تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

اگر به دنبال بهترین مرکز تعمیر کرکره برقی هستید، این مقاله برای شماست. در این مقاله قصد داریم شما را به صورت جامع با مرکز تعمیرات درب کرکره برقی در انواع مختف قدیمی و جدید آشنا کنیم. برای استعلام به روزترین قیمت تعمیر کرکره برقی همین حالا با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲، خرید درب اتوماتیک را با معتبرترین فروشگاه کرکره برقی تهران تجربه کنید.

سوالات متداول

تعمیر کرکره برقی

امروزه به دلیل استقبال زیاد افراد از کرکره برقی، میبتوان گفت یکی از مسائلی که ممکن است با آن مواجه شوید خراب شدن کرکره برقی و اجزای آن می باشد. متاسفانه از انجا که در بازار افراد غیر حرفه ای و بدون تجربه نیز اقدام به تعمیر کرکره برقی کرده اند میتوان گفت پیدا کردن یک مرکز تعمیر کرکره برقی خوب بسیار حائز اهمیت می باشد، تعمیر کرکره برقی باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه حرفه ای بوده و به تمامی اجزای تشکیل دهنده ی کرکره برقی از نوع جدید و قدیمی مسلط باشد.

فروشگاه همتا همواره سعی کرده است که بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه دهد، یکی از هدف های اصلی فروشگاه همتا تسلط به تعمیر کرکره برقی می باشد، لازم به ذکر است در صورت بروز هر گونه خطا در نحوه کارکرد کرکره برقی خود باید فورا با یکی ازمراکز حرفه ای تعمیر کرکره برقی تماس حاصل فرمایید.

گاهی نیز درصورت جزئی بودن مشکل و خرابی کرکره برقی میتوانید خودتان نیز اقدام به تعمیر کرکره برقی مورد نظر نمایید البته در این صورت نیز لازم به ذکر است ابتدا با یکی از متخصصان در زمینه ی تعمیر کرکره برقی مشاوره بگیرید.

گاهی بروز خطا در نحوه کارکرد کرکره برقی مربوط به قطعات ریز آن می باشد، همانطرو که در مقاله ی نصب کرکره برقی گفته ش برای ان که بتوانید به عیب یابی کرکره برقی خود بپردازید نیازبه داشتن آشنایی کافی با تمامی قطعات کرکره برقی خواهید داشت، از جمله قطعات مهم کرکره برقی عبارت اند از:

 • موتور (توبولار و ساید) کرکره برقی
 • رسیور
 • ریل
 • اندکپ
 • صفحه پلیت

در صورت بروز هر گونه مشکل در رابطه با هر گونه از قطعات کرکره برقی میتوانید با شماره های کارشناسان ما در فروشگاه کرکره برقی همتا تماس حاصل فرمایید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲

مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ
مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ

گاهی ممکن است با خرابی درب کرکره برقی پارکینگ و عدم کارکرد صحیح درب کرکره برقی پارکینگ مواجه شوید، در این صورت در مرحله ی اول پیشنهاد میکنیم سریعا با یکی از نزدیکترین مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ تماس بگیرید و از متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر کرکرکه برقی بخواهید که به مکان مورد نظر شما جهت تعمیر کردن کرکره برقی حاضر شوند.

لازم به ذکر است یکی دیگر از هدف های اصلی مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ همتا این می باشد که همواره در کمترین زمان کارشناسان خود را در محل مورد نظر شما جهت عیب یابی کرکره برقی شما ارسال میکند. اولین چیزی که پس از مواجه شدن با عدم کارکرد کرکره برقی باید انجام دهید این است که مشکلی در اتصالات و برق کرکره برقی به وجود نیامده باشد. اگرکرکره برقی پارکینگ به طور ناگهانی از کار بیفتد، به احتمال زیاد برق قطع شده است. برای شروع باید فیوز موجود در کنترل پنل و همچنین برد قطع کننده برق را بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید. می‌توانید از یک بک‌آپ با باتری برای راه‌اندازی مجدد آن استفاده کنید تا زمانی که برق اصلی یک بار دیگر کار کند.

برای تعمیر درب کرکره ای پارکینگ بهترین کار مشاوره گرفتن از یک متخصص می باشد، متخصص تعمیر درب کرکره ای پارکینگ باید این توانایی را داشته باشد که در کمترین زمان مشکل کرکره برقی مورد نظرتان را پیدا کرده و شروع به حل مشکل نماید.

همچنین یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث خرابی و بروزر مشکل در نحوه کارکرد کرکره برقی پارکینگ شود آسیب ساختاری می باشد. برخی از فرورفتگی ها را می توان برطرف کرد، اما مشکلات بزرگتر ممکن است نیاز به تعویض قطعات آسیب دیده داشته باشد. هنگام نصب قطعات جدید، اطمینان از سالم بودن قطعات کرکره برقی قبل از اتمام کار ضروری است.

شما میتوانید برای تماس گرفتن با شماره تعمیر کرکره برقی پارکینگ با واتساپ فروشگاه همتا در ارتباط باشید، برای ارتباط با واتس آپ شرکت همتا کلیک کنید.

هزینه تعویض فنر کرکره
هزینه تعویض فنر کرکره

هزینه تعویض فنر کرکره

فنر کرکره یکی از مهمترین قطعات و اجزای تشکیل دهنده ی کرکره برقی می باشد، فنر کررکه برقی همواره باید از جنس خوب و با دوام ساخته شده باشد. تعویض کرکره برقی کار ساده ای نبوده و نیازمند یک فرد حرفه ای در زمینه ی تعویض فنر کرکره می باشد، از آنجا که عوض کردن فنر کرکره نیازمند دانش کافی در زمینه ی انواع کرکره برقی می باشد، همواره هزینه تعویض فنر کرکره متناسب با دیگر اجزا و قطعات کرکره برقی بیشتر خواهد دبود.

فنرها موظف می باشند که کرکره ها را به سمت بالا حرکت دهند و نیازی به اعمال نیروی بسیار زیاد برای بالا بردن کرکره نباشد، نیاز است تا بین قدرت فنرها و وزن کرکره تناسب کافی وجود داشته باشد چرا که کم و زیاد بودن قدرت فنر باعث می شود تا کرکره به سرعت به بالا رفته و یا این که بالا بردن آن سخت باشد.

شما میتوانید برای استعلام هزینه تعویض فنر کرکره و سرویس کرکره برقی با واتساپ فروشگاه همتا در ارتباط باشید، برای ارتباط با واتس آپ شرکت همتا کلیک کنید.

تعمیر درب کرکره برقی
تعمیر درب کرکره برقی

تعمیر درب کرکره برقی

همانطور که بالا تر نیز گفته شد تعمیر درب کرکره برقی را باید به متخصص حرفه ای ان بسپارید، فروشگاه همتا همواره یکی از بهترین مراکز تعمیر تیغه کرکره برقی می باشد که میتوانید در تمامی مناطق تهران تنها با شماره گیری یکی از تلفن های فروشگاه همتا اقدام به حل مشکل کار نکردن کرکره برقی خود کنید.

همچنین اگر به دنبال تعمیر کرکره برقی غرب تهران هستید باید بگوییم ما همواره یکی از بهترین خدمات را در رابطه با تعمیر کار کرکره برقی به مخاطبین خود ارائه داده ایم.

اگر در باز و بسته شدن درب کرکره برقی خود مشکل دارید باید بگوییم ممکن است یکی از دلایل بروز این مشکل نشانه ای از وجود مشکل در سنسور باشد. این اغلب به ساییدگی و پارگی نوار لاستیکی که درامتداد پایین کرکره قرار دارد مرتبط است. همانطور که در طول زمان فرسوده می شود، می تواند سفت شود. با تعمیر یا تعویض نوار لاستیکی کرکره برقی میتوانید این مشکل را حل کنید، لازم به ذکر است گاهی اوقات مشکلات سنسور را می توان با تعویض باتری نیز برطرف نمود.

پیشنهاد ویژه: نصب کرکره برقی

هزینه تعمیر کرکره برقی

همانطور که بالا تر نیز گفته شد، با توجه به مشکل پیش آمده در نحوه کارکرد کرکره برقی شما و همچنین نوع کرکره برقی مورد نظر شما هزینه تعمیر کرکره برقی نیز متفاوت خواهد بود، هزینه تعمیر کرکره برقی به میزان مهارت تعمیر کار نیز بستگی دارد اما به طور کلی میتوانم گفت با توجه به نوع و کارکرد کرکره برقی شما هزینه ی تعمیر ان نیز متغیر خواهد بود.

شما میتوانید برای تماس گرفتن با شماره تعمیر کرکره برقی پارکینگ با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

گاهی افراد بر این باور هستند که تعمیر درب کرکره ای عملی می باشد که میتوان به تنهایی و بدون داشتن دانش کافی انجام داد، اما باید بگوییم برای ان که به صورت اصولی بتوانید اقدام به تعمیر درب کرکره ای برقی نمایید باید دانش کافی را در زمینه ی کرکره برقی و قطعات آن داشته باشید. پیشنهاد میکنیم در صورت بروز هر گونه مشکل در کارکرد کرکره برقی خود با مشاوران حرفه ای شرکت همتا تماس بگیرید تا در کمترین زمان به رفع مشکل پیش آمده بپردازند.

همچنین میتوانید برای استعلام هزینه ی تعمیرات کرکره برقی تهران نیز با مشاوران حرفه ای ما مشورت بگیرید.

تعمیرات کرکره قدیمی
تعمیرات کرکره قدیمی

تعمیرات کرکره قدیمی

بسیاتری از مغازه هایی که معمولا در بازار هستند و یا همچنین مغازه هایی که در محلات قدیمی وجود دارند از کرکره قدیمی استفاده می نمایند،این نوع کرکره ها که به کرکره آلومینیومی سنتی معروف می باشند همواره یکی از قدیمی ترین نوع کرکره ها به شمار می آیند، این نوع کرکره ها متناسب با کرکره برقی از امنیت کمتری برخورداربوده و نیازمند نیروی زیادی برای بالا و پایین بردن آن دارد، تعمیر کرکره برقی آلومینیومی نیز نیازمند یک فرد متخصص در این زمینه می باشد، در صورت بروز هر گونه مشکل در کرکره برقی قدیمی خود نیز میتوانید با مرکز کرکره قدیمی در فروشگاه مستر تماس بگیرید تا کارشناسان حرفه ای ما در زمینه ی کرکره قدیمی شما را راهنمایی نمایند، از آنجا که تعمیرات کرکره مغازه نیز نیازمند دانش کافی در رابطه با قطعات کرکره برقی می باشد، کمک گرفتن از یک فرد با تجربه کمک بسزایی به رفع خرابی کرکره برقی شما خواهد کرد.

شما میتوانید با تماس گرفتن با شماره تعمیرات کرکره قدیمی با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

اگر به دنبال تعمیرات کرکره برقی شرق تهران هستید باید بگوییم فروشگاه همتا در تمامی مناطق تهران پاسخگوی مشتریان خود بوده و همواره در سریعترین زمان بهترین خدمات را به افراد ارائه داده است، همچنین با بهره از تکنسین‌های مجرب ، آموزش دیده ، فنی و با استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری یراق‌آلات با کیفیت و با گارانتی به همراه نصب اصولی و دقیق و همچنین امکان ارایه نظارت مستمر و جدی این امکان را برای مخاطبین خود فراهم ساخته که همواره در مسیر کیفیت و پیشرفت گام بردارند.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کرکره مغازه با مالک است یا مستاجر؟

در رابطه با پاسخ این سوال باید بگوییم در صورت خراب بودن کرکره برقی در هنگام خرید مغازه، هزینه ی تعمیر کرکره برقی بر عهده ی مالک خواهد بود، اما در صورت خراب شدن کرکره برقی پس از خرید مغازه هزینه تعمیر کرکره برقی بر عهده ی مستاجر خواهد بود.

هزینه تعمیر کرکره برقی چقدر است؟

هزینه تعمیر کرکره برقی متناسب با نوع آن و همچنین مشکل پیش آمده در نحوه کارکرد کرکره برقی متغیر می باشد، برای استعلام هزینه تعویض فنر کرکره و سرویس کرکره برقی با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

مرکز تعمیرات کرکره برقی کجاست؟

فروشگاه همتا یکی از بهترین مرکز تعمیرات کرکره برقی در تهران بوده که همواره بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه میدهد.

27 پاسخ
 1. سهیل گفته:

  سلام – باتری کرکره برقی آپارتمان ما به مشکل خورده – آیا تعمیرات هم انجام میدید؟

  پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام – سمت جردن هم تعمیرات انجام میدید
  میخاید ریموت کرکره برامون ست کنید
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. سهیل گفته:

  رسیور کرکره خراب شده و آب خوردگی داره
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
 4. negin گفته:

  سلام – بابت تعمیرات کرکره برقی با کدام شماره باید تماس بگیریم؟

  پاسخ
 5. صبا گفته:

  سلام – ممنون از شرکت خوبتون – کرکره ما خراب بود و در کمترین زمان تعمیر کردید
  ممنون

  پاسخ
 6. شهاب گفته:

  سلام. قیمت کرکره برقی میخاستم ؟ چجوری میتونم لیست محصولات دریافت کنم؟

  پاسخ
 7. حسین گفته:

  سلام شرکت محترم همتا
  بابت نصب کرکره برقی برای درب مغازه از شما نهایت تشکر را دارم
  ممنونم ازتون

  پاسخ
 8. میلاد گفته:

  سلام
  هزینه تعمیرات تون برای جنوب تهران متفاوت با مناطق دیگه ست؟ لطف کنید هزینه تعمیرات رو برای بنده ارسال کنید. ممنونم.

  پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام – تیغه کرکره گرند دارید – دو تا از تیغه ها به علت تصادف خودرو کج شده – تعویض تیغه دارید؟

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   بله داریم. با شماره های مجموعه برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
   • شایان گفته:

    سلام
    بابت تعمیر کرکره برقی
    میتونید تیم نصب بهم معرفی کنید؟

    پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
 10. شایان گفته:

  کرکره مغازه نیاز به تعمیر داره
  چند تا از تیغه ها خراب شدن
  شما تعمیرات دارید؟

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   بله انجام میدیم. برای دریافت لیست مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
 11. Mahsa گفته:

  بابت تعمیر کرکره برقی پاساژ از تیم فنی شرکت همتا کمک گرفتیم و در سریع ترین زمان ممکن کرکره تعمیر شد. مرسی کرکره همتا

  پاسخ
 12. سهیل گفته:

  یک کرکره قدیمی داریم موقع باز و بسته شدن به ریل گیر میکنه و میخاستم ببینم تعمیراتتون به چه شکلی هست؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.