تعمیر کرکره برقی پارکینگ و مغازه

تعمیر کرکره برقی

اگر به دنبال بهترین مرکز تعمیر کرکره برقی هستید، این مقاله برای شماست. در این مقاله قصد داریم شما را به صورت جامع با مرکز تعمیرات درب کرکره برقی در انواع مختلف قدیمی و جدید آشنا کنیم.

برای استعلام به روزترین قیمت تعمیر کرکره برقی همین حالا با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲، خرید درب اتوماتیک را با معتبرترین فروشگاه کرکره برقی تهران تجربه کنید.

سوالات متداول

تعمیر کرکره برقی

امروزه به دلیل استقبال زیاد افراد و اصناف از کرکره برقی، میتوان گفت یکی از مسائلی که ممکن است هر فرد، آپارتمان و یا کسب و کاری با آن مواجه شود خراب شدن کرکره برقی و اجزای آن می باشد. متاسفانه از انجا که در بازار افراد غیر حرفه ای و بدون تجربه نیز اقدام به تعمیر کرکره برقی کرده اند میتوان گفت پیدا کردن یک مرکز تعمیر کرکره برقی خوب بسیار حائز اهمیت می باشد.

فراموش نکنید که تعمیر کرکره برقی باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه حرفه ای بوده و به تمامی اجزای تشکیل دهنده ی کرکره برقی از نوع جدید و قدیمی مسلط باشد.

فروشگاه همتا همواره سعی کرده است که بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه دهد، یکی از تمایزات اصلی فروشگاه همتا نسبت به سایر همکاران تسلط به تعمیر کرکره برقی می باشد. لازم به ذکر است در صورت بروز هر گونه خطا در نحوه کارکرد کرکره برقی خود باید فورا با یکی ازمراکز حرفه ای تعمیر کرکره برقی تماس حاصل فرمایید.

گاهی نیز درصورت جزئی بودن مشکل و خرابی کرکره برقی میتوانید خودتان نیز اقدام به تعمیر کرکره برقی مورد نظر نمایید. البته در این صورت نیز از تماس یا کسب مشاوره با یکی از متخصصان در زمینه ی تعمیر کرکره برقی بی نیاز نخواهید بود.

تعمیر کرکره برقی در تهران

فراموش نکنید که، عدم جدی شمردن و اقدام به موقع در جهت تعمیر کرکره اتوماتیک، می تواند خسارات زیادی را به دنبال داشته باشد و این خسارات هزینه تعمیرات کرکره اتوماتیک در تهران را بالا خواهدببرد. نگران نباشید همیشه اینطور هم نیست. بعضی کار ها را خودتان هم سریع می توانید.

مراحل تعمیرات کرکره برقی در تهران

 1. تماس با شماره های موجود در سایت
 2. شرح دقیق مشکل
 3. دریافت مشاوره مستقیم از کارشناس فنی
 4. دریافت اطلاعات کافی در مورد تعمیرات و تعویض موتور و قطعات مور نیاز
 5. تعیین قیمت تعمیر کرکره برقی بر اساس پارامترهای مصوب
 6. اعزام تعمیرکار کرکره برقی در محل برای انجام خدمات

فراموش نکنید که قطعات و موتور کرکره برقی که توسط تیم فنی فروشگاه همتا مورد استفاده قرار میگیرد بدون واسطه و با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

چه موقع به تعمیرکار کرکره برقی زنگ بزنیم؟

لیست مواردی که باید حتما برای رفع آن به تعمیرکار کرکره برقی زنگ زد:

 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره اتوماتیک
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • شکستگی فنر کرکره اتوماتیک
 • عدم تنظیم حد مجاز پایین آمدن کرکره اتوماتیک
 • تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی
 • از کار افتادن موتور کرکره اتوماتیک
 • در رفتن یا از ریل خارج شدن کرکره برقی
 • خرابی باتری یا ups موتورهای کرکره برقی
 • غر شدن تیغه اول و دوم کرکره برقی
 • سوختن برد کرکره اتوماتیک
 • تعویض فنر کرکره

همانطور که بالاتر ذکر شده، گاهی بروز خطا در نحوه کارکرد کرکره برقی مربوط به قطعات ریز آن می باشد. همانطور که در مقاله ی نصب کرکره برقی گفته شد برای آن که بتوانید به عیب یابی کرکره برقی خود بپردازید نیاز به داشتن آشنایی کافی با تمامی قطعات کرکره برقی خواهید داشت. از جمله قطعات مهم کرکره برقی عبارت اند از: موتور (توبولار و ساید) کرکره برقی، رسیور، ریل، موتور و…

پیشنهاد ویژه: در صورت بروز هر گونه مشکل در رابطه با لوازم کرکره برقی می توانید با شماره های کارشناسان ما در فروشگاه کرکره برقی همتا تماس حاصل فرمایید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی

همانطور که می دانید به کمک میکروسوئیچ می توانید تراز بالا و پایین کرکره برقی را تنظیم کنید.

تنظیم میکروسوئیچ موتور ساید

در موتور ساید کرکره برقی، شما دو عدد چرخ دنده را خواهید دید که معمولا به رنگ طلایی هستند. یکی از این چرخ دنده ها برای تنظیم حد بالا و دیگری برای تنظیم حد پایین کرکره اتوماتیک است.

برای تنظیم حد بالای کرکره برقی، ابتدا آن را توسط ریموت کرکره به سمت بالا ببرید و هر جایی که میخواهید کرکره بایستد کلید توقف را بزنید. سپس به وقت بررسی چرخ دنده طلایی است تا با قطع کن سمت راست برخورد کرده و صدای تلق رله هم قطع شود. با این کار شما می توانید به آسانی و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن میکرو سوئیچ را تنظیم کنید.

تنظیم میکروسوئیچ موتور توبولار

معمولا در پکیچ نصب موتور توبلار کرکره برقی یک قطعه وجود دارد که به آن ها آچار تنظیم گفته می شود. به کمک این آچار می توانید دو عدد سوراخ موجود روی موتور را که یکی برای تنظیم حد پایین و دیگری برای تنظیم حد بالا ست تنظیم کنید.

کنار این دو سوراخ، دو عدد پیکان هم وجود دارد که یکی از آنها به طرف کرکره نشانه رفته است و دیگری در جهت مخالف کرکره برقی. آچار تنظیم میکروسوئیچ در واقع داخل سوراخ در جهت پایین قرار خواهد گرفت و باید آچار را به اندازه مناسب بچرخانید.

حال به آرامی با دقت میکرو سوئیچ را به طرف مثبت بچرخانید. با این عمل خواهید دید که کرکره به صورت تکه تکه به سمت پایین خواهد رفت و این عمل تا رسیدن کامل کرکره به زمین هم ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد ویژه: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موتورهای کرکره اتوماتیک، حتما صفحه مشخصات فنی موتور کرکره برقی را مطالعه کنید.

از کار افتادن موتور کرکره اتوماتیک

امعمولا حتمال سوختن یا نیم سوز شدن موتور کرکره برقی مخصوصا در موتور های توبولار بسیار زیاد است و ممکن است بعد باز کردن قفل متوجه شوید که موتور از کار افتاده که می بایست تعمیر یا تعویض شود. در این خصوص می توانید مقاله تعمیر موتور کرکره برقی ار مطالعه کنید.

در رفتن یا از ریل خارج شدن کرکره برقی

قطعا در چنین موردی حتما با متخصص تماس و تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید. زمانی که شما از یک کرکره اتوماتیک استفاده می کنید ممکن است که خارج شدن تیغه از ریل به دلایل مختلف اتفاق رخ دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وارد صفحه قیمت ریل کرکره برقی شوید.

خرابی چشمی کرکره برقی

علت خرابی چشمی کرکره برقی، جک پارکینگ یا موتورهای ریلی میتواند یکسان باشد. بهترین راه متوجه شدن خرابی چشمی این است که دست خود را از جلو چشمی بالا و پایین کنید تا مسیر دید آن را قطع و وصل نمایید. اگر صدای تیک تیک مربوط به قطع و وصل شدن راه چشمی شنیده نشود چشمی کرکره برقی شما مشکل دارد.

از کار افتادن چشمی، نفوذ آب، شکستن، قطع شدن سیم همه و همه باعث می شود که که چشمی کرکره برقی به درستی کار نکرده و کرکره از کار بیفتد.

وقتی که چشمی درب اتوماتیک به هر دلیلی خراب شده و قابل استفاده نباشد باید آن را تعویض کرد هرچند این کار نیاز به تخصص خاصی ندارد و فقط سیم ها بایددقیقا سر جای خوشان وصل شوند، اما برای این کار با متخصص مروبطه هماهنگ کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، وارد صفحه چشمی درب اتوماتیک شوید.

خرابی باطری کرکره برقی

فاسد شدن باتری Ups کرکره برقی، یکی از شایع ترین اتفاقاتی که باعث به طور کامل از کار افتاده یا درست کار نکند سیستم درب اتوماتیک می شود. روش مشخص شدن خرابی در ups یا باتری این است که چراغ نشان دهنده شارژ شدن باتری هیچ موقع خاموش نشود و مدار کنترل همواره در حال شارژ باتری باشد.

در صورتی که باتری کلا خراب شده و قابلیت دریافت شارژ نداشته باشد، معمولا با تعویض باطری این مشکل برطرف می شود اما در مواردی نادرتر به طور کلی ups معیوب شده و باید تعویض گردد.

خوب است بدانید که به طور کلی باتری های موتور کرکره برقی بیش از 2 سال عمر نمی کنند و می بایست تعویض شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، وارد صفحه باطری کرکره برقی شوید.

غر شدن تیغه اول و دوم کرکره برقی

در صورت فراموشی باز کردن قفل دستی که در ادامه نیز در مورد آن صحبت خواهیم کرد، غر شدن تیغه های ابتدایی حتما اتفاق خواهد افتاد. چرا؟ چون تمام فشار موتور و کرکره برای بالا رفتن و باز کردن کرکره برقی به تیغه اول و دوم آمده و آن دو را دفرمه کرده و گاها ممکن است آنها را از جا بکند.

اگر این شرایط اتفاق افتاده، می بایست یا با همان حالت کرکره اتوماتیک کنار آمده و یا دو عدد تیغه به عرض و رنگ کرکره برقی سفارش بدهید.

تعمیر تیغه کرکره برقی

برای سروی، تعمیر و خرید تیغه مناسب، حتما وارد صفحه تیغه کرکره ارزان شوید.

سوختن برد کرکره اتوماتیک

معمولا برد کرکره برقی بر اثر نوسان برقی، آب خوردگی یا حتی بی دلیل و به علت پایان یافت عمر مفید خراب می شود. در این مورد در اگر مواقع کاری برای تعمیر نمی شود انجام داد و کار نهایی تعویض است، اما خواندن مقاله تعمیر برد کرکره برقی خالی از لطف نیست.

هزینه تعویض فنر کرکره

تعویض فنر کرکره

فنر کرکره یکی از مهمترین قطعات و اجزای تشکیل دهنده ی کرکره برقی می باشد، فنر کرکره برقی همواره باید از جنس خوب و با دوام ساخته شده باشد. تعویض کرکره برقی کار ساده ای نبوده و نیازمند یک فرد حرفه ای در زمینه ی تعویض فنر کرکره می باشد.

از آنجا که عوض کردن فنر کرکره نیازمند دانش کافی در زمینه ی انواع کرکره برقی می باشد، همواره هزینه تعویض فنر کرکره متناسب با دیگر اجزا و قطعات کرکره برقی بیشتر خواهد بود.

فنرها موظف می باشند که کرکره ها را به سمت بالا حرکت دهند تا نیازی به اعمال نیروی بسیار زیاد برای بالا بردن کرکره نباشد، بنابراین نیاز است تا بین قدرت فنرها و وزن کرکره تناسب کافی وجود داشته باشد چرا که کم و زیاد بودن قدرت فنر باعث می شود تا کرکره به سرعت به بالا رفته و یا این که بالا بردن آن سخت باشد.

قیمت تعویض فنر کرکره

برای استعلام هزینه تعویض فنر کرکره و سرویس کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

چه موقع به تعمیرکار کرکره برقی زنگ نزنیم؟

 • تمام شدن باتری ریموت کنترل کرکره اتوماتیک
 • مسدود شدن مسیر کرکره اتوماتیک
 • قفل درب کرکره برقی بصورت دستی
 • قطع برق و پریدن فیوز کرکره اتوماتیک
 • فعال شدن حالت باز و بست دستی کرکره برقی

قطع برق و پریدن فیوز کرکره اتوماتیک

اتصالات و برق کشی را بررسی کنید. در بسیاری از مواقع دلیل کار نکردن کرکره برقی ناشی از مشکل در اتصالات برق است. گاهی ممکن است فیوز برق پریده باشد یا جریان برق قطع شده باشد. و یا حتی ممکن است برخی اتصالات شل شده باشند. بنابراین لازم است برای راه انداختن کرکره اطمینان حاصل کنید که مشکلی در اتصال به برق وجود ندارد.

فعال شدن حالت باز و بست دستی کرکره برقی

اگر شما دکمه فرستنده را می زنید و صدای موتور را هم می شنوید ولی درب کرکره اتوماتیک باز نمی شود، ممکن است که مشکل از سوئیچ برق باشد.

هر کرکره برقی در واقع یک سوئیچ برقی دارد که در صورت فشار دادن آن، کرکره برقی دیگر با ریموت کار نکرده و امکان باز و بسته کردن دستی کرکره اتوماتیک را فراهم می کند. البته اینکه شما بتوانید درب را به صورت دستی باز و بسته کنید نشان دهنده این نیست، اما گاهی اوقات ممکن است این کلید به صورت تصادفی فعال شده و مشکلاتی در این زمینه و در رابطه با موتور ایجاد کند.

در واقع اگر به اطراف کرکره برقی خود توجه کنید، این سوئیچ به صورت یک طناب یا یک بند است که کشیده می شود و گاهی هم به صورت کلیدی تعبیه شده باشد.

درصورتی که با ان مشکل روبرو شدید، باید دوباره کلید را فشار داده تا بین موتور و کرکره و فرستنده ارتباط برقرار شود. پس از این کار باید فرستنده خود را چک کنید تا مطمئن شوید که درب شما باز می شود.

پیشنهاد ویژه : به یاد داشته باشید که شما واقعا یک تعمیرکار کرکره اتوماتیک نیستید و بهتر است برای حفظ سرمایه و سلامتی خود، کار تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران را به گروه نصب و راه اندازی فروشگاه همتا بسپارید.

مشکل ریموت کرکره برقی

تمام شدن باتری کنترل فرستنده یکی دیگر از مشکلاتی است که اکثرا در حین باز نشدن درب کرکره برقی ایجاد می شود. بنابراین قبل از هر اقدامی باید باتری کنترل خود را بررسی کنید.

منطقی است که اگر باتری ریموت کرکره برقی شما تمام شده باشد، نمی تواند سیگنال هایی که برای باز شدن کرکره اتوماتیک نیاز است را ارسال کرده و به احتمال زیاد درب برقی شما باز نخواهد شد. برای این منظور اولین کاری که باید انجام دهید این است که فرستنده ای که روی دیوار نصب می شود را بررسی کنید و ببینید که آیا به صورت دستی باز می شود یا خیر. در این حالت خواهید فهمید که مشکل از ریموت است یا خیر.

اگر بعد از اینکه ریموت کرکره اتوماتیک را فشار دادید، درب باز شد به احتمال زیاد تنها کاری که باید انجام دهید این است که باطری کنترل ریموت خود را عوض کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه شده ریموت کرکره برقی و از مقاله تنظیم ریموت درب پارکینگ نیز می توانید استفاده کنید.

قفل بودن درب کرکره برقی بصورت دستی

اگر برای امنیت بیشتر از قفل دستی کرکره برقی استفاده کرده باشید و در هنگام باز کردن کرکره برقی این مورد ار فراموش کنید، سیستم به طور کلی کار نکرده و فقط زمانی به کار می افتد که قفل را باز کرده باشید.

اگر از قفل دستی استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم حتما قفل های هوشمند کرکره برقی را نیز بررسی کنید. چرا که این مورد ممکن است به آسیب های زیادی در کرکره اتوماتیک بینجامد. قفل های هوشمند کمک می کند اگر قفل دستی به کرکره زده شده بود، سیستم به طور کلی کار نکرده و فقط زمانی به کار بیفتد که قفل را باز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه قفل کرکره برقی شوید.

تعمیر درب کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی

همانطور که بالا تر نیز گفته شد تعمیر درب کرکره برقی را باید به متخصص حرفه ای آن بسپارید، فروشگاه همتا همواره یکی از بهترین مراکز تعمیر تیغه کرکره برقی می باشد که میتوانید در تمامی مناطق تهران تنها با شماره گیری یکی از تلفن های فروشگاه همتا اقدام به حل مشکل کار نکردن کرکره برقی خود کنید.

همچنین اگر به دنبال تعمیر کرکره برقی غرب تهران هستید باید بگوییم ما همواره یکی از بهترین خدمات را در رابطه با تعمیر کار کرکره برقی به مخاطبین خود ارائه داده ایم.

اگر در باز و بسته شدن درب کرکره برقی خود مشکل دارید باید بگوییم ممکن است یکی از دلایل بروز این مشکل نشانه ای از وجود مشکل در سنسور باشد. این اغلب به ساییدگی و پارگی نوار لاستیکی که درامتداد پایین کرکره قرار دارد مرتبط است.

همانطور که در طول زمان فرسوده می شود، می تواند سفت شود. با تعمیر یا تعویض نوار لاستیکی کرکره برقی میتوانید این مشکل را حل کنید، لازم به ذکر است گاهی اوقات مشکلات سنسور را می توان با تعویض باتری نیز برطرف نمود.

تعمیر کرکره برقی غرب تهران

تیم تعمیرات کرکره اتوماتیک فروشگاه همتا در سراسر تهران خدمات رسانی می کنند. برای تماس کارشناسان و تعمیر کرکره برقی در غرب تهران با شماره 09122552119 تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی شرق تهران

اگر به دنبال تعمیرات کرکره برقی شرق تهران هستید باید بگوییم فروشگاه همتا در تمامی مناطق تهران پاسخگوی مشتریان خود بوده و همواره در سریعترین زمان بهترین خدمات را به افراد ارائه داده است.

همچنین با بهره از تکنسین‌های مجرب، آموزش دیده، فنی و با استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری یراق‌آلات با کیفیت و با گارانتی به همراه نصب اصولی و دقیق و همچنین امکان ارایه نظارت مستمر و جدی این امکان را برای مخاطبین خود فراهم ساخته که همواره در مسیر کیفیت و پیشرفت گام بردارند.

تعمیرات کرکره قدیمی

تعمیر کرکره قدیمی مغازه

توجه داشته باشید هزینه تعمیر کرکره های قدیمی و زمانی که صرف آن می شود گاها در بسیاری موارد بالاتر از نصب یک کرکره برقی جدید خواهد بود. به همین دلیل می بایست کرکره قدیمی با کرکره های اتوماتیک جدید تعویض گردد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم مناسب ترین قیمت کرکره برقی را از ما استعلام کنید.

بسیاری از مغازه هایی که معمولا در بازار هستند و یا همچنین مغازه هایی که در محلات قدیمی وجود دارند از کرکره قدیمی استفاده می نمایند،این نوع کرکره ها که به کرکره آلومینیومی سنتی معروف می باشند همواره یکی از قدیمی ترین نوع کرکره ها به شمار می آیند، این نوع کرکره ها متناسب با کرکره برقی از امنیت کمتری برخورداربوده و نیازمند نیروی زیادی برای بالا و پایین بردن آن دارد، تعمیر کرکره برقی آلومینیومی نیز نیازمند یک فرد متخصص در این زمینه می باشد، در صورت بروز هر گونه مشکل در کرکره برقی قدیمی خود نیز میتوانید با مرکز کرکره قدیمی در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان حرفه ای ما در زمینه ی کرکره قدیمی شما را راهنمایی نمایند، از آنجا که تعمیرات کرکره مغازه نیز نیازمند دانش کافی در رابطه با قطعات کرکره برقی می باشد، کمک گرفتن از یک فرد با تجربه کمک بسزایی به رفع خرابی کرکره برقی شما خواهد کرد.

شما میتوانید با تماس گرفتن با شماره تعمیرات کرکره قدیمی با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

برای دریافت خدمات تعمیر کرکره برقی پارکینگ همین حالا با بهترین مرکز تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ در تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیر کرکره برقی

همانطور که بالا تر نیز گفته شد، با توجه به مشکل پیش آمده در نحوه کارکرد کرکره برقی شما و همچنین نوع کرکره برقی مورد نظر شما هزینه تعمیر کرکره برقی نیز متفاوت خواهد بود، هزینه تعمیر کرکره برقی به میزان مهارت تعمیر کار نیز بستگی دارد اما به طور کلی میتوانم گفت با توجه به نوع و کارکرد کرکره برقی شما هزینه ی تعمیر آن نیز متغیر خواهد بود.

شما میتوانید جهت تعمیر کرکره برقی پارکینگ با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

گاهی افراد بر این باور هستند که تعمیر درب کرکره ای عملی می باشد که میتوان به تنهایی و بدون داشتن دانش کافی انجام داد، اما باید بگوییم برای آن که به صورت اصولی بتوانید اقدام به تعمیر درب کرکره ای برقی نمایید باید دانش کافی را در زمینه ی کرکره برقی و قطعات آن داشته باشید.

پیشنهاد میکنیم در صورت بروز هر گونه مشکل در کارکرد کرکره برقی خود با مشاوران حرفه ای شرکت همتا تماس بگیرید تا در کمترین زمان به رفع مشکل پیش آمده بپردازند. همچنین میتوانید برای استعلام هزینه ی تعمیرات کرکره برقی تهران نیز با مشاوران حرفه ای ما مشورت بگیرید.

تعمیرکار کرکره برقی

برای تماس با بهترین تعمیرکار کرکره برقی تهران از شماره های 02155449212 و 09122552119 استفاده کنید.

مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ

گاهی ممکن است با خرابی درب کرکره برقی پارکینگ و عدم کارکرد صحیح درب کرکره برقی پارکینگ مواجه شوید، در این صورت در مرحله ی اول پیشنهاد میکنیم سریعا با یکی از نزدیکترین مغازه تعمیر کرکره برقی پارکینگ تماس بگیرید و از متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر کرکره برقی بخواهید که به مکان مورد نظر شما جهت تعمیر کردن کرکره برقی حاضر شوند.

لازم به ذکر است یکی دیگر از هدف های اصلی تعمیر کرکره برقی پارکینگ همتا این می باشد که همواره در کمترین زمان کارشناسان خود را در محل مورد نظر شما جهت عیب یابی کرکره برقی ارسال میکند.

اولین چیزی که پس از مواجه شدن با عدم کارکرد کرکره برقی باید انجام دهید این است که مشکلی در اتصالات و برق کرکره برقی به وجود نیامده باشد.

اگر کرکره برقی پارکینگ به طور ناگهانی از کار بیفتد، به احتمال زیاد برق قطع شده است. برای شروع باید فیوز موجود در کنترل پنل و همچنین برد قطع کننده برق را بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید. می‌توانید از یک بک‌ آپ با باتری برای راه‌اندازی مجدد آن استفاده کنید تا زمانی که برق اصلی یک بار دیگر کار کند.

برای تعمیر درب کرکره ای پارکینگ بهترین کار مشاوره گرفتن از یک متخصص می باشد، متخصص تعمیر درب کرکره ای پارکینگ باید این توانایی را داشته باشد که در کمترین زمان مشکل کرکره برقی مورد نظرتان را پیدا کرده و شروع به حل مشکل نماید.

همچنین یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث خرابی و بروز مشکل در نحوه کارکرد کرکره برقی پارکینگ شود آسیب ساختاری می باشد. برخی از فرورفتگی ها را می توان برطرف کرد، اما مشکلات بزرگتر ممکن است نیاز به تعویض قطعات آسیب دیده داشته باشد. هنگام نصب قطعات جدید، اطمینان از سالم بودن قطعات کرکره برقی قبل از اتمام کار ضروری است.

شما میتوانید برای تماس گرفتن با شماره تعمیر کرکره برقی پارکینگ با واتساپ فروشگاه همتا در ارتباط باشید، برای ارتباط با واتس آپ شرکت همتا کلیک کنید.

ضمانت تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب فروشگاه همتا برای انجام کلیه امور مرتبط با کرکره برقی از جمله : نصب کرکره برقی، تعمیر کرکره اتوماتیک، سرویس کرکره برقی و … گارانتی و پشتیبانی از خدمات ارائه شده توسط تیم همتا می باشد.

یوقتی ما برای ارائه خدمات خود تضمین می دهیم، یعنی از تیم متخصص و حرفه ای خود و همچنین کیفیت محصولی که ارائه می کنیم اطمینان کافی داریم.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کرکره مغازه با مالک است یا مستاجر؟

در رابطه با پاسخ این سوال باید بگوییم در صورت خراب بودن کرکره برقی در هنگام خرید مغازه، هزینه ی تعمیر کرکره برقی بر عهده ی مالک خواهد بود، اما در صورت خراب شدن کرکره برقی پس از خرید مغازه هزینه تعمیر کرکره برقی بر عهده ی مستاجر خواهد بود.

هزینه تعمیر کرکره برقی چقدر است؟

هزینه تعمیر کرکره برقی متناسب با نوع آن و همچنین مشکل پیش آمده در نحوه کارکرد کرکره برقی متغیر می باشد، برای استعلام هزینه تعویض فنر کرکره و سرویس کرکره برقی با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

مرکز تعمیرات کرکره برقی کجاست؟

فروشگاه همتا یکی از بهترین مرکز تعمیرات کرکره برقی در تهران بوده که همواره بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه میدهد.

89 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
  • hamta گفته:

   سلام برای کسب اطلاعات در این زمینه با مشاوران ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
  • سهیل گفته:

   کرکره پارکینگ منزلم ما صدا میده
   لطفا بابت بازدید چه تایمی میتونید امروز تشریف بیارید؟

   پاسخ
   • hamta گفته:

    سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتونکنند.

    پاسخ
 1. نیمایی گفته:

  ریل کرکره مغازمون آسیب دیده و لبه کرکره با ریل برخورد داره
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای دریافت راهنما با مشاروان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
 2. بابایی گفته:

  در مورد تعمیرات یو پی اس ساید سوال داشتم
  هزینه تعمیر برد و تعویض باتری بفرمایید

  پاسخ
 3. موحدی گفته:

  سلام
  شرکت همتا تیم فنی نصب برای اجرای پروژه کرکره برقی واقع در سعات آباد را دارد؟

  پاسخ
 4. مسلم قدرتی گفته:

  در مورد قیمت تعویض موتور توسط تعمیرکارتون سوال داشتم
  قیمت تعویض به چه مبلغ هست
  کرکره سمت فیروزآباد

  پاسخ
 5. معیاری گفته:

  تعمیر کار جک ریلی دارید/
  برای بازدید و تعمیرات میتونن بیان هشتگرد

  پاسخ
 6. مصیبی گفته:

  در مورد قیمت کرکره برقی اکرول با موتور ساید الرو سوال داشتم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت کرکره آکرول تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت لت ۴ و ۶ سفید استاندارد با اپراتور کورماس تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
 7. عباسی گفته:

  در مورد تعمیر کار کرکره برقی سوال داشتم
  میتونید برای جمعه ساعت 10 صبح برای هشتگرد هماهنگ باشیم
  ممنون میشم

  پاسخ
 8. جم گفته:

  بابت تعمیرات مزاحمتون میشم
  قیمت اضافه نمودن ریموت به جک پارکینگ هم بفرمایید

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.