تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی

تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی

همانطور که میدانید میکروسوئیچ های کرکره برقی وظیفه کنترل و هدایت سیستم چرخ دهنده ها را بر عهده دارند، یکی از اصلی ترین مواردی که باید در رابطه با میکروسوئیچ کرکره برقی بدانید این است که قبل از شروع به عیب یابی و تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی در رابطه با نوع موتور کرکره برقی مورد نظر خود اطلاعات کافی را داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم شما را با دلایل خرابی میکروسوئیچ کرکره برقی و نحوه تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی به صورت جامع آشنا کنیم.

برای استعلام به روزترین قیمت میکروسوئیچ کرکره برقی همین حالا با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲، خرید قطعات کرکره برقی را با معتبرترین فروشگاه کرکره برقی تهران تجربه کنید.

سوالات متداول
تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی
تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی

تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی

از آنجا که میکروسوئیچ های کرکره برقی یکی از مهمترین وظایف را در نحوه کارکرد صحیح کرکره برقی دارند، میتوان گفت در صورت بروز هر گونه مشکل در آن و جدی نشمردن آن می تواند خسارات زیادی را به دنبال داشته باشد و این خسارات هزینه تعمیرات کرکره برقی را بالا خواهدبرد.

فروشگاه همتا همواره سعی کرده است که بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه دهد، یکی از تمایزات اصلی فروشگاه همتا نسبت به سایر همکاران تسلط به تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی می باشد. لازم به ذکر است در صورت بروز هر گونه خطا در نحوه کارکرد کرکره برقی خود باید فورا با یکی ازمراکز حرفه ای تعمیر کرکره برقی تماس حاصل فرمایید.

یکی از مواردی که باعث می شود متوجه شوید که میکروسوئیچ کرکره برقی مورد نظرتان نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد، عدم کارکرد صحیح چرخ دنده های کرکره برقی می باشد.

مهمترین بخش در کرکره برقی که تراز بالا و پایین کرکره برقی را تنظیم می نماید، میکروسوئیچ کرکره برقی می باشد. در صورت تراز نبودن حد بالا و پایین کرکره برقی نیاز به تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی خواهید داشت. همچنین در صورت عدم کارکرد چرخ دهنده های موجود در موتور کرکره برقی نیز نیاز به تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی خواهید داشت.

برای تنظیم حد بالای کرکره برقی و تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی، ابتدا آن را توسط ریموت کرکره به سمت بالا می بریم و هر جایی که میخواهید کرکره بایستد کلید توقف را بزنید. اکنون وقت بررسی چرخ دنده طلایی است تا با قطع کن سمت راست برخورد کرده و صدای تلق رله هم قطع شود. با این کار شما می توانید به آسانی و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن میکرو سوئیچ را تنظیم کنید.

فروشگاه همتا یکی از بزرگترین مراکز تعمیر موتور کرکره برقی و تعمیر برد کرکره برقی در ایران می باشد که همواره کیفیت را هدف اصلی خود قرار داده و محصولاتی با طول عمر بالا عرضه می نماید.

انواع موتور های کرکره برقی از جمله موتور ساید کرکره برقی و موتور توبولار کرکره برقی را با بهترین کیفیت و بالاترین طول عمر میتوانید به صورت آنلاین و حضوری از فروشگاه درب اتوماتیک همتا خریداری نمایید، پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات در رابطه با انواع موتور کرکره برقی و نحوه کارکرد آن ها با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه در کمترین زمان اقدام به راهنمایی شما نمایند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی

با توجه به گفته های بالا در رابطه با میکروسوئیچ کرکره برقی باید بگوییم دو بخش کلیدی در موتور کرکره برقی قرار دارد که شامل دو چرخ دنده قطع کن و یک میکروسوئیچ قطع کن می باشد که سمت راست برای تنظیم ایستادن بالای کرکره برقی و سمت چپ برای پایین کرکره طراحی شده است.

برای تنظیم نمودن ارتفاع کرکره و نحوه ایستادن و تراز شدن حد بالا و پایین کرکره برقی، ابتدا به وسیله ریموت کرکره برقی بالای دهانه کرکره برقی را به سمت بالا حرکت می دهیم و در جایی که توقف کرکره اتوماتیک مورد نظر شما است دکمه توقف را در ریموت کرکره برقی فشار داده تا کرکره برقی مورد نظر بایستد، سپس پیچ میکروسوئیچ سمت راست را تا زمان برخورد با قطع کن کرکره برقی باز می کنیم. با این عمل کرکره برقی در جهت بالای کرکره برقی تنظیم میگردد.

پیشنهاد میشود برای استعلام قیمت میکروسوئیچ موتور توبولار و قیمت میکروسوئیچ موتور ساید با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

خرابی میکروسوئیچ کرکره برقی

گاهی ممکن است شاهد این موضوع باشید که میکروسوئیچ کرکره برقی ارتفاع کرکره را تغییر داده و یا قابل تنظیم نمی باشد، در این صورت باید اقدام به عیب یابی میکروسوئیچ کرکره برقی کرده و دلایل خرابی میکروسوئیچ کرکره برقی را مورد بررسی قرار دهید.

یکی از دلایل خرابی میکروسوئیچ کرکره برقی وجود گرد و غبار و همچنین نفوذ آب به داخل چرخ دنده ها می باشد. همچنین خشک شدن مسیر چرخ دنده ها نیز میتواند باعث بروز مشکل در نحوه کارکرد میکروسوئیچ کرکره برقی باشد.

شما میتوانید برای تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی در تهران با یکی از کارشناسان و متخصصین مربوطه در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا متخصصین و همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

به زودی در این مقاله فیلم آموزش تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی دورژانس را قرار خواهیم داد. در رابطه با آموزش تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی دورژانس باید بگوییم چرخ دنده ها بعد از حرکت به این شاستی قطع کن برخورد می کنند و در آخر نیز این بخش فرمان قطع برق را به موتور کرکره برقی می رساند و باعث حرکت چرخ دنده ها می گردد.

برای تماس با بهترین تعمیرکار میکروسوئیچ کرکره برقی از شماره های 02155449212 و 09122552119 استفاده کنید.

تعمیر میکروسوئیچ موتور ساید

همانطور که بالاتر نیز گفته شد میکروسوییچ موتور ساید کرکره برقی وظیفه تنظیم نمودن حد بالا و پایین کرکره برقی را دارد، و در صورت تنظیم نبودن حد بالا و پایین کرکره برقی و همچنین عدم کارکرد چرخ دنده های کرکره برقی نیاز به تعمیر میکروسوییچ موتور کرکره برقی خواهیم داشت.

موتور کرکره برقی دارای دو نوع میکروسوییچ می باشد که میکروسوییچ موتور ساید و میکروسوییچ موتور توبولار می باشد. هر یک از این میکروسوییچ های کرکره برقی دارای ویژگی های مربوط به کرکره مورد نظر هستند و متناسب با نوع آن دارای نحوه کارکرد متغیری می باشند.

برای تنظیم میکروسوئیچ موتور ساید باید بگوییم در این موتور دو سوراخ برای تنظیم میکروسوئیچ قرار گرفته است که با استفاده از یک آچار مخصوص و توسط تعمیرکار کرکره برقی اجرا می شود.

برای تنظیم ارتفاع و تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی در کنار سوراخ های موتور کرکره برقی دو عدد علامت فلش وجود دارد که یکی از این فلش ها طرف کرکره های برقی را نشان داده و دیگری در جهت مخالف کرکره را نمایش می دهد.

لازم به ذکر است فلشی که سمت کرکره برقی را نشان می دهد برای تنظیم بخش پایین کرکره و فلشی که بالای کرکره را نمایش میدهد برای تنظیم ارتفاع و حد بالای کرکره برقی می باشد.

تعویض میکروسوئیچ موتور ساید

گاهی ممکن است شاهد این موضوع باشیم که تنظیم میکروسوئیچ موتور ساید امکان پذیر نبوده و نیاز به تعویض میکروسوئیچ موتور ساید می باشد. در این صورت باید تعویض میکروسوئیچ موتور ساید را به یک فرد ماهر و متخصص در این زمینه بسپارید.

همچنین در صورت نیاز به تعمیر میکروسوئیچ موتور توبولار میتوانید با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت موتور کرکره برقی کلیک کنید.

تنظیم میکروسوئیچ موتور توبولار

در میکروسوئیچ موتور توبلار کرکره برقی دو عدد چرخ دنده موجود می باشد که چرخ دنده پشتی موتور ساید وظیفه تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی را دارد و با تنظیم نمودن چرخ دنده پشتی میتوانید قادر به تنظیم میکروسوئیچ موتور توبولار باشید. لازم به ذکر است در صورت نیاز به تعویض میکروسوئیچ موتور توبولار با یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه تعویض میکروسوئیچ موتور توبولار مشاوره بگیرید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی چقدر است؟

هزینه تعمیر کرکره برقی متناسب با نوع آن و همچنین مشکل پیش آمده در نحوه کارکرد میکروسوئیچ کرکره برقی متغیر می باشد، برای استعلام هزینه تعمیر میکروسوئیچ کرکره و سرویس کرکره برقی با متخصصین فروشگاه همتا در ارتباط باشید، (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

علت خرابی میکروسوئیچ کرکره برقی چیست؟

یکی از دلایل خرابی تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی عدم کارکرد صحیح چرخ دنده های کرکره برقی می باشد. داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی و دلایل خرابی آن صحبت کرده ایم.

تنظیم میکروسوئیچ موتور ساید به چه صورت است؟

برای تنظیم میکروسوئیچ موتور ساید، فلشی که در موتور کرکره برقی سمت کرکره برقی را نشان می دهد برای تنظیم بخش پایین کرکره و فلشی که بالای کرکره را نمایش میدهد برای تنظیم ارتفاع و حد بالای کرکره برقی می باشد. داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با نحوه تنظیم میکروسوئیچ های کرکره برقی صحبت کرده ایم.

مرکز تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی کجاست؟

فروشگاه همتا یکی از بهترین مرکز تعمیرات میکروسوئیچ کرکره برقی در تهران بوده که همواره بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه میدهد. برای کسب طالاعات بیشتر در رابطه با تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

53 پاسخ
 1. حبیبی - تهران گفته:

  تنظیم میکروسوییچ موتور توبولار صنعتی انجام میدید

  پاسخ
 2. افشار پور گفته:

  قیمت میکروسوییچ موتور ساید و موتور توبولار قیمت چند؟

  پاسخ
 3. اشرفیان گفته:

  نحوه تنظیم حد پایین میکروسوییچ کرکره برقی موتور ساید به چه صورت میباشد

  پاسخ
 4. رستا - امیری گفته:

  تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی انجام میدین یا تعویض باید کرد

  پاسخ
 5. سجاد گفته:

  تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی انجام میدن قابل تعمیر یا تعویض

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
 6. جهانبخش گفته:

  میکروسوییچ توبولار صنعتی هیوت میخاستم
  با بخش فروش تماس بگیرم؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
   • نادر گفته:

    سلام موتور توبلارنصب کردم ولی صحاب خونه به تنظیم موتور دست زده و الان هرکاری میکنم تنظیم نمیشه نه بالا نه پایین استپ نمیکنه لطفاً دلیلش بگید اگه میشه

    پاسخ
 7. باباییان گفته:

  سلام
  همکار هستم
  قیمت میکروسوییچ توبولار و میکروسوییچ ساید میخاستم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 8. نیمایی گفته:

  سلام
  در مورد قیمت جک بازویی سوال داشتم مارک ایتالیایی میخاستم بازو 600 کیلو

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای دریافت قیمت با مشاروان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
   • hamta گفته:

    سلام برای کسب اطلاعات در این زمینه با مشاوران ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.