نصب جک درب پارکینگ

نصب جک درب پارکینگ

در این مقاله قصد داریم شما را به صورت جامع و حرفه ای با نحوه نصب جک درب پارکینگ و صفر تا صد نصب جک برقی آشنا کنیم، امروزه باتوجه به بروز شدن تجهیزات و همچنین هوشمند شدن آن ها جک درب اتوماتیک را در اکثر پارکینگ ها مشاهده خواهیم کرد. جک درب پارکینگ وظیفه باز و بسته کردن درب پارکینگ تنها با فشردن یک دکمه و به صورت هوشمند را دارا می باشد. در ادامه در رابطه با نصب جک پارکینگ و هزینه نصب جک پارکینگ به صورت جامع صحبت کرده ایم.

نصب جک پارکینگ
نصب جک پارکینگ

نصب جک پارکینگ

قبل از شروع بررسی نحوه نصب جک برقی ابتدا باید اطلاعات کافی را در رابطه با نوع جک درب پارکینگ خود داشته باشید. تنها در صورتی که با قطعات تشکیل دهنده درب پارکینگ و کاربرد آن ها آشنا باشید قادر به نصب آن خواهید بود، پس پیشنهاد ما این است که ابتدا تمامی اطلاعات و دانش کافی را در رابطه با قطعات جک درب پارکینگ خود کسب نمایید.

جک های درب برقی به دو صورت ریلی و بازویی تولید و عرضه میگردد، جک درب پارکینگ از نوع ریلی به صورت دو لنگه هستند و هر بازو در پشت هر درب متصل می شود و اقدام به جابجایی درب میکند.

اما در رابطه با جک درب پارکینگ بازویی باید بگوییم این نوع جک های درب پارکینگ به صورت کشویی حرکت میکنند. لازم به ذکر است درب های ریلی به دلیل تک لنگه بودن دارای عرض و وزن بالا تری نسبت به جک درب پارکینگ ریلی هستند.

حال که با انواع جک درب پارکینگ آشنا شدیم زمان آن رسیده است که به نصب جک برقی پارکینگ بپردازیم. قبل از شروع نصب جک برقی پارکینگ همواره نکاتی را باید در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین نکات در رابطه با نصب جک درب پارکینگ بررسی کامل دیوار های کنار درب می باشد. با بررسی کردن دیوار هایی که کنار جک درب پارکینگ قرار میگیرد میتوانید جک درب برقی را از خطر های احتمالی مانند ریزش دیوار و یا خراب شدن و از کار افتادن جک به دلیل پوک بودن و کاذب بودن دیوار نجات دهید.

پس در ابتدای کار پیشنهاد میشود از استحکام دیوار های کنار درب پارکینگ اطمینان حاصل نمایید. همچنین از جمله دیگر نکات مهم در رابطه با نصب جک درب برقی ارتفاع نصب جک درب پارکینگ می باشد. اگر به جک های درب پارکینگ ها دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که معمولا این جک ها را در ارتفاع کمی از زمین نصب و راه اندازی می نمایند و در اکثر موارد ارتفاع جک یک سوم پایین درب می باشد. شما نیز باید هنگام نصب جک درب برقی ارتفاع آن را یک سوم پایین درب در نظر بگیرید تا شاهد کارکرد صحیح جک باشید.

پیشنهاد میشود برای دریافت آموزش نصب جک برقی pdf و همچنین آموزش نصب جک برقی لایف pdf با شماره تلفن های ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا در تماس باشید. در بخش زیر مراحل نصب جک درب پارکینگ را برای شما عزیزان به صورت گام به گام آموزش داده ایم.

مرحله 1

در مرحله 1 از مراحل نصب جک درب پارکینگ باید محل نصب جک را مورد بازرسی قرار دهید، در این بررسی ها باید استحکام دیوار ها، محل قرار گیری جک، کیزان تردد و رفت و آمد و میزان ابعاد را در نظر داشته باشید.

برای آن که دیوار بتواند وزن جک درب برقی را بر روی خود تحمل کند، جک را باید در محکمترین بخش درب یعنی کلاف آن نصب نمایید تا با گذشت زمان و افتادن وزن جک بر روی درب شاهد از کار افتادن جک و سقوط آن نباشید.

مرحله 2

در مرحله دوم آموزش نصب جک درب پارکینگ اتوماتیک باید سوراخ ها و کنده کاری هایی را در کلاف درب و در اکثر موارد بر روی دیوار ایجاد نمایید. اگر دقت کرده باشید در بیشتر مواقع جک درب پارکینگ را در دو قسمت متقارن از دیوار نصب می نمایند، همانطور که در تصویر زیر می بینید جک درب پارکینگ در بخش های مشخصی از درب یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ نصب گردیده است.

پس در مرحله دوم نیاز به کنده کاری و ایجاد سوراخ برای نصب و تنظیم کردن جک درب پارکینگ دارید. برای این کار از دریل های مخصوص و چکش استفاده می شود. پس جعبه ابزار خود را در دسترس قرار دهید چرا که در ادامه نیز برای نصب چشمی و فلاشر درب نیز نیاز به ابزارآلات یدکی خواهید داشت. پیشنهاد میشود مقاله لوازم درب اتوماتیک همتا را مطالعه نمایید.

برای آن که بدانید تا چه ارتفاعی از دیوار را باید برای نصب کردن جک درب پارکینگ در نظر بگیرید به دفترچه راهنمای جک مورد نظر خود مراجعه نمایید. اما معمولا میتوان گفت جک درب از لولای درب پارکینگ به اندازه 20 سانتی متر به سمت خارج و ارتفاع 25 سانتی متر نصب میگردد.

مرحله 3

نصب پایه ها پس از بررسی موقعیت درب و استحکام دیوار ها و انجام کنده کاری ها صورت میگیرد. در مرحله سوم از راهنمای نصب جک درب پارکینگ باید اقدام به نصب پایه های جک درب پارکینگ نمایید.

برای نصب پایه ها و براکت های جک درب پارکینگ از یک فرد متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید، چرا که ابزار های استفاده شده برای نصب این بخش از جک درب پارکینگ را فقط یک نصاب جک درب دارا می باشد.

مرحله 4

پس از نصب کردن پایه های جک درب پارکینگ تایین کردن محل نصب آن بر روی دیوار و لولای درب، زمان نصب چشمی، فلاشر و مدار فرمان می باشد. این مرحله یکی از جمله آخرین مراحل نصب جک برقی می باشد که میتوان گفت مهمترین بخش آن است.

مدار فرمان را در نزدیکترین برق وردی به درب نصب کرده و فلاشر درب پارکینگ را در کنار های درب و در بخش بیرونی آن قرار دهید تا فردی که در خودرو است بتواند چشمک زدن فلاشر را مشاهده نماید. برای نصب چشمی نیز باید بگوییم، چشمی درب پارکینگ را طبق فیلم آموزش نصب جک پارکینگ در فاصله 40 سانتی متری زمین نصب نمایید.

مرحله بعدی یا به نوعی مرحله آخر در نصب جک درب برقی سیم کشی می باشد. یکی از دقیق‌ترین مراحل نصب جک درب، سیم کشی آن می باشد. به همین دلیل پیشنهاد میشود از یک فرد متخصص و کاربلد در زمینه نصب انواع جک درب پارکینگ راهنمایی بگیرید و سیم کشی جک را بر عهده یک فرد با تجربه در این زمینه بگذارید.

پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات کافی در زمینه قیمت جک درب پارکینگ و قیمت درب پارکینگ کرکره ای با متخصصین ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

هزینه نصب جک پارکینگ
هزینه نصب جک پارکینگ

هزینه نصب جک پارکینگ

همانطور که بالاتر در رابطه با مراحل نصب جک درب گفته شد، انجام این کار زمان بر بوده و نیازمند گذراندن چند مرحله سخت و پی در پی برای نصب دقیق دارد، به همین دلیل میتوان نتیجه گرفت هزینه نصب جک پارکینگی نیز به نسبت زیاد خواهد بود و متناسب با میزان مهارت فرد کارشناس و نصاب متغیر خواهد بود. برای کسب اطلاعات در رابطه با تنظیم ریموت درب پارکینگ و هزینه نصب جک پارکینگ با شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین و کارشناسان مربوطه اطلاعات کافی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند 02155449212.

ما در شرکت درب اتوماتیک همتا با بهره گیری از تجربه، تخصص و دانش فنی در زمینه انواع جک های اتوماتیک همواره سعی بر آن داشته ایم که رسالت اصلی خود را که عرضه و اجرای با کیفیت بالا و قیمت مناسب در زمینه انواع سیستم های حفاظتی و نظارتی بوده را به بهترین نحو ممکن خدمت مشتریان و هموطنان عزیز ارائه نماییم.

پیشنهاد ویژه: ریموت پارکینگ با گوشی

راهنمای نصب جک الاروی

برای نصب جک الاروی نیز همانند مراحل بالا باید ابتدا محل نصب جک را با دقت مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به کنده کاری و سوراخ کردن کلاف درب و دیوار نمایید. در رابطه با راهنمای نصب جک بلانکو و راهنمای نصب جک یکتا گیت نیز باید بگوییم باید یک کابل ۳ در ۱.۵ از هر بازو تا مدار کنترل بکشید و از هر چشمی یک کابل ۲ زوج در نظر داشته باشید، برای سیم کشی نیز به دفترچه راهنمای جک درب برقی مورد نظر خود مراجعه نمایید.

برای نثب مدار فرمان در راهنمای نصب جک واکرا باید بدانید که با فشردن ریموت کنترل، مدار فرمان یک سیگنال الکتریکی را شناسایی کرده و به قسمت های مکانیکی جک، فرمان حرکت صادر می کند. سرعت و نحوه حرکت جک با برنامه ریزی آی سی های روی مدار فرمان و دیپ سوئیچ ها قابل تنظیم است.

برایث دریافت راهنمای نصب جک واچمن، راهنمای نصب جکهای بازویی، راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی و راهنمای نصب جک آلدو 400 با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا متخصصین ما اقدام به راهنمایی شما عزیزان نمایند. شما میتوانید برای دریافت و مشاهده فیلم آموزش نصب جک درب پارکینگ سوزوکی داخل واتس اپ و به صورت انلاین نیز از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

نحوه نصب جک درب پارکینگ بیرون بازشو
نحوه نصب جک درب پارکینگ بیرون بازشو

نحوه نصب جک درب پارکینگ بیرون بازشو

جک درب پارکینگ بیرون بازشو نوعی جک درب پارکینگ می باشد که در آن هر بازو در پشت هر درب متصل می شود و اقدام به جابجایی درب می نمایند طریقه نصب جک پارکینگ بیرون بازشو همانند نحوه نصب جک برقی محک به این صورت است که ابتدا باید پنل یا همان صفحه موردنیاز به‌عنوان زیرسازی جک درب برقی نصب گردد، سپس فلاشر را روی درب نصب کرده و سنسورهای چشمی را در قسمت پایینی درب و در جایی که مانعی روبه‌روی آن وجود نداشته باشد نصب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با راهنمای نصب جک ریلی سیماران یا همان اموزش نصب جک پارکینگی سیماران و راهنمای نصب جک یال با شماره تلفن های واحد پشتیبانی فروشگاه درب اتوماتیک و کرکره برقی همتا تماس بگیرید.

سوالات متداول

ارتفاع مناسب برای نصب جک درب پارکینگ چقدر است؟

ارتفاع مناسب برای نصب جک درب پارکینگ یک سوم پایین درب می باشد. داخل مقاله در رابطه با ارتفاع مناسب برای نصب جک درب پارکینگ و نحوه نصب صحبت کرده ایم.

ارتفاع چشمی در نصب جک درب برقی باید چقدر باشد؟

ارتفاع چشمی در نصب جک درب برقی باید هم ارتفاع فلاشر و دقیق رو به روی یکدیگر باشد. داخل مقاله در رابطه با ارتفاع چشمی در نصب جک درب برقی و مراحل نصب آن صحبت کرده ایم.

سیم کشی جک درب پارکینگ به چه صورت است؟

سیم کشی جک درب پارکینگ متناسب با نوع جک متغیر می باشد، ابتدا باید در رابطه با نوع جک مورد نظر خود اطلاعات کافی را داشته باشید.

هزینه نصب جک درب پارکینگ چقدر است؟

هزینه نصب جک درب پارکینگ متناسب با نوع جک و میزان مهارت نصلب متغیر می باشد برای دریافت ازلاعات لازم در رابطه با هزینه نصب جک درب پارکینگ و انواع آن با فروشگاه همتا تماس بگیرید.

43 پاسخ
 1. نیمایی گفته:

  در مورد اموزش نصب جک پارکینگ سوال داشتم
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه نصب جک با مشاروان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای دریافت قیمت جک پارکینگ میلان با مشاروان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. بابایی گفته:

  سلام شرکت همتا در مورد نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی کلاس آموزش دارد؟

  پاسخ
 3. سبزعلی نژاد گفته:

  هزینه نصب جک پارکینگی میخاستم بدونم
  قیمت بفرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای دریافت اطلاعات در رابطه با هزینه های نصب و تعمیر جک پارکینگی با مشاوران ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای استعلام قیمت جک پارکینگ با کارشنشاسان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   برای استعلام قیمت نصب جک پارکینگی با مشاورین ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، داخل مقاله به صورت جامع نصب جک درب پارکینگ آموزش داده شده

   پاسخ
 4. وارسته گفته:

  قیمت تعمیرات چشمی های جک آپارتمان چقدر هست
  یکی از چشمی های مشکی رنگ که واقع در فضای بیرونی هست متاسفانه به دلیل آب خوردگی مشکل پیدا کرده و نمیتونه ارتباط با چشمی دیگه داشته باشه
  و این اتفاق باعث کاهش امنیت میشه
  لطفا بفرمایید میتونید چشمی معیوب را تعویض کنید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 5. حسنی گفته:

  سلام آیا بابت آموزش کرکره برقی آموزش هم دارید
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 6. موسوی شهریار گفته:

  شما آموزش جک پارکینگ دارید؟
  آموزش کامل میخام هم جک های ایرانی و چینی و هم آموزش برای جک های ایتالیایی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.