قفل کرکره برقی

قفل کرکره برقی

امنیت کرکره برقی یکی از مسائلی می باشد که باید به هنگام خرید کرکره برقی به آن به صورت ویژه توجه شود. قفل کرکره برقی یکی از جمله مواردی می باشد که به حفظ امنیت کرکره برقی کمک بسزایی خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به صورت جامع شما را با انواع قفل های کرکره برقی و قیمت آن ها آشنا کنیم. در صورتی که قصد خرید باکیفیت ترین قفل های کرکره برقی را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش دارید و میخواهید با قیمت مناسب انواع قفل برقی کرکره را خریداری کنید با همکاران ما تماس بگیرید 02155441450 و 09122552119.

قفل کرکره برقی
قفل کرکره برقی

قفل کرکره برقی

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، امنیت یکی از مهمترین مواردی می باشد که باید در رابطه با یک کرکره برقی خوب و با کیفیت در نظر داشته باشید، یکی از اجزای اصلی کرکره برقی که در حفظ امنیت آن نقش دارد قفل کرکره برقی می باشد. قفل کرکره برقی بر روی جاقفلی کرکره برقی نصب شده و معمولا از جنس فولاد و آلومینیوم می باشد.

با توجه به اینکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی کرکره برقی های جدید و مدرن جایگزین کرکره برقی های دستی و کلاسیک شده اند میتوان گفت شاهد انواع متعددی از کرکره های برقی با برند های مختلف در بازار هستیم، لازم به ذکر است قفل کرکره برقی نیز در طرح ها و انواع مختلفی در بازار تولید و عرضه میشود. قفل برقی کرکره در ابعاد و کاربرد های مختلفی در شرکت های تولید کننده قفل کرکره برقی تولید میگردد. در ادامه با یکدیگر به بررسی جامع انواع قفل های کرکره برقی خواهیم پرداخت.

به طور کلی میتوان گفت قفل کرکره برقی به سه دسته مشخص تقسیم بندی میشود که عبارت اند از:

 • قفل کرکره برقی هوشمند
 • قفل کرکره برقی معمولی
 • قفل کرکره برقی اتوماتیک

در صورتی که قصد خرید باکیفیت ترین کرکره های برقی را دارید و میخواهید از خدمات گارانتی این محصولات بهره مند شوید و به صورت آنی و آنلاین قیمت انواع کرکره های برقی را استعلام بگیرید میتوانید به صفحه کرکره برقی مراجعه کنید.

انواع قفل کرکره برقی

برای آن که بتوانید مناسب ترین و بهترین قفل کرکره برقی پارکینگ و یا قفل درب کرکره برقی را خریداری کنید آشنایی با انواع قفل کرکره برقی در این راستا بسیار به شما کمک خواهد کرد. به طور کلی انواع قفل کرکره برقی را میتوان در موارد زیر دسته بندی نمود.

قفل ضد سرقت کرکره برقی

قفل ضد سرقت کرکره برقی ازجمله قفل های درب برقی میباشد که جهت جلوگیری از سرقت در اماکنی که امنیت حرف اول را میزند نصب میشود. برای نصب قفل ضد سرقت کرکره برقی باید جا قفلی کرکره برقی روی تیغه انتهایی کررکره و روی زمین قرار گیرد و جفت قفل برقی کرکره اتوماتیک باید دقیقا رو به روی آن روی تیغه کرکره برقی نصب گردد. در زمان بسته شده کرکره برقی این دو جفت قفل کرکره رو به رو هم قرار میگیرند و شما میتوانید با استفاده از هر قفل ایمنی آن را قفل نمایید.

قفل معمولی کرکره برقی

ساده ترین قفل درب اتوماتیک قفل معمولی کرکره برقی میباشد که در زمان باز شدن کرکره برقی میتوانید آن را باز کنید و زمانی که کرکره بسته میشود میتوانید آن را مجدد نصب نمایید.

قفل اتوماتیک کرکره برقی (ریموت دار)

قفل اتوماتیک کرکره برقی (ریموت دار) از دیگر انواع قفل برقی کرکره اتوماتیک میباشد که همان طور که از نام آن مشخص است با استفاده از ریموت قفل باز و بسته میشود و سپس میتوان اقدام به باز و بسته کردن درب کرکره برقی نمود. نحوه کار قفل ضد سرقت ریموتی کرکره برقی به این صورت است که با قفل کردن قفل ضد سرقت ریموتی کرکره برقی جریان برق به کرکره برقی قطع میگردد و در صورتی که قصد باز کردن درب کرکره برقی را داشته باشید باید از ریموت فرمان باز شدن قفل را صادر نمایید.

قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی

قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی به عنوان قفل دستی کرکره برقی کارایی دارد که قابلیت این را دارد برق کرکره برقی را قطع نماید. این قفل اتومات کرکره برقی در داخل کرکره جاگذاری میشود و شما میتوانید از بخش بیرونی صرفا محل کلید ها را مشاهده کنید. دسترسی افراد به این قفل اتومات کرکره برقی محدود هست و همه نمیتوانند به آن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل به آن قفل مخفی کرکره میگویند.

قفل هوشمند کرکره برقی
قفل هوشمند کرکره برقی

قفل هوشمند کرکره برقی

قفل هوشمند کرکره برقی به نوعی همان قفل کرکره برقی ضد سرقت نیز می باشد، قفل ضد سرقت کرکره برقی همانطور که از نام آن پیداست یکی از مهم ترین مواردی می باشد که در حفظ امنیت کرکره برقی نقش بسیار زیادی دارد. یکی از اصلی ترین ویژگی های این نوع قفل کرکره برقی این است که باعث میشود فرد سارق نتواند حتی به کمک خلاص کن نیز قادر به باز کردن درب کرکره برقی باشد. در این نوع قفل کرکره برقی جا قفلی روی تیغه انتهایی که روی زمین نصب است متصل می‌شود و جفت آن که روی خود کرکره نصب شده دقیقا مقابل آن قرار می‌گیرد. بعد از بسته شدن در به صورت برقی این دو پلیت رو به روی هم قرار می‌گیرند و یک قفل معمولی یا کتابی با استفاده از دو سوراخ موجود در پلیت بسته میشود.

نحوه عملکرد قفل هوشمند کرکره برقی به این صورت است که برخلاف قفل های معمولی کرکره برقی که اگر در صورت فراموشی باز کردن قفل با استفاده از ریموت برای باز کردن تیغه های کرکره برقی اقدام کنید درب کرکره برقی باز نمیشود و آسیبی به تیغه های کرکره برقی و قفل نصب شده روی کرکره برقی وارد نمیشود.

در واقع در قفل های معمولی کرکره برقی باتوجه به آن که مکانیزمی وجود ندارد که در صورت قفل بودن کرکره برقی تیغه های آن باز نشوند اگر فرد فراموش کند قفل را باز کند و با استفاده از ریموت اقدام به باز کردن کرکره برقی کند تیغه های آن جابجا نخواهند شد.

این قفل برقی ضد سرقت ریموتی کرکره برقی برای بهبود امنیت و جلوگیری از آسیب رسیدن به کرکره برقی نیاز میباشد. باتوجه به آن که تیغه های کرکره برقی از جنس های مختلفی تولید میشوند و هر نوع دارای ویژگی هایی است که آن را از سایرین متمایز میکند برای هر کاربرد بهتر است از تیغه مناسب همان کاربرد استفاده کنید. برای آشنایی با انواع تیغه های کرکره برقی میتوانید به صفحه تیغه کرکره برقی مراجعه کنید.

شما میتوانید برای استعلام قیمت قفل هوشمند کرکره برقی با کارشناسان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین ما تمامی اطلاعات لازم را در این رابطه در اختیار شما عزیزان قرار دهند. لازم به ذکر است فروشگاه همتا بهترین ارائه دهنده تمامی خدمات کرکره برقی از جمله ساخت کرکره برقی، نصب کرکره برقی، ریموت کرکره برقی و تعمیر کرکره برقی می باشد. همچنین ارائه دهنده و فروشنده انواع قفل کرکره برقی برای مشتریان خود نیز هست. یکی از مواردی که بر قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت تاثیر گذار خواهد بود نوع کرکره برقی ضد سرقت شما و همچنین ابعاد و میزان تردد روزانه آن می باشد.

ساخت قفل برقی یکی از خدمات تخصصی است که در مجموعه همتا عرضه میشود و شما میتوانید باکیفیت ترین قفل هوشمند کرکره برقی را با قیمت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. برای اطلاع از نحوه خرید قفل هوشمند کرکره برقی و دریافت لیست قیمت قفل مخصوص کرکره برقی از فروشگاه همتا میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

از محصولاتی که به صورت تخصصی در مجموعه همتا تولید و عرضه میشود ریموت کرکره برقی میباشد. برای مشاهده مدل های متنوع انواع ریموت ها و آشنایی با قابلیت های این ریموت ها میتوانید به صفحه ریموت کرکره برقی مراجعه کنید.

قفل کرکره برقی معمولی
قفل کرکره برقی معمولی

یکی دیگر از انواع قفل درب کرکره برقی قفل کرکره برقی معمولی می باشد، قفل کرکره برقی معمولی یکی از ابتدایی ترین قفل های کرکره برقی موجود در بازرا بوده که میتوان گفت توانایی نصب شدن در انواع کرکره برقی قدیمی و کلاسیک را دارد، پس اگر شما از کرکره برقی های قدیمی استفاده میکنید بهترین گزینه برای شما قفل کرکره برقی معمولی می باشد. یکی از ویژگی های اصلی قفل های کرکره برقی معمولی این است که باید آن ها را پس از هر بار باز و بسته کردن از کرکره برقی جدا نموده و دوباره به آن نصب کنید.

طبق گفته های بالا، قفل های کرکره برقی در انواع و اقسام متفاوتی در بازار تولید میگردد، اما یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید قفل کرکره برقی در نظر داشته باشید این است که قفل کرکره برقی را از یک فروشگاه معتبر و با سابقه در زمینه ی تولید انواع قفل کرکره برقی خریداری نمایید.

شرکت درب اتوماتیک همتا با بیش از ده سال سابقه در راستای اصل مشتری مداری، علاوه بر ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات اروپایی با هزینه های مناسب، با اجرای دقیق و منطبق با خواسته شما کارفرمایان محترم در زمینه تامین و نگهداری و خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته، سعی در افزایش رضایت مندی مشتریان خویش دارد.

ما بر این باوریم که مشتری مداری در کنار بهبود مستمر فرایندهای ارائه خدمات ، ما را از سایرین متمایز ساخته است. گروه صنعتی همتا تجربه آسان و خوشایند خرید را به همراه خدمات همیشگی پس از فروش برای مشتریانش به ارمغان می آورد.

در صورتی که کرکره برقی شما کارایی گذشته را ندارد و در روند کارکرد آن اختلال ایجاد شده است میتوانید برای کمک گرفتن از بهترین تعمیرکاران کرکره برقی به صفحه تعمیر کرکره برقی مراجعه کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان متخصص ترین تیم تعمیرکار کرکره برقی به محل شما اعزام شوند.

قفل برقی کرکره اتوماتیک
قفل برقی کرکره اتوماتیک

قفل برقی کرکره اتوماتیک

قفل کرکره برقی اتوماتیک یکی از محبوب ترین انواع قفل کرکره برقی موجود در بازار می باشد که شرکت همتا نیز یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کننده انواع قفل برقی کرکره اتوماتیک می باشد. این قفل ها با قطع کردن برق و قفل کردن تیغه های بالا در یک محفظه مخصوص کاری می‌کنند که کرکره حتی به صورت دستی هم باز نشود. این قفل ها به ریموت کرکره برقی اتصال دارند و با فرمان ریموت کار می‌کنند و برق را قطع و وصل می‌‌کنند. برای اطلاع از قیمت قفل اتوماتیک کرکره برقی و خرید آن می‌توانید به سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید. البته امکان تهیه قفل کرکره برقی دیجی کالا هم وجود دارد.

یکی از ویژگی های اصلی قفل اتوماتیک کرکره برقی این است که این نوع قفل کرکره برقی به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بر روی تمامی کرکره برقی های اتوماتیک نصب میگردد، لازم به ذکر است این نوع قفل از داخل کرکره نصب می‌شود و از بیرون تنها جای ورود کلید باز است و به این شکل به هیچ عنوان در دسترس عموم قرار نمی‌گیرد و به نوعی قفل مخفی به حساب می آید.

قفل اتومات کرکره برقی به این صورت میباشد که تیغه های کرکره برقی به پایین میایند و به زمین میرسند به صورت اتوماتیک تیغه های کرکره برقی قفل میشوند و زمانی که ریموت زده شود ابتدا قفل برقی هوشمند به صورت رول آپ بالا میرود و سپس کرکره برقی باز میشود.

قیمت قفل برقی کرکره اتوماتیک در مجموعه همتا با در نظر گرفتن کمترین سود ارائه میشود و شما میتوانید باکیفیت ترین قفل کرکره برقی پارکینگ را با قیمت مناسب همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش خریداری کنید. جهت اطلاع از قیمت قفل اتوماتیک کرکره برقی میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی
قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی

قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی

قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی یکی دیگر از انواع قفل درب کرکره ای می باشد، همانطور که میدانید یکی از مزایای قفل کرکره برقی سهولت در باز و بسته شدن درب کرکره برقی می باشد. نصب قفل بر روی کرکره برقی می تواند باز و بسته کردن آن را تسهیل کند زیرا به وسیله ریموت کار می کند و با زدن یک دکمه می توانید درب را باز و یا بسته نمایید. نحوه کارکرد قفل نیمه اتوماتیک کرکره برقی به این صورت است که زمانی که شما با کلید درب کرکره برقی خود را می بندید، سیستم برق موتور آن قطع شده و اگر کسی ریموت کنترل را فشار دهد دیگر موتور فعالیتی نخواهد کرد.

تا این بخش از مقاله متوجه شدیم که قفل برقی درب کرکره ای انواع متعددی دارد و شما باید متناسب با کاربرد مورد نظرتان اقدام به خریداری هر یک از این قفل های کرکره برقی نمایید، در ادامه قرار است با یکدیگر به بررسی طریقه نصب قفل برقی کرکره و سوار کردن قفل برقی کرکره برقی بر روی کرکره برقی نماییم.

طریقه نصب قفل برقی کرکره

طریقه نصب قفل برقی کرکره در موتور های توبولار سیم نول برق ساختمان مستقیم به جاقفلی برقی و برگشتی آن به مرکز کنترل (رسیور) کرکره برقی متصل میشود. توجه نمایید در این نوع موتورها که منبع تغذیه آن ۲۲۰V میباشد، الزامیست که سیم نول به جای قفل متصل گردد تا در صورت اتصال به بدنه از برق گرفتگی افراد جلوگیری شود.

چنانچه از موتورهای توبلار ویا MC با UPS220V استفاده گردد، طریق اتصال مانند تصویر زیر خواهد شد. در این حالت برای نحوه نصب قفل کرکره برقی دقت نمایید که سیم آبی مشترک که به قفل برقی متصل گردیده و فاقد ولتاژ باشد. این عمل را میتوانید با فازمتر مشخص نمایید. در صورتی که این سیم دارای ولتاژ باشد با برعکس نمودن دوشاخه برق اصلاح خواهد شد.

اهمیت قفل در کرکره ای بسیار زیاد می باشد، تمامی فروشگاه ها و مغازه دار ها از قفل کرکره برقی برای کرکره خود استفاده می نمایند تا در حد امکان از سرقت و دزدی جلوگیری نمایند. قفل کرکره برقی در نوع ریموتی نیز در بازار تولید و در فروشگاه های کرکره برقی همانند همتا عرضه میگردد. قفل برقی ضد سرقت ریموتی کرکره برقی را میتوان به عنوان یکی از اولین انتخاب های افراد دانست، چرا که قفل برقی ضد سرقت ریموتی کرکره برقی در طرح ها و انواع متعددی در بازار وجود دارد که افراد میتوانند به راحتی آن ها را خریداری کرده و از این نوع قفل کرکره برقی استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نصب این نوع قفل کرکره برقی مقاله آموزش نصب کرکره برقی را مطالعه نمایید.

خدمات نصب قفل هوشمند کرکره برقی

نصب قفل هوشمند کرکره برقی یکی از کار هایی است که بهتر است خودتان برای آن اقدام نکنید زیرا ممکن است ایرادی در روند کار کرکره برقی ایجاد شود و هزینه بیشتری برای شما به بار آورد. جا قفل کرکره برقی باید به صورت تخصصی در نظر گرفته شود تا قفل شدن کرکره برقی به درستی انجام شود.

همان طور که اشاره شد طریقه نصب قفل کرکره برقی باید توسط حرفه ای و متخصص انجام شود تا در نهایت آسیبی متوجه کرکره برقی و قفل آن نشود. نصب قفل هوشمند کرکره برقی یکی از خدماتی است که به صورت تخصصی در مجموعه همتا ارائه میشود. شما میتوانید برای دریافت خدمات نصب قفل برقی کرکره و اطلاع از قیمت قفل هوشمند کرکره برقی با همکاران ما تماس بگیرید.

بهترین قفل برای کرکره

یکی از سوالاتی که همواره ذهن افراد را هنگام خرید قفل کرکره برقی به خود درگیر کرده است این است که بهترین قفل برای کرکره چه قفلی می باشد؟ برای پاسخ به این سوال میتوان گفت برند های مختلفی در بازار وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و علاوه بر کیفیت، با دوام و دارای ظاهری زیبا نیز هستند، از جمله بهترین قفل ها برای کرکره برقی عبارت اند از:

 • قفل کرکره برقی زاگرس
 • قفل کرکره برقی ویرا
 • قفل کرکره برقی البرز

قفل مخصوص کرکره برقی قفلی می باشد که متناسب با نوع کرکره برقی مورد نظر خریداری و به درستی نصب شده باشد. لازم به ذکر است مراحل نصب قفل کرکره برقی را به درستی و با مشاوره گرفتن از یک متخصص انجام دهید تا قفل به خوبی کار کرده و از سرقت تا حد امکان جلوگیری شود.

باطری کرکره برقی از دیگر اجزای کرکره برقی می باشد که در انواع مختلف در بازار موجود میباشد و هر نوع باطری دارای ویژگی هایی میباشد که برای کاربرد خاصی مناسب است. برای آشنایی با انواع باطری کرکره برقی و خرید مناسب ترین باطری کرکره برقی به صفحه باطری کرکره برقی مراجعه کنید.

قفل کرکره برقی دیجی کالا

بسیاری از مردم تصور میکنند که خرید قفل کرکره برقی دیجی کالا برای آن ها به صرفه تر است و آن ها میتوانند محصولات باکیفیتی را از این طریق خریداری کنند. باتوجه به آن که قفل کرکره برقی دیجی کالا به صورت تخصصی در این مجموعه به فروش نمیرسد شما نمیتوانید این اطمینان را داشته باشید که محصولات چندان باکیفیتی به شما عرضه شود.

مجموعه همتا یکی از بزرگترین نمایندگی های ساخت قفل برقی و فروش کرکره برقی و انواع تجهیزات مربوط به کرکره برقی است که با کیفیت ترین محصولات را نسبت به قفل کرکره برقی دیجی کالا عرضه میکند و باتوجه به فعالیت تخصصی این مجموعه شما میتوانید گارانتی معتبر از آن دریافت کنید که در صورت ایراد در کارکرد قفل کرکره برقی از خدمات گارانتی بهره مند شوید.

انواع قفل درب کرکره ای با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه در مجموعه همتا تولید میشوند و شما میتوانید از بابت کیفیت محصولات اطمینان داشته باشید. با خرید قفل کرکره برقی از مجموعه همتا میتوانید خدمات پس از فروش نیز دریافت کنید و با خیالی آسوده این محصولات را خریداری نمایید.

قیمت قفل کرکره برقی

یکی از فاکتور هایی که باید در زمان خرید قفل کرکره برقی در نظر داشته باشید قیمت قفل کرکره برقی میباشد. در فروشگاه های مختلف قیمت های متنوعی برای انواع قفل در کرکره ای ارائه میشود و ممکن است این قیمت های متفرقه شما را با تردید رو به رو کند.

آنچه به صورت مستقیم بر قیمت قفل کرکره برقی تاثیرگذار است کیفیت محصول و نوع آن میباشد. ما به شما این اطمینان را میدهیم که باکیفیت ترین قفل برقی درب کرکره برقی در مجموعه همتا عرضه میشود و بادوام ترین قفل های درب پارکینگ را میتوانید از ما خریداری کنید.

در مورد قیمت قفل برقی درب کرکره ای در مجموعه همتا به شما این اطمینان را میدهیم که کمترین سود برای محصولات در نظر گرفته میشود و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که با مناسب ترین قیمت این محصولات را خریداری کرده اید. دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر از مجموعه همتا سبب میشود خرید مطمئن تری داشته باشید.

باتوجه به آن که قیمت قفل برقی کرکره برقی باتوجه به نوع آن متغیر است شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت قفل برقی کرکره برقی با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

قیمت قفل هوشمند کرکره برقی

باتوجه به آن که قفل هوشمند کرکره برقی مکانیزم پیشرفته تری نسبت به قفل های معمولی کرکره برقی دارد قیمت بالاتری نیز دارد. قیمت قفل هوشمند کرکره برقی باتوجه به مکانیزم و الگوریتم به کار رفته در آن تعیین میشود.

در فروشگاه های مختلف شاهد تفاوت قیمت قفل هوشمند کرکره برقی خواهید بود اما با مقایسه قیمت ها متوجه خواهید شد که قیمت قفل هوشمند کرکره برقی و به طور کلی قیمت قفل کرکره برقی در مجموعه همتا ارزان تر از سایر فروشگاه هاست. جهت دریافت لیست قیمت قفل هوشمند کرکره برقی میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خرید قفل برقی کرکره
خرید قفل برقی کرکره

خرید قفل برقی کرکره

همانطور که بالاتر نیز گفته شد، یکی از مهم ترین نکاتی که باید هنگام خرید قفل برقی کرکره در نظر داشته باشید این است که آن را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید،

شرکت درب اتوماتیک همتا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ در زمینه فروش و نصب کرکره های سنتی، آلومینیومی‌ و متعلقات مربوطه آغاز کرد و از سال ۱۳۸۸ با اضافه کردن جک های بازویی و ریلی و همچنین راهبند های پارکینگ به سبد کالایی توانست پوشش کاملتری را برای همکاران و مصرف کنندگان فراهم کند.

از سال ۱۳۸۹ بخش درب اتوماتیک، سایبان برقی و همچنین پرده برقی به محصولات شرکت اضافه گردید و از سال ۱۳۹۱ تا امروز با عرضه انواع کرکره های برقی ، درب های اتوماتیک شیشه ای ، انواع پرده برقی بالارو و کناررو ، انواع سایبان برقی و دستی ، جک بازویی پارکینگ ، جک ریلی پارکینگ و راهبند های بازویی و تاشو و متعلقات تمام محصولات نام برده و ارائه با کیفیت ترین محصولات ، و بهترین خدمات پس از فروش و پاسخگو بودن به تمام سوالات ، با افتخار جایگاه ویژه ای را در میان مشتریان کسب نماید و جایگاه قابل توجهی در میان شرکت ها و موسسات داشته باشیم.

برای استعلام قیمت قفل برقی درب کرکره ای و با کارشناسان ما در فروشگاه همتا در تماس باشید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲.

یکی از اجزای مهم کرکره های برقی موتور آن ها میباشد. موتور های کرکره برقی در انواع مختلف در بازار موجود میباشند که هر نوع برای کاربرد خاصی مناسب میباشد. برای آشنایی با انواع موتور ها و خرید مناسب ترین موتور کرکره برقی میتوانید به صفحه موتور کرکره برقی مراجعه کنید.

قفل کرکره برقی ویرا

قفل کرکره برقی ویرا در انواع مدل های V01 و v02 در بازار موجود میباشد. قفل هوشمند کرکره برقی از سرقت جلوگیری می‌کند و امنیت کرکره‌های پارکینگ را تضمین میکند. این قفل بدون نیاز به برق است و عملکرد کاملاً مکانیکی دارد. برای قفل شدن و باز شدن قفل، نیازی به برق، باتری یا دخالت دست نیست. هنگامی که کرکره به پایین ترین حد خود میرسد، قفل کاملاً قفل میشود و با فشار بالا نمیرود.

با فشار دادن ریموت، کرکره به سمت بالا حرکت میکند و قفل نیز به صورت خودکار باز و بسته میشود. این قفل بر روی تمامی کرکره های پارکینگ قابل نصب است. جهت اطلاع از روش نصب قفل برقی ریموت دار میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. از ویژگی های قفل کرکره پارکینگ ویرا در دو مدل ذکر شده میتوان به جدول زیر اشاره کرد.

ابعاد۱۳x۱۹x۴ سانتی‌متر – ۱۳x۱۹x۴ سانتی‌متر
وزن۴۱۱۰ گرم – ۴۵۷۸ گرم
جنسآهن
نحوه باز شدن قفلبدون کلید

قفل کرکره برقی زاگرس

جاقفلی هوشمند کرکره برقی زاگرس مدل فشاری از انواع قفل کرکره برقی زاگرس میباشد که با استقبال زیاد مشتریان رو به رو شده است که به صورت مکانیکی باز میشود و اتوماتیک نیست. دیگر انواع قفل برقی درب کرکره ای زاگرس به صورت اتوماتیک هستند که از کیفیت بالایی برخوردارند و با گارانتی و خدمات پس از فروش در مجموعه همتا عرضه میشود.

برای خرید قفل کرکره برقی زاگرس و دیگر برند ها در سراسر ایران میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات فروش قفل کرکره برقی به صورت حضوری و آنلاین مجموعه ما بهره مند شوید.

قفل برقی کرکره تمام هوشمند m&v

قفل برقی کرکره تمام هوشمند M&V یکی از برند های معتبر و محصولات محبوب در میان انواع قفل دیجیتال کرکره برقی میباشد که طرفداران زیادی دارد. جنس بدنه قفل برقی کرکره تمام هوشمند m&v از فولاد میباشد و ولتاژ ورودی آن 220 ولت یا 24 ولت میباشد.

قیمت قفل برقی کرکره تمام هوشمند m&v در شرکت همتا مناسب تر از سایر فروشگاه ها میباشد زیرا در این مجموعه هدف جلب رضایت مشتریان است و کمترین سود برای محصولات در نظر گرفته میشود. در صورتی که در مورد طریقه نصب قفل برقی کرکره سوال دارید و یا میخواهید از تیم نصاب مجموعه همتا برای این کار کمک بگیرید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

قفل هوشمند کرکره برقی اسپرلوس

قفل هوشمند کرکره برقی اسپرلوس مدل slm1 یکی از مدل های محبوب قفل در کرکره برقی میباشد که به صورت ضد آب و ضد اسیدیته ساخته شده است. قفل هوشمند کرکره برقی اسپرلوس که به عنوان قفل درب کرکره ای پارکینگی استفاده میشود از پاره شدن کرکره برقی و سوختن موتور آن جلوگیری میکند و دارای رسیور مجزا و قابل نصب بر روی رسیور ریموت تمامی موتورهای کرکره است. (برای آشنایی با انواع موتور کرکره برقی و خرید مناسب ترین موتور متناسب با کاربرد مورد نظرتان میتوانید به صفحه موتور کرکره برقی مراجعه کنید.)

قفل هوشمند کرکره برقی اسپرلوس قابلیت نصب بر روی تمامی کرکره ها از جمله موتور کرکره توبلار، ساید و یو پی اس را دارد. این محصول در زیباسازی شهر مؤثر است و مقاومت امنیتی صد در صد اموال شما را تضمین می‌کند. سرعت عمل بالا در زمان باز و بسته کردن قفل از مزایای این محصول است. با این محصول امکان قفل کردن کرکره در سه محور x، y، z و دارای کلید چهار جهت گاوصندوقی وجود دارد.

قفل ریموت کرکره برقی

قفل ریموت کرکره برقی یکی از محصولاتی است که به صورت تخصصی در مجموعه همتا عرضه میشود. با استفاده از قفل ریموت کرکره برقی میتوان از باز شدن کرکره برقی در زمان قفل بودن آن جلوگیری کرد که این امر از آسیب وارد شدن به کرکره برقی پیشگیری میکند. قفل ریموت کرکره برقی با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش همراه با ارائه خدمات سیم کشی قفل برقی کرکره در مجموعه همتا عرضه میشود.

شما میتوانید برای خرید سنسور قفل کرکره برقی، محافظ قفل کرکره برقی، قفل کرکره برقی ایرانی، پایه قفل کرکره برقی، قفل مخفی کرکره، قفل درب ریلی پارکینگ با مناسب ترین قیمت میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. قفل برقی درب کرکره در مجموعه همتا در بالاترین سطح کیفی نسبت به سایر فروشگاه هاست و برای مدت طولانی تری میتوانید از این محصولات استفاده نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید مناسب ترین قفل برقی درب کرکره ایی همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین قفل کرکره برقی کدام است؟

همواره برند های متعددی در بازار وجود دارد که با کیفیت بوده و با دوام می باشند، یکی از بهترین قفل های کرکره برقی، قفل کرکره برقی ویرا می باشد. داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با قفل کرکره برقی صحبت کرده ایم.

قیمت قفل کرکره برقی چقدر است؟

قیمت قفل کرکره برقی متناسب با نوع آن متغیر می باشد، برای استعلام قیمت قفل کرکره برقی با کارشناسان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

مرکز فروش قفل کرکره برقی کجاست؟

فروشگاه همتا یکی از بهترین مرکز فروش قفل کرکره برقی در تهران می باشد که همواره کوشیده است تا بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع قفل کرکره برقی کدام اند؟

قفل کرکره برقی انواع متعددی دارد، به طور کلی قفل کرکره برقی به سه دسته ی معمولی، اتوماتیک و هوشمند ضد سرقت تقسیم بندی می شود. داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با انواع قفل کرکره برقی صحبت کرده ایم.

50 پاسخ
 1. اشرفیان گفته:

  قیمت قفل کرکره برقی مدل اتومات کنار ریل نصب میشه میخاستم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام بله موجوده، تماس بگیرید تا همکارامون راهنماییتون کنند

   پاسخ
 2. مسلم قدرتی گفته:

  قفل کرکره برقی برند وی تو دارید؟
  قفل هوشمند از چه قیمت شروع میشه

  پاسخ
 3. مصیبی گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  قیمت قفل برقی کرکره بفرمایید
  و چند مدل قفل کرکره برقی داریم
  با تشکر

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت قفل برقی کرکره تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
 4. عباسی گفته:

  در مورد قفل برقی سوال داشتم
  قفل برقی به چه صورت عمل میکنه و اینکه چطوری میشه از ریموت برای باز کردن قفل برقی استفاده کرد

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای استعلام قیمت با شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 5. موسوی شهریار گفته:

  قیمت قفل کرکره میخاستم تک تک مدل ها قیمت بفرستید و برای درب پارکینگ هم قفل یوتاب موجود دارید؟

  پاسخ
 6. مقدسی گفته:

  قفل برقی کرکره قیمت چنده؟
  و اینکه میتونیم به در پارکینگ ریموته اضافه بزنیم

  پاسخ
 7. سبزیان گفته:

  سلام عرض خسته نباشید به شرکت همتا
  لطفا لیست قیمت قفل برام بفرستید
  با تشکر

  پاسخ
 8. رمضانی گفته:

  سلام شبتون بخیر بابت قیمت قفل گالوانیزه کرکره پیام میدم

  پاسخ
 9. نگین گفته:

  سلام – آیا قفل کرکره ای دارید که برای پارکینگ باشه و با زدن ریموت قفل بشه و امنیت کرکره بیشتر بشه؟

  پاسخ
 10. پورحسین گفته:

  سلام
  قفل کرکره اتوماتیک دارید
  میخام زمانی که قفل روی جا قفلی هست ریموت عمل نکند

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای مشاوره در رابطه با عملکرد ریموت و قفل کرکره برقی با کارشناسان ما تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   سلام. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

   پاسخ
 11. شایان گفته:

  سلام ، قفل کرکره هوشمند دارید؟
  از مدلی میخام که وقتی قفل روی جاقفلی هست ریموت عمل نکنه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.