ست كردن ريموت كركره برقی

ست كردن ريموت كركره برقی

یکی از دغدغه های تمامی افرادی که از ریموت کرکره برقی استفاده میکنند نحوه ست کردن آن است، در این مقاله قصد داریم به صورت گام به گام نحوه ست كردن ريموت كركره برقی را به شما عزیزان به همراه فیلم آموزشی قرار داده و با یکدیگر این مراحل را طی کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با معرفی انواع ریموت درب کرکره ای و نحوه ست کردن آن ها به صورت تخصصی آشنا شوید.

سوالات متداول
ست كردن ريموت كركره برقي
ست كردن ريموت كركره برقي

ست كردن ريموت كركره برقي

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد ما در این بخش قرار است با یکدیگر به بررسی نحوه ست کردن ریموت کرکره برقی بپردازیم.، همانطور که در مقاله کرکره برقی گفته شد امروزه درب کرکره ای یا همان کرکره اتوماتیک از جمله نیاز های روزمره و اساسی تمامی کسب و کارها و مجتمع های مسکونی و تجاری می باشد.

لازم به ذکر است داشتن کرکره برقی علاوه بر ارائه سهولت بیشتر برای باز و بسته کردن درب مغازه و یا فروشگاه شما نسبت به کرکره های سنتی امنیت بسیار بالاتری داشته و همچنین موجب زیبایی ظاهر و نمای کسب و کار شما خواهد شد.

باید بدانید که درب های هوشمند نیازمند ریموت برای حرکت درب های اتوماتیک هستند، میتوان گفت در صورت گم شدن و یا فقدان ریموت کرکره برقی می توانید به صورت دستی و یا با استفاده از تلفن هوشمند خود با کرکره برقی نسبت به باز کردن و یا بسته کردن درب کرکره ای اقدام نمایید.

طرز کار ریموت های کرکره برقی در ست كردن ريموت كركره برقی به این شکل می باشد که یک فرمان حاوی اطلاعات مربوط به باز و یا بسته شدن به شکل کد دهی شده از ریموت به رسیور ارسال شده و در رسیور نیز این فرمان به شکل امواج فرکانس دریافت می شود، این امواج در رسیور کد گشایی شده و از این طریق رمز گشایی می شوند این فرمان مربوط به باز و یا بسته شدن که مورد رمز گشایی قرار گرفته است به مرکز کنترل ارسال شده و از این جا به بعد باز و یا بسته شدن به کمک مرکز کنترل انجام می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ریموت کرکره برقی پیشنهاد میکنیم مقاله ی انواع ریموت کرکره برقی را مطالعه نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا استعلام قیمت ریموت درب کرکره ای تماس بگیرید.

(۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

در این بخش فیلم آموزش ست كردن ريموت كركره برقی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

همانطور که داخل ویدیو نیز مشاهده کردید برای ست کردن ریموت کرکره برقی میتوانید به سادگی و تنها با انجام چند مرحله ی ساده اقدام کنید، در فیلم آموزش ست کردن ریموت درب های هوشمند کرکره برقی ما قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه بتوانید ریموت کرکره برقی خود را به آسانی کد دهی یا همان ست کنید.

روش حذف ریموت کرکره برقی
روش حذف ریموت کرکره برقی

روش حذف ریموت کرکره برقی

برای حذف ریموت کرکره برقی اگر بخواهیم از روش لرن کد استفاده نماییم ابتدا باید رسیور هوشمند را که در کنار درب کرکره برقی قرار گرفته است باز نماییم، سپس مطابق با مدل رسیور خود ممکن است دکمه هایی به نام LEARN ویا CODE را مشاهده نمایید.

در مرحله ی اول ست كردن ريموت كركره برقی شما باید دکمه ذکر شده را به مدت دو ثانیه نگه دارید و سپس دکمه را رها کنید، در مرحله ی بعد که چراغ LED روی برد روشن شد باید دکمه ی ریموت درب هوشمند را هم به مدت دو ثانیه نگه دارید و فشار دهید.

حال مشاهده می کنید که چراغ شروع به چشمک زدن می کند، در این هنگام کد دهی یا همان ست کردن ریموت صورت می گیرد، و ریموت شما با درب کرکره برقی هوشمند وصل می گردد، شما می توانید هر تعداد ریموتی را که می خواهید به این صورت کد دهی کنید و به مراحل ست كردن ريموت كركره برقی خاتمه بدهید.

برای حذف ریموت کرکره برقی و تنظیمات ریموت کنترل می بایست کلید لرن (LERN) تعبیه شده بر روی برد را به مدت ۱۰ ثانیه نگه داشته و سپس رها کنید. در این صورت تنظیمات اعمال شده برای ریموت کنترل کرکره برقی حذف می گردد.

اگر ریموت به صورت دکمه لرن ست شده باید دکمه Learn یا code رسیور به مدت 10 ثانیه نگه دارید. بعد از ده ثانیه تمام ریموت‌های ست شده با برد کنترلی حذف میگردد.
اگر ریموت شما دیپ سوئیچ باشد برای حذف کددهی باید دکمه دیپ سویچ پشت ریموت و رسیور را جا به جا کنید.

در این بخش میتوانید فیلم اموزش حذف ریموت کرکره برقی را مشاهده نمایید.

پیشنهاد ویژه: قیمت موتور کرکره برقی

نحوه ست كردن ريموت كركره برقي

همانطور که بالا تر نیز گفته شد با توجه به نوع ریموت کرکره برقی مورد نظر شما ، نحوه ست كردن ريموت كركره برقي نیز متغیر خواهد بود. به عنوان مثال اگر نوع ریموت کرکره برقی شما از مدل دیپ سویچ باشد شما باید مراحل زیر را برای ست کردن آن طی کنید:

این بار برعکس روش قبلی اول ست کردن ریموت درب کرکره برقی را باز میکنیم، پیچ های ریزی مشاهده می کنید که روی ریموت قرار دارد. وقتی پیچ های موجود در سطح ریموت را باز کردیم می توانیم صفحه ی برد را ببینیم، صفحه ی برد شامل هشت کلید می باشد که می توانید هر کدام از آن کلید ها را به سه صورت قرار دهید.

چپ، راست، وسط، همچنین باید بدانید که قرار دادن هریک از دکمه ها به صورت دلخواه می باشد و مانند کد عمل میکند، اکنون باید همین کار را هم برای رسیور انجام دهیم و همانطور که در ریموت دکمه ها را به صورت دلخواه قرار دادیم باید دکمه های برد رسیور را هم به همان ترتیب قرار دهیم تا دستگاه ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در این بخش میتوانید فیلم اموزش نحوه ست كردن ريموت كركره برقي را مشاهده نمایید، همانطور که در فیلم مشاهده میکنید انجام این کار نیاز به تخصص بالا در این زمینه دارد، پس پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به ست كردن ريموت كركره برقي با یک مشاور و کارشناس حرفه ای مشورت بگیرید.

فروشگاه همتا با مشاوره تخصصی و دقیق این امکان را به مشتریان و مصرف کنندگان می دهد تا مناسب ترین محصول را با بهترین قیمت انتخاب کنند.

شماره تلفن مرکز فروش ریموت کرکره برقی در تهران: (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

ست كردن ريموت درب کرکره
ست كردن ريموت درب کرکره

ست كردن ريموت درب کرکره

برای ست كردن ريموت درب کرکره 3 مرحله را باید طی کنید. این سه مرحله عبارت اند از:

مرحله اول : درب رسیور یا برد کنترلی باز کنید

مرحله دوم : دکمه Learn یا code 2 ثانیه نگه دارید تا چراغ LED روشن شود.
دکمه Learn یا code 2 ثانیه نگه دارید

مرحله سوم : حال دکمه مورد نظر ریموت ، 2 ثانیه نگه دارید تا چراغ LED شروع به چشمک زدن بکند.
ست کردن ریموت کرکره برقی با نگه داشتن دکمه A

بعد از مراحل بالا ریموت با رسیور کددهی یا همان ست کردن ریموت درب کرکره انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لوازم کرکره برقی کلیک کنید.

توجه: قبل از اقدام به خرید کرکره برقی حتما اطلاعات لازم را در زمینه ی قفل کرکره برقی به منظور حفظ امنیت کرکره برقی داشته باشید.

اگر به دنبال خریدریموت کرکره برقی هستید، برای استعلام به روزترین قیمت ریموت کرکره برقی همین حالا با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲ خرید درب اتوماتیک را با معتبرترین فروشگاه کرکره برقی تهران تجربه کنید.

انواع ریموت کرکره برقی

همانطور که میدانید ریموت کرکره برقی 3 نوع بلوتوثی، کد لرنینگ و دیپ سویچ می باشد.

ریموت کد لرنینگ از رایج‌ترین مدل‌های ریموت جک درب اتوماتیک و درب کرکره ای پارکینگی اتوماتیک است. برای ست کردن و کد دهی ریموت کرکره برقی کد لرنینگ مراحل زیر را انجام دهید:

 • در ابتدا درب رسیور ریموت را باز نمایید.
 • کلید شناسایی کنترل را پیدا نموده و انگشت خود را برای چند ثانیه (2 ثانیه) روی آن قرار دهید.
 • با رها نمودن کلید شناسایی کنترل، صفحه LED داخل رسیور روشن می‌شود.
 • با روشن شدن صفحه LED، در ابتدا ریموت را به مدت چند ثانیه (2 ثانیه) فشار دهید.
 • صفحه LED بعد از این مرحله با چند چشمک تأیید ریموت را اعلام می‌کند.

پیشنهاد میشود: قیمت پرده برقی

یکی دیگر از انواع ریموت کرکره برقی، ریموت دیپ سویچ می باشد که در بخش های بالایی نحوه ست كردن ريموت كركره برقی آن را برای شما عزیزان توضیح دادیم که عبارت است از:

 • درب ریموت دیپ سوئیچ را باز نمایید.
 • برای باز نمودن درب ریموت باید به وسیله پیچ گوشتی، پیچ‌های ریز پشت درب ریموت را باز کنید.
 • روی برد ریموت 8 کلید وجود دارد که باید آن‌ها را بچینید.
 • نحوه چینش بر روی رسیور هم باید مانند چینش کلیدهای روی برد ریموت باشد.

نوع سوم ریموت کرکره برقی در ست كردن ريموت كركره برقی ریموت بلوتوثی می باشد، برای ست شدن و کد دهی ریموت بلوتوثی و تغییر کد ریموت کرکره برقی باید مراحل زیر را طی کنید:

برای ست شدن و کددهی این ریموت با موتور دستگاه، حتماً باید ریموت خام باشد و اگر ریموت کددهی و ست شده باشد تنها کافی است ریموت را به موتور دستگاه نزدیک‌تر کنید.

لازم به ذکر است امنیت ریموت کرکره برقی از نوع بلوتوثی نسبت به دیگر انواع ریموت کرکره برقی پایین تر می باشد.

تنظیم ریموت کرکره برقی
تنظیم ریموت کرکره برقی

تنظیم ریموت کرکره برقی

شما میتوانید از روش آموزش داده شده در این قسمت برای تنظیم ریموت کرکره برقی و ست كردن ريموت درب پاركينگ بتا 2007، 2009، 2013، 2014،؛ 2016، 2018 و درپا وعلت خام نشدن ریموت بتا استفاده نمایید و به راحتی با تنظیم ریموت کرکره برقی درب پارکینگ را باز وبسته کنید.

 • برای تنظیم ریموت کرکره برقی، ریموت بتا شما باید ریموتی را که با ریموت قبلی تان هم فرکانس است را خریداری کنید.
 • برای باز کردن درب برد ریموت باید قسمتی را که به رنگ مشکی یا طوسی است را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید.
 • روی برد ریموت درب پارکینگ بتا دکمه لرن قرار دارد که باید آن را سریع و بدون مکث یک بار فشار دهید.
 • در این زمان چراغی روی برد به صورت چشمک زن روشن میشود. در این زمان باید دکمه A را که روی برد قرار دارد فشار دهید.
 • در این زمان چراغ چشمک میزند و این نشانه آن است که ریموت درب پارکینگ بتا کد دهی شده است.

شما میتوانید برای تنظیم ریموت کرکره برقی و نحوه ست كردن ريموت با درب از کارشناسان حرفه ای شرکت همتا کمک بگیرید، برای استعلام قیمت تنظیم ریموت کرکره برقی با کارشناسان مربوطه در مرکز فروش ریموت کرکره برقی تماس حاصل فرمایید. برای ارتباط با واتس آپ شرکت همتا کلیک کنید.

برای تنظیم ریموت کرکره برقی مدل دیپ سویچ ابتدا لازم است که درب ریموت را باز کنید. به طور معمول، باز کردن پیچ های ریز موجود در پشت ریموت به وسیله یک پیچ گوشتی ریز صورت می گیرد. پس از باز شدن پیچ ها، برد ریموت کنترل به خوبی مشخص می شود.

لازم به ذکر است معمولابر روی برد ریموت ۸ عدد کلید بسیار ریز تعبیه شده است که این کلیدهای ریز با عنوان دیپ سوئیچ شناخته می شوند و قابلیت تنظیم هر کدام از کلیدها در سه حالت مختلف پایین، وسط و بالا وجود دارد.

به منظور تنظیم ریموت کرکره برقی می بایست دیپ سوئیچ ها را بر روی حالتی که موردنظر کاربر است تنظیم کرد. سپس تنظیمات انجام شده بر روی برد درب اتوماتیک پیاده می شود. در این حالت کد دهی ریموت کنترل متناسب با تنظیمات مدنظر کاربرصورت میگردد.

برای حذف کردن تنظیمات انجام شده باید دیپ سوئیچ های ریموت را تغییر دهید، با کد دهی یا ست کردن ریموت ارتباط و اتصال کرکره برقی با ریموت کنترل به نحو مطلوب برقرار می شود و در نتیجه این امر تنظیمات و عملکردها دلخواه کاربر با فشار دادن دکمه های ریموت به راحتی انجام می شود.

خام كردن ريموت 433
خام كردن ريموت 433

خام كردن ريموت 433

همانطور که میدانید ريموت 433 از نوع ریموت بلوتوثی می باشد، در قسمت های بالایی نحوه تنظیم کردن ریموت بلوتوثی را برای شما عزیزان به همراه فیلم آموزش قرار داده ایم، در این بخش نیز یک توضیح کوتاهی در رابطه با خام کردن ريموت 433 و همچنین دلیل خام نشدن ریموت ۴۳۳ را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

برای خام كردن ريموت 433 مطابق شکل زیر دکمه A و B را هم زمان بفشارید تا سه بار LED ریموت روشن و خاموش شود.

بین دکمه های ریموت کرکره برقی در حالی که دستتان روی دکمه B فشرده است، دست دیگرتان را از روی دکمه A برداشته و سه بار آن را بفشارید و رها کنید تا LED روی ریموت تا رها کردن دستتان از روی دکمه B روشن و خاموش شود.

در مرحله آخر ریموت بلوتوثی شما خام شده و آماده کد گرفتن می باشد.

برای ست كردن ريموت كركره برقي اسمارت نیز مراحل زیر را میتوانید به صورت گام به گام انجام بدهید:

 • ریموت اصلی که بر روی دستگاه مچ می باشد را گرفته و دکمه ای که می خواهید روی ریموت بلوتوثی ست کنید را نگه دارید. حال یکی از دکمه های ریموت بلوتوثی را فشرده و ریموتها را از قسمت بالا یا پشت به پشت به هم بچسبانید.
 • وقتی که LED ریموت بلوتوثی روشن شد و شروع به چشمک زدن کرد، این بدان معنی است که کد کپی شده و دکمه مورد نظر ست شده است. در ادامه می توانید دکمه های دیگر را به همین ترتیب ست کنید.
ريست كردن ريموت درب
ريست كردن ريموت درب

ريست كردن ريموت درب

ريست كردن ريموت درب به معنای خام کردن و پاک کردن کد دهی آن می باشد، برای ریست کردن ریموت یا خام کردن ریموت درب پارکینگ، کافی است کلیدهای اصلی را که با A/B و یا 2/1 علامت‌گذاری شده‌‌اند به‌طور همزمان فشار داده و تا 3 ثانیه نگه دارید تا چراغ LED ریموت به صورت چشمک زن، روشن و خاموش شود.

در قسمت های بالایی کد دادن ریموت کرکره برقی را نیز مورد بررسی قرار دادیم که طبق آن باید در ریموت را باز کنید. در پشت ریموت ها پیچ های ریز وجود دارند. این پیچ ها را پیچ گوشتی باز کنید. سپس 8 کلید ریز روی برد ریموت مشاهده می کنید که به این هشت کلید ریز، دیپ سوئیچ گفته می شود، این دیپ سوئیچ ها در سه وضعیت بالا، پایین و وسط تنظیم می گردند.

قفل شدن ریموت کرکره برقی

در صورت قفل شدن ریموت کرکره برقی شما باید دوباره درب رسیور خود را باز کنید و به همان روش که از قبل به آن پرداختیم عمل کنید، فقط این بار بجای دو ثانیه باید ده ثانیه کلید LERN یا CODE را نگه دارید تا تمامی ریموت ها حذف شوند.

در این بخش فیلم رفع مشکل قفل شدن ریموت کرکره برقی را مشاهده می نمایید.

همانطور که در بخش های بالایی طريقه ست كردن ريموت كنترل را توضیح دادیم باید بگوییم برای ست کردن ریموت کنترل از طریق کلید لرن ابتدا می بایست درب برد رسیور ریموت کرکره را باز کنید. پس از باز کردن در مرحله اول کلید LERN یا code را همانطور که در تصویر نشان داده شده است پیدا کرده و آن را به مدت 2 ثانیه نگه داشته سپس رها کنید. با انجام این کار کلید ال ای دی کوچکی بر روی برد روشن می شود، پس از روشن شدن آن در مرحله دوم به مدت 2 ثانیه کلیدی که بر روی ریموت قرار دارد (در تصویر نشان داده شده است) را فشار دهید.

برای ست كردن ريموت كركره برقي ups باید دکمه UP+Stop را بصورت همزمان 3 ثانیه نگه دارید، چراغ Low battery ( باطری ضعیف است) که روشن شد، دکمه ریموت را فشار دهید. در این لحظه ریموت کد می‌گیرد.

ست كردن ريموت كركره برقي بارزانته
ست كردن ريموت كركره برقي بارزانته

ست كردن ريموت كركره برقي بارزانته

ريموت كركره برقی بارزانته ریموتی از نوع لرنینگ می باشد، در بخش های بالایی نحوه ست كردن ريموت كركره برقی از نوع لرنینگ را قرار دادیم که مطابق آن، روش اول استفاده از ریموت بلوتوثی است. در این روش تنها با خرید ریموت بلوتوثی با فرکانس مشابهه بدون نیاز به دسترسی به برد کنترل اصلی و حضور نصاب در محل نصب جک پارکینگی و یا موتور کرکره امکان کد دهی به ریموت جدید بوسیله ریموت قبلی امکان پذیر است.

روش دوم ست كردن ريموت كركره برقی بارزانته استفاده از ریموت لرنینگ هم فرکانس است. که در این روش نیاز است با حضور در محل نصب و دسترسی به برد اصلی ابتدا یکبار دکمه learn روی برد اصلی زده که در این حالت LED روی برد شروع به چشمک زدن میکند. در مرحله آخر باید یکی از دکمه های روی ریموت ساید بارزانته لرنینگ خریداری شده را فشرد.

در بخش زیر فیلم آموزش کد دهی ریموت کرکره برقی بارزانته را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

اگر با نحوه کار با ریموت کرکره برقی مشکل دارید با شماره تلفن های روبه رو جهت مشاوره ی تلفنی و آنلاین با کارشناسان مربوطه در زمینه ی ریموت کرکره برقی (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه مقالات شوید.

سوالات متداول

چرا ریموت خام نمی شود؟

داخل مقاله به صورت جامع نحوه خام کردن ریموت و انواع مدل های آن را قرار داده ایم در صورت بروز هر گونه مشکل در زمینه خام نشدن ریموت میتوانید با کارشناسان شرکت همتا تماس حاصل فرمایید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲

چطور ریموت ست کنیم؟

اگر میخواهید بدانید که چطور ریموت ست کنید، ابتدا باید نوع ریموت کرکره مورد نظرتان را بدانید و با دانستن نوع ریموت اقدام به ست کردن آن کنید، داخل مقاله توضیحات جامع در رابطه با ست كردن ريموت كركره برقی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نحوه ست كردن ريموت كركره برقی به چه صورت است؟

نحوه ست كردن ريموت كركره برقی متناسب با نوع ریموت انتخابی توسط شما متغیر می باشد. قبل از شروع اقدام به ست كردن ريموت كركره برقی ابتدا از نوع ریموت خریداری شده خود مطلع شوید.

66 پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای کسب اطلاعات در این زمینه با مشاوران ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
 1. بابایی گفته:

  در مورد طریقه ست کردن ریموت کرکره برقی کلیپ آموزشی میخاستم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت ریموت کرکره الومینیومی تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
 2. حسنلو گفته:

  قیمت ریموت پارکینگ چنده؟
  11 عدد ریموت بتا 2013 میخاستم
  ممنون میشم

  پاسخ
 3. عباسی گفته:

  عرض ادب و ارادت
  لطفا محبت کنید
  قیمت بفرمایید
  و در مورد اموزش کرکره هم کلاسها به چه صورت میباشد

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 4. مقدسی گفته:

  بابت تنظیم برد کرکره برقی و نحوه ست کردن ریموت راهنمایی میخاستم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
 5. نوری - نهاوند گفته:

  سلام
  نحوه تنظیم ریموت کرکره برقی موتور آلتای چطوری هست

  پاسخ
 6. مظفری گفته:

  آموزشی بابت یکی کردن ریموت ها با موتور کرکره برقی دارید؟

  پاسخ
 7. رمضانی گفته:

  سلام شبتون بخیر ست کردن ریموت کرکره برقی به چه صورت هست

  پاسخ
 8. وزیری گفته:

  برای ست کردن ریموت سوال دارم میخوام با کارشناسای همتا صحبت کنم

  پاسخ
 9. وارسته گفته:

  سلام وقتتون بخیر لطفا در مورد ست کردن ریموت درب کرکره ای توضیحات بفرمایید

  پاسخ
 10. نگین گفته:

  سلام – ریموت پارکینگ جک فادینی میخاستم و آیا میتونم خودم با مدار جک ست کنم؟

  پاسخ
 11. پورحسین گفته:

  سلام
  بابت ست کردن ریموت کرکره سوال داشتم
  ریموت ازرایی بلوتوثی
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   برای ست کردن ریموت ازرایی بلوتوثی باید دکمه های A و B یا دکمه های قفل و باز کردن را همزمان فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که چراغ بالای ریموت چشمک زن شود. پس از آن در حالی که هنوز دکمه B (باز کردن) را نگه داشته اید دکمه A (دکمه قفل) را رها کنید و سپس سه بار پشت سر هم دکمه A را فشار دهید تا دوباره چراغ بالای ریموت چشمک بزند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   داخل مقاله در رابطه با روش های ست کردن ریموت کرکره برقی به صورت جامع صحبت کردیم.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

   پاسخ
 12. شایان گفته:

  سلام عرض ادب و احترام
  نحوه ست کردن ریموت جک بارزانته بفرمایید

  پاسخ
 13. محمد گفته:

  سلام -نحوه ست کردن هر مدل ریموت کرکره برقی متفاوت میباشد
  باید در نظر بگیرید هر ریموت دارای فرکانس خاص خود هست
  و باید از طریق درست همان مدل اقدام به کددهی و ست نمودن داشته باشید

  پاسخ
 14. یاسمن گفته:

  خواستم از تیم مشاوره تون تشکر کنم که بسیار دقیق و با حوصله به ما توی انتخاب پرده برقی کمک کردن موفق باشید

  پاسخ
 15. محمد گفته:

  ریموت جک نایس یکی از ایمن ترین ریموت هاست – کدش پرید و از شرکت همتا اومدن برامون تنظیم کردن
  ممنون از درب اتوماتیک همتا

  پاسخ
 16. سهیل گفته:

  ریموتی دارید که هم به جک بخوره هم به کرکره مغازه
  یعنی با یک ریموت بتونیم جفتشو جابجا کنیم

  پاسخ
 17. negin گفته:

  سلام
  بابت ریموت پارکینگ – 2 ریموت پروتکو میخاستیم
  قیمت بفرمایید

  پاسخ
 18. سهیل گفته:

  در مورد ست کردن ریموت کرکره برقی در اینستاگرام آموزش گذاشته شد.

  پاسخ
 19. حسین گفته:

  از شرکت همتاجهت نصب کرکره برقی مشاوره گرفتیم
  و یک نصب شکیل تحویل ما دادند
  ممنونم ازتون
  کیفیت کرکره موتور و ریموت بسیار بالا بود

  پاسخ
 20. سپهر گفته:

  ریموت بلوتوثی ازرایی ۴ دکمه دارید؟
  لیست قیمت ریموت برام بفرستید

  پاسخ
 21. محمد گفته:

  سلام
  همکار هستم – قیمت کرکره برقی میخاستم – و بفرمایید چطوری میتونم به لیست قیمت دسترسی پیدا کنم

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
 22. Mahsa گفته:

  سلام به شرکت همتا
  دو تا از ریموت های پارکینگ آپارتمانمون خراب شده و کار نمیکنه
  کارشناسانتون میتونن بیان برامون ریموت کد بدن؟
  و ۳ تا ریموت اضافه تر هم میخاستیم
  مچکر

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   سلام بله. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ
 23. سهیل گفته:

  در مورد ست کردن ریموت سوال داشتم و از کارشناسان شرکت همتا سوال کردم و دلسوزانه راهنماییم کردند
  ممنونم از وب سایت خوبتون

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های مجموعه تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ ۰۲۱

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.