تعمیر جک درب پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ

در بسیاری از مواقع ممکن است شاهد عدم کارکرد صحیح جک درب پارکینگ و یا دیلی delay داشتن در باز و بسته کردن درب پارکینگ باشید. بسیاری از نشانه ها وجود دارد که بیانگر نیاز به سرویس و تعمیر داشتن درب پارکینگ می باشد.

در این مقاله سعی کرده ایم به صورت کامل شما را با نحوه تعمیر جک درب پارکینگ و سرویس جک درب پارکینگ آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا با عیب یابی جک پارکینگ و نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ آشنا شوید.

برای خرید جک درب پارکینگ با گارانتی و خدمات پس از فروش، لیست قیمت جک درب پارکینگ را از فروشگاه همتا استعلام بگیرید. با ما خرید مطمئن جک درب پارکینگ را تجربه کنید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲.

تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ

قبل از شروع بررسی تعمیر جک پارکینگ ابتدا باید اطلاعات کافی را در زمینه جک پارکینگ مورد نظر خود و همچنین نحوه کارکرد آن داشته باشید. همانطور که میدانید جک درب پارکینگ وظیفه باز و بسته کردن درب را دارد و به نوعی در صورت بروز مشکل در آن شاهد از کار افتادن درب خواهیم بود.

جک های پارکینگی این امکان را به افراد دادند تا بتوانند بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو خود و استفاده از نیروی دست تنها با فسردن یک دکمه بر روی ریموت درب پارکینگ قادر به باز و بسته کردن درب پارکینگ باشند. پس میتوان گفت جک پارکینگ یکی از بهترین تجهیزات مربوط به هوشمند سازی می باشد که تاثیر بیسار زیادی را بر روی افراد داشته است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن تجهیزات و آمدن درب های اتوماتیک به بازار ایران شاهد استفاده 99% افراد از جک درب پارکینگ هستیم. چرا که با استفاده از این درب های اتوماتیک دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی برای باز و بسته کردن درب های سنگین پارکینگی نخواهد بود.

با توجه به گفته های مقاله نثب جک درب پارکینگ میتوانیم نتیجه بگیریم، جک پارکینگ به دو صورت ریلی و بازویی وجود دارد که با دانستن نوع هر یک و قطعات تشکیل دهنده آن ها میتوان اقدام به تعمیر و عیب یابی نمود.

شما میتوانید با تماس با نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ و تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران نیز اقدام به تعمیر جک درب برقی مورد نظر خود نمایید. همچنین میتوانید انواع جک درب پارکینگ را از معتبر ترین و با تجربه ترین فروشگاه درب اتوماتیک در تهران خریداری نمایید. ما در شرکت درب اتوماتیک همتا با بهره گیری از تجربه، تخصص و دانش فنی در زمینه انواع جک های اتوماتیک همواره سعی بر آن داشته ایم که رسالت اصلی خود را که عرضه و اجرای با کیفیت بالا و قیمت مناسب در زمینه انواع سیستم های حفاظتی و نظارتی بوده را به بهترین نحو ممکن خدمت مشتریان و هموطنان عزیز ارائه نماییم.

برای کسب اطلاعات در رابطه با تعمیرات جک درب پارکینگ شرق تهران و قیمت تعمیر جک درب پارکینگ میتوانید با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه در کمترین زمان اقدام به راهنمایی شما عزیزان نمایند.

برای تعمیر جک پارکینگ ابتدا باید بخش های مختلف جک درب را مورد بررسی قرار دهیم، اولین قدم در عیب یابی جک پارکینگ بررسی فلاشر و چراغ آن می باشد.

برای تعمیر فلاشر جک پارکینگ و تنظیم ریموت درب پارکینگ ابتدا تمامی اتصالات جک درب را قطع کرده و با باز کردن فلاشر و بررسی سیم های داخل آن و همچنین سلامت چراغ داخل آن اقدام به عیب یابی نمایید. لازم به ذکر است برای سیم کشی جک پارکینگ از یک فرد متخصص در زمینه نصب جک درب پارکینگ و تنظیم جک درب پارکینگ راهنمایی بگیرید.

دومین قدم در تعمیر جک درب پارکینگ تهران بررسی چشمی درب می باشد، در صورت خراب بودن چشمی جک پارکینگ شاهد عدم ارسال پیام باز و بسته شدن درب به موتور آن خواهیم بود. پس پیشنهاد میشود ابتدا چشمی و فتوسل درب را مورد بررسی قرار دهید.

برای تعمیر درب اتوماتیک و کسب اطلاعات در رابطه با تعمیر کرکره برقی کلیک کنید.

آموزش تعمیر جک درب پارکینگ
آموزش تعمیر جک درب پارکینگ

آموزش تعمیر جک درب پارکینگ

یکی از جمله مهترین مواردی که باید در رابطه با تعمیر جک درب پارکینگ بدانید این است که اگر قطعات و لوازم درب اتوماتیک را به خوبی نمی شناسید و یا کارکرد هر یک از بخش های جک درب را نمیدانید به هیچ وجه خودسرانه اقدام به تعمیر جک درب پارکینگ نکنید چرا که در صورت بروز حتی یک خطای کوچک در هنگام تعمیر جک درب پارکینگ شاید ایجاد خسارت های زیاد مالی و عدم کارکرد صحیح درب پارکینگ خود و در نتیجه قرار گرفتن در معرض خطر سرقت خواهید بود.

از جمله دیگر دلایل خرابی جک درب پارکینگ قطع شدن سیم ها و یا ایجاد شدن اخلال در نحوه کارکرد آن ها می باشد. همانطور که میدانید جک درب پارکینگ دارای مدار فرمان یا همان کنترل باکس بوده که وظیفه دریافت سیگنال ها و انتقال پیام باز و بسته شدن درب را دارد. داخل مدار فرمان تعدادی سیم وجود دارد که در صورت خرابی هر یک از آن ها و یا عدم کارکرد درست آنها نیاز به تعمیر جک درب پارکینگ خواهید داشت.

یکی دیگر از موارد در عیب یابی جک درب پارکینگ که باید مورد بررسی قرار بگیرد ریموت و رسیور آن می باشد. در صورت کار نکردن جک درب پارکینگ بهتر است ابتدا یک نگاهی به محتویات و اتصالات ریموت و رسیور درب پارکینگ بی اندازید. از آنجا که ریموت درب پارکینگ وظیفه انتقال سیگنال به مدار فرمان را دارد در صورت خرابی آن شاهد باز و بسته ندشن درب خواهیم بود.

پیشنهاد میشود برای استعلام قیمت جک پارکینگ و قیمت درب برقی پارکینگ با شماره تلفن های ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

نحوه سرویس جک درب پارکینگ
نحوه سرویس جک درب پارکینگ

نحوه سرویس جک درب پارکینگ

اولین قدم در سرویس جک درب پارکینگ بررسی وجود نقص فنی در چشم‌ الکترونیک و سنسورهای جک می باشد. از آنجا که سنسور های جک درب پارکینگ وظیفه شناسایی خودرو و افراد را در فاصله مشخصی از خود دارند در صورت وجود مشکل در بخش های مختلف آن شاهد عدم کارکرد درب خواهیم بود.

شما میتوانید برای تعویض چشمی جک پارکینگ و خرید چشمی فابریک با شماره تلفن های ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

یکی دیگر از مهمترین مواردی که باید هنگام تعمیر جک درب پارکینگ در نظر بگیرید تمام شدن باطری ریموت درب می باشد. سعی کنید هر 3 ماه یکبار باطری ریموت و رسیور درب پارکینگ را تعویض کنید.

در آموزش تعمیر جک درب پارکینگ یوتاب باید بگوییم ابتدا باید اقدام به عیب یابی و بررسی قطعات تشکیل دهنده جک درب پارکینگ نمایید، از آنجا که جک درب پارکینگ دارای مدل های متعددی است و همواره برند های مختلفی اقدام به تولید و عرضه انواع جک درب پارکینگ کرده اند ابتدا باید نوع جک درب پارکینگ خود را در نظر داشته باشید.

یکی از اصلی ترین نقاط مشترک در عیب یابی جک یوتاب و عیب یابی جک کوچی و همچنین عیب یابی جک سیماران، عیب یابی جک محک و اولین مرحله در عیب یابی تمامی این برند ها، بررسی اصتلاتا مربوط به مدار فرمان می باشد. شما در اولین قدم در عیب یابی جک زومر نیز باید تمامی اتصالات مدار کنترل را مورد بررسی قرار دهید.

چرا که اکثر مشکلات و خرابی جک درب پارکینگ به دلیل عدم کارکرد صحیح مدار فرمان می باشد. به همین دلیل برای تعمیر جک کوچی و تعمیر جک bft نیز در اولین قدم اصالات و سیم ها را مورد بازرسی قرار دهید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر جک درب پارکینگ با مالک است یا مستاجر؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، در بیشتر موارد هزینه تعمیر جک درب پارکینگ با مالک می باشد اما مواردی دیده شده است که هزینه تعمیر جک درب پارکینگ توسط مستاجر پرداخت شود. پیشنهاد میشود مالک و مستاجر در این زمینه با یکدیگر به توافق برسند.

دلیل خرابی جک درب پارکینگ چیست؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین دلیل خرابی جک درب پارکینگ نفوذ آب به داخل چشمی درب می باشد. داخل مقاله در رابطه با عیب یابی جک درب پارکینگ و تعمیر آن به صورت جامع صحبت کرده ایم.

چرا جک درب پارکینگ باز نمیشه؟

از جمله دلایل اصلی باز نشدن درب پارکینگ عدم کارکرد درست ریموت آن می باشد. داخل مقاله دلایل کار نکردن جک درب پارکینگ را قرار داده ایم.

نمایندگی تعمیر جک درب پارکینگ کجاست؟

فروشگاه همتا یکی از معتبر ترین نمایندگی های تولید و فروش انواع جک درب پارکینگ در تهران می باشد. برای استعلام قیمت جک درب پارکینگ تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

9 پاسخ
  • admin2 گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • admin2 گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 1. موسوی شهریار گفته:

  سلام – لطفا قیمت تعمیر جک درب پارکینگ برای یک بازو چقدر میشه
  بازو بارزانته مدل 600 کیلو با برد ct1

  پاسخ
  • admin2 گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 2. مقدسی گفته:

  سرویس و عیب یابی جک پارکینگ سوال داشتم
  فیلم آموزشی دارید؟

  پاسخ
 3. سعید گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  در مورد درب شیشه ای نیاز به یک تعمیر کار داشتیم
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.