نحوه نصب و تنظیم استوپ شیشه سکوریت | آموزش تنظیم استپ درب

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

یکی از یراق آلات شیشه سکوریت، استوپ می باشد. معمولا از استوپ برای درب های سنگین و بزرگی که لولا توانایی نگه داری درب را ندارد، استفاده می شود و جوابگوی انواع وزن ها می باشد. به عنوان مثال درب هایی با وزن 150 کیلوگرم به آسانی و با استفاده از جک شیشه سکوریت توانایی حرکت را دارند. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده استوپ شیشه سکوریت این می باشد که می توانید سرعت حرکت درب را نیز تنظیم نمایید. با ما همراه باشید در ادامه این پست به بررسی مباحث در ارتباط با تنظیم پمپ شیشه سکوریت (نحوه تنظیم شیشه سکوریت) می پردازیم.

برای خرید استوپ شیشه سکوریت همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش و استعلام قیمت استوپ شیشه سکوریت روی لینک کلیک کرده و به صفحه مربوطه مراجعه نمایید و یا اینکه می توانید از طریق شماره های درج شده در صفحه با متخصصین همتا تماس حاصل نمایید.

استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت

در واقع کاربرد استوپ شیشه سکوریت در روان بودن حرکت درب شیشه ای و آرام تر حرکت کردن درب می باشد. استوپ شیشه سکوریت در بخش انتهای درب و به دو شکل توکار و روکار نصب می شود. استوپ شیشه سکورت به علت عملکرد قدرتمندی که دارد یکی از یراق آلات کاربردی در درب های بزرگ و سنگین همچنین بلند می باشد. معمولا درون استوپ شیشه سکوریت از ماده ای روغنی پر می کنند تا تاثیرات بهتری در عمل روان بندی داشته باشد. برخی از نکات که در انتخاب استوپ شیشه سکوریت باید به آن توجه داشته باشید شامل: وزن و ابعاد درب شیشه ای است که باید قبل از انتخاب استوپ شیشه سکوریت به آن توجه کنید.

انواع استوپ شیشه سکوریت

لازم به ذکر است استوپ شیشه سکوریت دارای مدل های گوناگونی می باشد اما تمامی استوپ های درب شیشه ای در دو مدل وجود دارند:

 • استوپ روکار شیشه سکوریت
 • استوپ توکار شیشه سکوریت

همانطور که از نام این دو پیداست، استوپ روکار شیشه سکوریت بر روی شیشه قابل نصب است و استوپ توکار شیشه سکوریت در درون زمین. البته توجه داشته باشید در مکان هایی که امکان حفر زمین وجود ندارد از استوپ روکار شیشه سکوریت استفاده می شود.

استوپ توکار شیشه سکوریت

معمولا برای درب هایی که رفت و آمد و تردد زیادی در آن مکان صورت می گیرد از استوپ توکار شیشه ای استفاده می شود. البته در مکان هایی که میزان رطوبت هوا زیاد است و یا درب به صورت دائم در برابر شستشو قرار می گیرد، درون استوپ را با استفاده از گریس یا پارافین پر کرده تا مانع از نفوذ آب به درون استوپ شوند. در صورتی که آب به درون استوپ ها نفوذ کند واشر های درون استوپ زنگ زده می شوند و در نهایت استوپ کارایی خود را از دست می دهد و باید آن را یا تعمیر و یا تعویض کرد. توجه داشته باشید برای نصب این مدل استوپ شیشه سکوریت نیاز به جا سازی بر روی زمین می باشد، این جاسازی به گونه ای است که به اندازه ابعاد قوطی استوپ در زمین برش داده شود و ابتدا قوطی درون زمین قرار می گیرد، سپس استوپ در داخل قوطی جاسازی می شود. استوپ توکار شیشه سکوریت دارای دونوع بزرگ و کوچک می باشد و متناسب با ابعاد و وزن درب، در دو نوع وارداتی و ایرانی به فروش می رسد.

استوپ روکار شیشه سکوریت

استوپ روکار شیشه سکوریت مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که نتوان آن را درون زمین جاسازی کرد، یا به عبارتی دیگر از این استوپ بیشتر در شرایطی که مکان مورد نظر امکان حفر زمین را ندارد، استفاده می شود در چنین شرایطی استوپ مستقیما بر روی درب نصب می شود.

استوپ روکار شیشه سکوریت دارای دو نوع سنگین و سبک می باشد که متناسب با میزان وزن و ابعاد درب و نحوه باز و بسته شدن درب انتخاب می شود. توجه داشته باشید گزینه ای مناسب برای نصب استوپ روکار، پارتیشن های شیشه ای و شیشه های دودبند می باشد.

نصب و اجرای استوپ شیشه سکوریت

نصب و اجرای استوپ شیشه سکوریت

توجه داشته باشید نحوه نصب استوپ شیشه سکوریت، تعمیر، و تنظیم استوپ شیشه سکوریت در منزل دارای محدودیتی های می باشد که تنها می توان آن را با روغن کاری حل کرد. می دانید که تنظیم استپ درب سکوریت یکی از تخصصی ترین کار ها می باشد که نیازمند مهارت لازم و تجربه کافی است، بنابراین بهتر است توسط افراد متخصص و ماهر در این زمینه انجام شود.

برای افزایش عمر درب شیشه ای تنها لازم است از چندین شیوه ساده استفاده نمایید که در ادامه آن را مورد بررسی قرار می دهیم. شما می توانید بدون صرف هزینه زیاد در زمینه تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت از درب شیشه سکوریت استفاده کنید. تنها لازم است با استفاده از مقداری پارافین و یا گریس داخل استوپ شیشه سکوریت را پر کنید. در واقع از این روش برای روان شدن شیشه سکوریت استفاده می کنیم. در ادامه به آموزش تنظیم استوپ شیشه سکوریت می پردازیم.

فراموش نکنید برای نصب و اجرای تخصصی استوپ شیشه سکوریت حتما باید با متخصصین تماس بگیرید. متخصصان همتا در این زمینه می توانند به شما کمک رسانی کنند. تنها کافیست از طریق شماره های موجود در صفحه با کارشناسان متخصص همتا تماس حاصل نمایید.

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

در این بخش به نحوه تنظیم استوپ شیشه سکوریت (تنظیم استوپ سکوریت) می پردازیم.همانطور که در بخش بالا ذکر شد تنظیم استوپ شیشه سکوریت در منزل دارای محدودیت های می باشد و تنها مقداری روغن کاری نیاز است. همانطور که در بخش بالا ذکر شد تنطیک استوپ شیشه سکوریت باید توسط افراد متخصص صورت گیرد اما با استفاده از چندین شیوه ساده نیز می توان عمر شیشه سکوریت را افزایش داد. اولین شیوه که در بخش بالا نیز به آن اشاره شد، استفاده از مقداری گریس یا پارافین و پر کردن درون استوپ با استفاده از آن.

لازم است بدانید گریس موجب روان شدن استوپ شیشه سکوریت شده و درب به آسانی باز و بسته می شود. مورد بعدی در خصوص نگه داری و مراقبت از درب شیشه ای می باشد که باید در زمان شستشوی انواع درب شیشه ای مراقب باشید که آب به درون استوپ درب شیشه ای نفوذ نکند. با استفاده از این شیوه دیگر درگیر تنظیم در سکوریت و تعمیر استپ شیشه سکوریت نخواهید بود و عمر درب شیشه ای افزایش می یابد.

تعمیر استوپ شیشه سکوریت

زمانی که عملکرد درب شیشه ای سکوریت شما دچار اختلال شد نیاز به تعمیر لولا و یا تعمیر استوپ شیشه اسکوریت می باشد. مشکلاتی اعم از تکان خوردن درب در زمان باز و بسته بودن آن، ایجاد صدا در هنگام باز و بسته شدن، بسته نشدن درب به صورت کامل و قرار نگرفتن درب ها کنار هم و یا بر روی هم دیگر می باشد که نشان می دهد بروز چنین مشکلاتی در درب های سکوریت به تعمیر و یا رگلاژ درب سکوریت نیاز است.

تعمیر استوپ شیشه سکوریت در واقع همان تعمیر جک شیشه سکوریت می باشد که شامل اقداماتی برای برطرف کردن مشکلات بالا می باشد. تعمیر استوپ شیشه سکوریت می تواند با آچار کشی و یا همان روغن کاری ساده انجام شود. نکته مهم در خصوص تعمیر استوپ شیشه سکوریت، تعمیر و رگلاژ توسط افراد متخصص باید صورت گیرد.

قیمت استوپ درب شیشه ای

قیمت استوپ درب شیشه ای

برای استعلام قیمت استوپ درب شیشه ای و تعمیر و نصب استوپ شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره های درج شده در بخش پایین با کارشناسان همتا تماس حاصل نمایید.

02155441450 – 09122552119

سوالات متداول

قیمت استوپ درب شیشه ای

برای استعلام قیمت استوپ درب شیشه ای تنها لازم است از طریق شماره های درج شده در بخش زیر با کارشناسان همتا تماس حاصل نمایید.

انواع استوپ شیشه سکوریت

لازم به ذکر است استوپ شیشه سکوریت دارای مدل های گوناگونی می باشد اما تمامی استوپ های درب شیشه ای در دو مدل وجود دارند، این دو مدل شامل: استوپ توکار شیشه سکوریت، استوپ روکار شیشه سکوریت می باشد.

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

برای تنظیم استوپ شیشه سکوریت در منزل تنها می توانید با استفاده از مقداری گریس و پارافین این کار را انجام دهید اما لازم است تنظیم تخصصی استوپ شیشه سکوریت حتما توسط کارشناس و افراد متخصص صورت گیرد.

50 پاسخ
 1. نظری گفته:

  تنظیم استوپ شیشه به چه صورت ممکنه نصاب بفرستین چون اصلا باز نمیشه قفل کرده

  پاسخ
 2. رستا - امیری گفته:

  استوپ شیشه سکوریت برای درب اتوماتیک دارید قیمت چند ؟

  پاسخ
 3. ابراهیمی - لاهیجان گفته:

  سلام
  خسته نباشید ، با تشکر از سایت خوبتان ، لطفا محبت فرمایید بابت نصب استپ شیشه سکوریت شماره همکار ارسال فرمایید

  پاسخ
 4. محمد فاموریان گفته:

  اموزش تنظیم استپ درب لولایی به چه صورت انجام میشه

  پاسخ
 5. سودا گفته:

  سلام وقت بخیر
  استوپ شیشه درب اتوماتیک دارید قیمت چند و نصاب برای تعویض این قطعه دارید اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ
 6. احمد گفته:

  قیمت استوپ شیشه روکار چنده
  و استوپ شیشه روکار خوبه یا تو کار میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
 7. نویی گفته:

  موتور دانکر و کورماس موجوده؟
  تحویل برای لاهیجان به چه صورت انجام میشه؟

  پاسخ
 8. سید گفته:

  دستگیره درب اتوماتیک دارید؟

  آیا به درب شیشه ای برقی میشه قفل برقی اضافه کرد؟

  پاسخ
 9. حامی گفته:

  در مورد استپر درب شیشه ای سوال داشتم
  لیست قیمت را میخاستم
  ممنون

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استپر درب شیشه ای تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. دشتی گفته:

  استوپ کرکره چند مدل دارید؟
  آیا استوپ با هدایتگر فرق داره؟

  پاسخ
 11. افسانه امینی گفته:

  استوپ شیشه هزینه اش چقدر نصبش همزمان با نصب در انجام میشه؟

  پاسخ
   • hamta گفته:

    با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

    پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.