است استفاده می شود.

یک درب اتوماتیک گردان معمولاً از سه یا چهار در تشکیل می شود که بر روی یک محور مرکزی آویزان شده و حول یک محور عمودی در داخل یک محفظه استوانه ای می چرخند. درب های اتوماتیک گردان از نظر انرژی کارآمد هستند، زیرا به عنوان یک قفل هوا عمل می کنند، از بادکش جلوگیری می کنند، در نتیجه از دست دادن گرمایش یا سرمایش ساختمان را کاهش می دهند.

درب های گردان اتوماتیک درجه بالایی از راحتی را با فرکانس دسترسی بالا به کابران خود ارائه می دهند. با طراحی عالی و ظاهری زیبا، اولین تاثیر را در زیبایی ساختمان شما ایجاد می کنند. با انواع حالت های مختلف عملکرد و تنظیمات، همه می توانند از آنها استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه درب اتوماتیک گردان شوید.

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ یا درب کشویی هوشمند پر کاربردترین نوع درب اتوماتیک در کشور می باشد. در این نوع درب ها از فریم ۳ ، ۴ ، ۶ ، ۸ و ۱۰ در تمامی رنگ بندی و مدل ها میتوان استفاده کرد. اکثرا شیشه ها به صورت سکوریت ۱۰ میل می باشند و حتی شیشه ها هم دارای رنگبندی بوده که نوع رنگ شیشه بسته به نمای محیط میتواند متفاوت باشد.

درب های کشویی در چندین مدل مختلف تولید میگردند که باز بسته به نوع محیط و فضا متفاوت میباشد. اکثرا از دو لت ثابت و دو لت متحرک برای درب ها استفاده میکنند اما گاهی اوقات ممکن است ما نیاز به یک لت ثابت و یک لت متحرک داشته باشیم و یا باز بسته به نوع فضا و نظر مشتری از دو ثابت و یک متحرک استفاده کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه درب اتوماتیک کشویی شوید.

درب اتوماتیک منحنی (کرو)

درب اتوماتیک منحنی یکی از زیباترین نوع درب های با محور دایره ای می باشد و جدای خاص بودن و ابهت بخشیدن به فضای ورودی دارای فضایی مدور برای چرخش لت های درب می باشد که برای مکان و فضاهایی کاربرد دارد که از معماری خاصی برخوردارند.

درب شیشه ای منحنی همانند دیگر اپراتورها نیز شامل طرح های متنوعی می باشد. درب شیشه ای منحنی دارای دو یا چهار لت ثابت و یک یا دو لت متحرک می باشد که همانند درب اسلایدینگ عمل میکند اما در امتداد یک منحنی به گردش در می آیند.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه درب اتوماتیک منحنی شوید.

درب اتوماتیک پارکینگی

اگر نگاهی کوتاه به اطراف خود داشته باشید، خواهید دید که، امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ در اغلب ساختمان‌ها رایج شده است و این نوع درب‌ ها با توجه به مزایا و کاربردهایی که دارند، توانسته‌ اند توجه بسیار زیادی را به سمت خود جلب کنند.

درب‌های اتوماتیک پارکینگی علاوه بر ایجاد امنیت در مکان‌های مسکونی و اداری، باعث می‌شوند ساختمان‌ها ظاهری مدرن و زیبا داشته باشند.

این درب ها دو بخش درب آهنی و جک های و قفل های پارکینگی ساخته شده اند. برای کسب اطلاات بیشتر می توانید وارد صفحه جک درب پارکینگ و قفل درب اتوماتیک شوید.

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای یا کرکره برقی اتوماتیک را می توان یکی از ابزار هایی دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. درب کرکره ای اتوماتیک در ایران تقریبا دارای سابقه ای حدود ربع قرن می باشد که هم اکنون به جزئی جدایی ناپذیر اجزای ساختمان های مسکونی، فروشگاه ها و مغازه های تبدیل شده.

تفاوت اصلی کرکره های برقی را می توان از دو منظر موتور و تیغه های آن ها مشاهده کرد. انواع تیغه کرکره برقی که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه، پلی کربنات و رول گیتر می باشند، و دو نوع موتور ساید و توبولار.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه قیمت کرکره برقی شده شود. همچنین بر آشنایی هر چه بیشتر با انواع تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی با ما تماس بگیرید. 02155449212 و 09122552119قیمت درب اتوماتیک

تنهای چیزی که نباید نگران آن باشید قیمت درب اتوماتیک است. چرا؟ چون فروشگاه همتا قیمت تمام درب های اتوماتیک خود را تضمین می کند. این یک تضمین ساده نیست. ما هم قیمت و کیفیت محصولات خود را با گارانتی ارائه خواهیم کرد.

همانطور که پیش تر گفته شد، قیمت درب اتوماتیک به فاکتور های مختلفی وابسته است. که در قسمت محاسبه قیمت آنلاین درب اتوماتیک آمده است.

خرید درب اتوماتیک

خرید درب اتوماتیک از شرکتی که قصد سفارش آن را دارید بسیار مهم است که پشتیبانی و خدمات پس از محصول ارائه نمایند، زیرا شما فقط با بروشورها نمی توانید نصب آن را انجام دهید و شرکت های تولید کننده باید خدمات پس از فروش و نصب عالی آن را ارائه کنند تا درب ها را به بهترین نحو برای شما در محل راه اندازی نمایند.

در زیر مهم ترین موارد انتخاب یک شرکت مناسب برای درب اتوماتیک اشاره خواهیم کرد.

 • شرکت باید به خوبی از کیفیت محصول خود مطلع باشد و با توجه به نوع ورودی بهترین محصول را پیشنهاد دهد.
 • شرکت باید خدمات کاملی ارائه کند و همچنین در زمان فروش محصول به راحتی بتواند آن را به شما معرفی کند. منظور از خدمات کامل، نصب و تعمیر درب اتوماتیک را نیز شامل می شود.
 • شرکت باید نصب درب کشویی را به بهترین نحو انجام دهد و از تمامی نکات شما را آگاه کند.
 • شرکت باید پشتیبانی و خدمات پس از فروش جامعی داشته باشد.

بهترین درب اتوماتیک

قسمت الکترونیکی درب های اتوماتیک شیشه ای توسط چند کشور مطرح در برندهای مختلف تولید شده اند که میتوانیم از با کیفیت ترین ها به اپراتور های ساخت ایتالیا و آلمان نام ببریم که برند لابل توسط شرکت ایتالیایی ساخته شده و یکی از برترین برندهای مطرح در بازار محسوب می شود و محبوبیت زیادی در بین مشتریان دارد.

همچنین اپراتورهای آلمانی خصوصا موتور دانکر ساخت این کشور از جمله اپراتورهایی می باشد که قطعات آن از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و یکی از قدرتمندترین اپراتورهایی است که امروزه به کار گرفته می شود و در ساختمان ها و سازمان ها از آن استفاده می گردد. همچنین اگر برای مکان های پرتردد به دنبال بهترین موتور جهت حرکت درب ها هستید باید از موتور دانکر ساخت آلمان استفاده کنید.

ورودی یک فروشگاه دقت کنیم و یا به اینکه درب یک مرکز تجاری روزانه چه تعداد جابجایی دارد، قطعا به رقم بالای تردد خواهید رسید، در اینجا به کارگیری موتور دانکر یکی قطعات اصلی و مهم درب مورد نظر میباشد.

درب اتوماتیک کشویی اتوماتیک توسط حسگرهایی که در دو طرف درب در قسمت بالا قرار گرفته اند و با نزدیک شدن به سنسور فعال میگردند اقدام به بازگشایی درب ها دارند و با عبور افراد بسته می شوند و در صورتی که حسگرها به جسمی برخورد نمایند، درب بازکن معکوس شده و می توانید اطمینان حاصل نمایید که هیچ چیزی بین درب نمی ماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه شرکت های درب اتوماتیک شوید.


درب تلسکوپی

درب شیشه ای تلسکوپی

لوازم درب اتوماتیک

همانطور که می دانید و توضیح داده شد، درب اتوماتیک دارای قطعات و لوازم اصلی و جانبی می باشد که در صورت قرار گرفتن صحیح و نصب دقیق این اجزاء میتوانید یک درب اتوماتیک را راه اندازی کنید.

فروشگاه همتا بورس لوازم کرکره برقی در تهران می باشد، شما در فروشگاه همتا میتوانید اقدام به خریداری انواع لوازم درب اتوماتیک نمایید، ما یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات درب اتوماتیک هستیم که همواره با ارائه کیفیت بالا و دوام زیاد محصولاتمان رضایت مشتریان خود را جلب کرده ایم.

برای اطلاع از لیست قیمت قطعات درب اتوماتیک شیشه ای با تماس گرفته و یا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

موتور درب اتوماتیک

مهمترین نکته در انتخاب سیستم موتور و اپراتور درب اتوماتیک توجه به تعداد جابجایی درب در طی روز میباشد، یعنی بررسی کنیم درب مورد نظر در طی روز چه میزان جابجایی و تردد دارد

درب یک بانک و یا یک فروشگاه و یا محیط هایی که تردد بالایی دارند باید از با کیفیت ترین نوع اپراتور که از موتورهای تردد نامحدود بهره میبرند استفاده کنیم

موتور براشلس آلمان (Brushless) و موتور دانکر آلمان (Dunker) که تحت لیسانس کشور آلمان طراحی و ساخته می شوند جز بهترین موتورهای با قابلیت تردد نامحدود در صنعت درب اتوماتیک میباشند.

لیست قیمت موتور درب اتوماتیک

قیمت موتور درب پارکینگ با توجه به ابعاد درب مورد نظر شما و همچنین مدل انتخاب شده توسط شما متغیر می باشد، شما میتوانید برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک با کارشناسان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. همچنین می توانید در صفحه لیست قیمت موتور درب اتوماتیک اطلاعات بیشتری کسب کنید.مدار فرمان درب اتوماتیک

درب اتوماتیک هم ماننده هر دستگاه الکترونیکی از یک مدار فرمان یا قسمت هدایتگر جهت کنترل تمامی قطعات تشکیل شده است.

داخل هر اپراتور قطعه ای وظیفه ایجاد ارتباط بین چشمی ها، اجرای فرمان به موتور، ارسال فرمان به قفل درب و شارژ باتری بک آپ و استفاده هوشمندانه در زمان قطع برق را دارد.

معمولا اکثر مدار فرمان ها از یک منبع تغذیه یا ترانس جهت تبدیل ولتاژ ۲۲۰ به ۲۴ ولت بهره میبرند اما برخی بردها فاقد این منبع تغذیه هستند و عمل تبدیل ولتاژ توسط خود برد صورت میگیرد.

امروزه اکثر مدار فرمان ها دارای تنظیم قدرت موتور به صورت مجزا میباشند تا بتوانند برای درب هایی که اندازه های نسبتا بزرگی دارند مناسب ترین قدرت و سرعت را تنظیم نمایند که این ویژگی باعث میشود با تنظیم دقیق و استاندارد شاهد بالا رفتن عمر موتور درب اتوماتیک باشیم و از فشار زیاد و استهلاک جلوگیری کنیم.

مدار فرمان به توسط چشمی های دو طرف اقدام به حرکت درب میکند و میتوان با استفاده از ریموت و حتی استفاده از سیستم های هوشمند سازی اکسس کنترل به کمک تگ کارتخوان یا وارد نمودن رمز ورود بر روی صفحه کلید شاهد بازگشایی درب ها باشیم.

مزایای مدار فرمان درب اتوماتیک

٫۱ تنظیم سرعت باز شدن درب
٫۲ تنظیم سرعت بسته شدن درب
٫۳ تنظیم حد ترمز( سرعت آهسته) در انتهای زمان باز و بسته شدن درب
٫۴ تنظیم سرعت آهسته نسبت به ابعاد و وزن درب
٫۵ تنظیم زمان باز ماندن درب
٫۶ قابلیت اتصال به سیستم هوشمند ساختمان و انواع سیستم های کنترل تردد
٫۷ قابلیت نصب قفل الکترومکانیکال
٫۸ مجهز به سیستم هوشمند برخورد به مانعچشمی درب اتوماتیک

اگر در هنگام تردد به قسمت بالای درب اتوماتیک شیشه ای دقت داشته باشیم خواهیم دید در هر دو طرف یک چشمی مادون قرمز نصب شده است و این چشمی بسته به تنظیم زاویه و فاصله معین شده با نزدیک شدن افراد به مدار فرمان دستور بازگشایی درب را به توسط موتور میدهد.

چشمی به صورت تمام وقت اشعه مادون قرمز را ارسال میکند و هنگامی که فرد یا جسمی در مسیر ارسال اشعه قرار گیرد به سرعت شاهد بازگشایی درب ها هستیم

چشمی های امروزی بسیار حساس تر و با دقت بالاتری نسبت به چشمی های قدیم درب اتوماتیک عمل میکنند. وجود ۲ سنسور در چشمی باعث میشود جدای از زاویه باز اشعه مادون قرمز یک سنسور که به سنسور خطی معروف میباشد مانع از بسته شدن دربها در هنگامی که جسمی بین درب قرار دارد میکند.

در مدل های قدیم وجود یک چشمی جداگانه به اسم چشمی بین درب در هر پک اپراتور وجود داشت که با پیشرفت چشمی ها دیگر نیازی به استفاده از چشمی لای درب نمیباشد و چشمی های جدید به خوبی فضای تحت کنترل را پوشش میدهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه چشمی درب اتوماتیک شوید.


قفل درب اتوماتیک

قفل خودکار اپراتور از یک ماژول کوچک و کم‌هزینه تشکیل شده‌اند که از درب اتوماتیک کشویی شما در برابر سارقان محافظت می‌کند. به محض اینکه واحد عامل یا تایمر سیگنال مربوطه را دریافت کرد، قفل به طور خودکار فعال می شود.

اگر این کار را انجام دهد، یک پیچ فولادی از طریق دو چشمک واقع در بال های در وارد می شود تا اطمینان حاصل شود که در وضعیت بسته باقی می ماند. به این ترتیب، بدون استفاده از ابزار سارق و نیروی زیاد، درب دیگر نمی تواند باز شود.

درب های اتوماتیک شیشه ای معمولا با چشمی های دو طرف اقدام به بازگشایی و بستن درب دارند اما برخی مواقع نیاز میباشد که به کمک کلید دستی یا دیجیتال اقدام به بستن درب داشته باشیم تا با نزدیک شدن به درب شاهد بازگشایی نباشیم و یا حتی برای بالاتر رفتن امنیت با فشردن دکمه ریموت شاهد قفل شدن درب ها باشیم.

برای قفل نمودن هوشمندانه درب شیشه ای باید از قفل برقی اپراتور که به صورت مستیم به مدار فرمان متصل میشود استفاده نماییم تا با فشردن دکمه ریموت و اعمال ولتاژ لحظه ای که این نوع اعمال جریان لحظه ای باعث بالا رفتن عمر و عدم استهلاک قفل میباشد شاهد قفل درب ها باشیم.

معمولا قفل های اپراتور با جریان ۲۴ ولت که از منبع تغذیه میگیرند کار میکنند و معمولا هر اپراتور از قفل مخصوص به خود پشتیبانی میکند.


باتری درب اتوماتیک

زمانی که برق قطع میشود اپراتور درب شیشه ای از کار می افتد و بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق ۲ راه میباشد یکی استفاده از کلید خلاص کن و دیگری استفاده از باتری بک آپ یا برق اضطراری اپراتور.

استفاده از کلید خلاص کن که معمولا بایستی در قسمت داخل درب قرار گیرد به دلیل پایین آمدن امنیت توصیه نمیشود اما استفاده از باتری مخصوص اپراتور که معمولا در کاور اپراتور نصب میشود گزینه مناسبی جهت جلوگیری از عدم فعالیت درب ها در زمان قطعی برق میباشد.

هر باتری جریان ۱۲ ولت را تامین میکند و برای رسیدن به ولتاژ ۲۴ ولت جهت تامین انرژی اپراتور بایستی از دو باتری که به صورت سری به هم متصل میشوند بهره برد

و معمولا در هر بار میتوان از ۲۰۰ جابجایی درب با یک بار شارژ استفاده نمود و با وصل جریان برق شاهد جابجایی نیرو از باتری به برق شهری خواهیم بود در این هنگام باتری ها شروع به فول شارژ شدن دارند.


کلید درب اتوماتیک

از آنجایی که اپراتور به صورت هوشمندانه با فرمان از چشمی ها اقدام به جابجایی درب میکند میتوانیم با تنظیماتی که به کمک یک کلید داشته باشیم نحوه این عملکرد را تغییر دهیمبر روی هر اپراتور یک کلید دیجیتال یا کلید دستی جهت اعمال این تنظیمات وجود دارد تا بهترین بازدهی را از عملکرد درب داشته باشیم.

 1. کاملا بسته : در این حالت درب به هیچ عنوان باز نخواهد شد. در واقع وقتی که جلوی چشمی بالای اپراتور قرار می گیرید درب باز نخواهد شد و فقط با تغییر وضعیت توسط این کلید درب باز خواهد گردید.
 2. کاملا باز : در برخی مواقع کاربر میخواهد که درب فقط در حالت باز باقی بماند و بسته نشود. برای این حالت کلید تعیین وضعیت را به حالت کاملا باز خواهد برد.
 3. نیمه باز ( زمستانی ) : در فصل سرد برای گرم نگه داشتن محوطه داخلی انرژی گرمایی زیادی مصرف می شود. برای هدر نرفتن این گرما در اثر کامل بازشدن درب، کاربر می تواند اپراتور را به حالت نیمه باز ببرد تا سرما زیاد از بیرون به محوطه داخل وارد نشود.
 4. تردد یکطرفه : مطمئنا در برخی از بانک ها دیده اید که بعد از ساعت کاری نمی توانید از بیرون به داخل بروید اما از داخل به بیرون اجازه خروج است. در واقع در این حالت چشمی بالا سری بیرون غیرفعال است. به این حالت تردد یکطرفه می گویند.
 5. عادی ( دوطرفه ) : در این حالت شما از هر دوطرف و بصورت کامل و عادی می توانید تردد داشته باشید.

فریم درب اتوماتیک

یک درب اتوماتیک جدا از قسمت اپراتور از تعدادی درب شیشه ای که به صورت ثابت و متحرک اقدام به جابجایی دارند تشکیل شده است.

درب های شیشه ای را لت مینامند یعنی اگر درب مورد نظر دو لت ثابت و دو لت متحرک داشت به این درب شیشه ای چهار لت میگویند و تعداد لت ها با احتساب لت ثابت و متحرک شمارش میشود.

اکثر دربها به صورت چهار لت طراحی و نصب میگردند اما برخی از مکان ها نیازمند استفاده از دو لت یک لت ثابت و یک لت متحرک دارند که به این درب شیشه ای دو لت گفته میشود.

درب های شیشه ای سه لت که با استفاده از اپراتور تلسکوپی بایستی جابجا شوند یکی دیگر از مدل های بسیار کاربری هستند که با توجه به ساختار حرکت لت بر روی محور شاهد بیشترین فضای بازشو خواهیم بود.

هر لت از شیشه سکوریت و فریمی که در چهار گوشه شیشه جایگذاری شده است تشکیل میشود یعنی قطعه آلومینیومی یا استیلی که در رنگ بندی مختلف بر دور شیشه نصب میگردد را فریم مینامیم.

فریم درب شیشه ای معمولا در سایز های ۳ ، ۴ ، ۶ ، ۸ و ۱۰ سانت بیشترین مورد استفاده را دارند و در اطراف شیشه از فریم های هم سایز و یا یک مدل کوچکتر از فریم بالا و پایین بهتر است استفاده شود.

بهتر است در مورد انتخاب فریم اطراف شیشه دقیق تر بررسی داشته باشیم، یک درب ورودی که دارای عرض تقریبا کمی میباشد در نظر بگیرید استفاده از فریم کف و بالایی به سایز ۱۰ سانت و برای فریم کناره ها سایز ۶ و یا ۸ گزینه مناسبی نمیباشد، زیرا پهنای بیش از حد فریم باعث از بین رفتن فضای شیشه میشود و از طرفی شیشه ای که در این فضای عرض کم مورد استفاده قرار گرفته است قطعا وزن کمی دارد و نیازمند چنین فریمی نمیباشد.

بهتر است انتخاب سایز فریم را بر عهده نصابان این حرفه که دارای تجربه بالایی هستند سپرده تا بعد از اتمام پروژه شاهد بازدهی هر چه بیشتر درب مورد نظر باشیم.شیشه درب اتوماتیک

شیشه های درب اتوماتیک یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید درب شیشه ای هستند که به نوعی کیفیت بالا و انتخاب بهترین نوع شیشه به ظاهر درب و بالابردن امنیت کمک بسیاری میکند.

ضخامت شیشه سکوریت از ۴ الی ۲۰ میلی متر متغیر میباشد که بیشترین استفاده ضخامت برای درب های اتوماتیک بین ۸ الی ۱۰ میل میباشد و برای یک لت درب شیشه ای استفاده از شیشه با ضخامت ۲۰ میل با توجه به سنگینی بالا گزینه مناسبی نمیباشد.

شیشه های سکوریت با قابلیت سندبلاست امکان چاپ طرح، متن و یا لوگوی مورد نظر و هک آن بر روی شیشه را به ما میدهند و میتوانیم به کمک این ویژگی به نوعی تبلیغ واحد مربوطه را داشته باشیم.

شیشه درب اتوماتیک رنگی

این نوع شیشه ها از یک جداره شیشه ساده و یک جداره شیشه رنگی تشکیل شده اند.

شیشه درب اتوماتیک رفلکس

این نوع شیشه همانند شیشه های رنگی بوده و در رنگ های سبز، آبی، برنز، نقره ای و طلایی آن موجود است.

تفاوت شیشه درب اتوماتیک رنگی و شیشه درب اتوماتیک رفلکس در میزان دید فضای داخل ساختمان است . در شیشه های رفلکس در روز از بیرون دید به داخل ساختمان نداریم ، اما در شب کاملا برعکس است .

شیشه درب اتوماتیک سکوریت

این نوع از شیشه مناسب فضاهایی است که ابعاد شیشه ثابت آن از حد معمول بیشتر بوده و یا پنجره در جایی قرار دارد که شکستن شیشه آن خطرآفرین خواهد بود .این نوع شیشه درب اتوماتیک را پس از گرمای بسیار بالا بلافاصله سرد می کنند . پس از این فرآیند در داخل شیشه ترک های ریزی ایجاد خواهد شد که باعث می شود تا شیشه هنگام شکسته شدن به تکه های بسیار ریز تبدیل شود و از میزان خطرزایی آن کاسته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله شیشه سکوریت چیست مطالعه شود.

شیشه درب اتوماتیک لمینیت

این نوع شیشه همانند شیشه سکوریت بوده با این تفاوت که مثل شیشه جلوی اتومبیل پس از شکسته شدن خرد نشده و بصورت یک تکه ترک برمی دارد و تکه تکه نمی شود.

شیشه درب اتوماتیک مشجر و سند بلاست

شیشه مشجر و سند بلاست کاملا مات بوده و طرف دوم به هیچوجه قابل مشاهده نیست . شیشه درب اتوماتیک مشجر بیشتر برای سرویس ها و سند بلاست برای مکان های اداری خاص کاربرد دارد.

برای کسب اطلاعات و خدمات بیشتر می توانید صفحه بالکن شیشه ای را بررسی کرده و قیمت بالکن شیشه ای ریلی را استعلام کنید.

خدمات پس ار فروش درب اتوماتیک

همه خدمات پس از فروش درب اتوماتیک را بصورت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

نصب درب اتوماتیک

یکی از مراحل مهم بعد از خرید درب اتوماتیک، نصب آن توسط یک نصاب حرفه ای است. نگران نباشید. ما در فروشگاه همتا همه چیز را برای شما آماده کرده ایم. از خرید تا نصب و خدمات پس از فروش با شما هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه نصب درب اتوماتیک شوید.

تعمیر درب اتوماتیک

علائم زیادی در درب اتوماتیک وجود دارد که نشان میدهد درب اتوماتیک شما نیاز به تعمیر دارد. یکی از جمله مواردی که با بروز آن باید به تعمیر درب اتوماتیک اقدام نمایید درست کار نکردن سنسور و موتور آن می باشد.

برای راهنمایی استفاده از خدمات تعمیر درب اتوماتیک با ما تماس بگیرید.
سخن پایانی

در ابتدا باید بگوییم که رشد تکنولوژی سبب گردیده تا وسایل مورد استفاده افراد نیز شکل پیشرفته تری به خود بگیرند. یکی از این وسایل، درب اتوماتیک می باشد که تحول بسیار مهمی را برای تردد ایجاد نموده و از جمله درب های پرکاربرد به حساب می ‌آید. همانطور که می دانید، در گذشته درب های چوبی و آهنی برای تردد افراد و یا حفظ امنیت رواج بسیاری داشت. ولی امروزه یک نوع متفاوت از این درب ها به بازار عرضه شده که رفت و آمد را در مکان های شلوغ بسیار آسان نموده است. این درب ها همان درب های اتوماتیک هستند که باز و بسته شدن آنها به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست صورت می پذیرد.

در دنیای امروزی استفاده از درب اتوماتیک در مکان های مختلف رو به افزایش است. همین مورد سبب شده تا انواع مختلفی از این نوع درب ها به بازار عرضه گردند. البته نصب هر کدام با دیگری فرق می کند. بر این اساس باید جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی، از افراد ماهر و کاربلد برای این منظور بهره گرفت.

در حالت کلی از درب اتوماتیک برای مکان هایی که نیاز به امنیت بیشتری دارند، استفاده می کنند. استفاده از این محصول بسیار متداول بوده و با توجه به محل مورد نظر می توان انواع آن را مورد بررسی قرار داد.  با استفاده از درب اتوماتیک سهولت در تردد را تجربه خواهید کرد. این نوع درب با برخورداری از استانداردهای جهانی دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد. شما می توانید با بهره گیری از متخصصان و بر اساس محل سکونت یا محل کار خود این درب را خریداری نمایید.


مقالات مرتبط به درب اتوماتیک

فرم دریافت مشاوره و قیمت درب اتوماتیک

شما می توانید با تکمیل و ارسال اطلاعات با استفاده از فرم زیر نسبت به دریافت قیمت درب اتوماتیک و ثبت سفارش خرید درب اتوماتیک ارزان اقدام نمایید. دریافت مشاوره و ثبت سفارش از این صفحه شامل 3 درصد تخفیف خرید می باشد.

"*" indicates required fields

دریافت مشاوره برای؟
8 پاسخ
 1. نیازی گفته:

  سلام
  قیمت درب شیشه ای میخاستم
  لطفا قیمت بفرمایید

  در مورد نجوه خرید درب اتوماتیک تلسکوپی سوال داشتم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 2. بابایی گفته:

  سلام
  درب اتوماتیک شیشه ای برند آلدو با 10 ریموت قیمت میخاستم
  به همراه مینی دو رله بتا

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.