ست كردن ريموت درب پاركينگ

ست كردن ريموت درب پاركينگ

اگر با نحوه ست كردن ريموت درب پاركينگ مشکل دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با طریقه ی ست كردن ريموت درب پاركينگ و تنظیم ریموت درب پارکینگ به صورت جامع آشنا شوید. برای استعلام به روزترین قیمت ريموت درب پاركينگ و خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای همین حالا با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲ و یا برای مشاهده مدل های متنوع درب های اتوماتیک همراه با لیست قیمت شان به صفحه درب اتوماتیک شیشه ای مراجعه کنید.

استفاده از ریموت‌ های درب پارکینگ به عنوان یکی از وسایل کاربردی در زندگی روزمره‌ ی ما بسیار معمول شده است. این دستگاه‌ ها باعث آسانی و سرعت در ورود و خروج از پارکینگ‌ ها می‌ شوند. در این مقاله به طریقه‌ ای جامع و ساده توضیح خواهیم داد چگونه ریموت درب پارکینگ را برای خود ست کنیم.

سوالات متداول
ست کردن ریموت پارکینگ
ست کردن ریموت پارکینگ

ست کردن ریموت پارکینگ

همانطور که میدانید امروزه تمامی ساختمان های مسکونی و اکثر مراکز خرید از کرکره برقی برای درب پارکینگ استفاده می نمایند، یکی از دغدغه های افرادی که از درب پارکینگ کرکره ای استفاده می نمایند ست کردن ریموت پارکینگ می باشد و اغلب این سوال را از ما میپرسند چگونه ریموت را ست کنیم. ما در این بخش قصد داریم به صورت کلی شما را با بهترین و سریع ترین روش ست کردن ریموت پارکینگ و نحوه مچ کردن ریموت آشنا کنیم، لازم به ذکر است قبل از شروع آموزش باید بدانید که نوع ریموت پارکینگ شما از چه نوعی می باشد، در مقاله ی انواع ریموت کرکره برقی تمامی انواع متفاوت ریموت کرکره برقی را قرار داده ایم که شما میتوانید با مراجعه به صفحه انواع ریموت کرکره برقی اطلاعات لازم را کسب کنید. انواع ریموت درب پارکینگ به سه دسته ی اصلی:

 • مدل کد لرنینگ
 • مدل دیپ سوئیچ
 • مدل بلوتوثی
 • مدل هاپینگ

تقسیم می شوند. شما میتوانید برای استعلام قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ با کارشناسان حرفه ای ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در فروشگاه همتا انواع ریموت درب پارکینگ با مناسب ترین قیمت عرضه میشود و شما میتوانید با تضمین کیفیت و گارانتی معتبر این محصولات را خریداری کنید.

متناسب با نوع ریموت پارکینگ شما اقدام به ست کردن ریموت پارکینگ خواهیم کرد. در صورتی که ریموت پارکینگ شما از نوع کد لرنینگ و بلوتوثی باشد نحوه مچ کردن ریموت یا اموزش ست کردن ریموت به صورت زیر می باشد:

 • مشخص کردن فرکانس ریموت پارکینگ که با کد گیر مشخص شده و یا روی ریموت درج شده است.

معمولا فرکانس کد ریموت لرنینگ ۴۳۳ است یا ۳۱۵، سپس بعد از مشخص شدن کد، ریموت بلوتوثی همان کد را تهیه نمایید.

 • در مرحله ی دوم ست کردن ریموت درب پارکینگ حافظه ریموت بلوتوثی را پاک کنید دکمه A و B ریموت بلوتوثی را با هم در یک زمان نگه میداریم تا ۳ مرتبه چراغ روی ریموت بلوتوثی چشمک میزند و حافظه ریموت پاک میشود و آماده کد گیری و مچ کردن می شود.
 • ریموت ها را روبه روی هم قرار داده و دکمه A ریموت لرنینگ و دکمه A ریموت بلوتوثی را در یک زمان با هم نگه داشته تا چراغ ریموت بلوتوثی چشمک بزند و این نشان دهنده ست شدن دکمه A است و مرحله بعد دکمه B ریموت ها را با هم نگه داشته تا ست و یا مچ شوند.
 • برای تمام دکمه ها ریموت مانند C و D برای تنظیم ریموت پارکینگ این کار را ادامه میدهیم و پس از ست کردن تمام دکمه ها پس از چند ثانیه ریموت کاملا مچ و ست شده و قابل استفاده است.

برای استعلام قیمت ریموت های شرکت همتا میتوانید به صفحه قیمت دستگاه ریموت درب پارکینگ مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد
ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد

ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد

ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد یکی از درخوست های کاربران است که هر روز از ما میخواهند در این صفحه آموزش ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد را قرار دهیم. به طور کلی ریموت های درب پارکینگ برای تنظیم ریموت درب پارکینگ براساس نوع کددهی به انواع code fix, learning code، bluetooth و haping code تقسیم بندی میشوند. در صورتی که ریموت متفرقه ای داشتید و قصد ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد را داشتید میتوانید از روش های گفته شده در این بخش به عنوان آموزش ست کردن ریموت استفاده نمایید.

 • برای ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد شما باید در مرحله اول درب رسیور کرکره برقی را باز کرده و ب دنبال دکمه learn یا code باشید که معمولا در کنار این دکمه چراغی راغ مشاهده خواهید کرد که با روشن بودن فعالیت این دکمه را نشان میدهد.
 • در گام دوم ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد شما باید این دکمه را برای 2 الی 3 ثانیه نگه دارید تا چراغ کنار دکمه روشن شود.
 • چشمک زدن چراغ کنار دکمه نشان میدهد برد ریموت درب پارکینگ آماده کددهی و ست کردن است.
 • در گام بعدی ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد شما باید دکمه اصلی ریموت و یا هر دکمه دلخواهی را فشار دهید که در این مرحله فرکانس آن دکمه در برد رسیور درب پارکینگ ثبت میگردد.
 • ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد تمام شد و شما میتوانید تمام دکمه های ریموت را به این ترتیب کددهی کنید.

اگر سوالی در مورد ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد و نحوه ست کردن ریموت با رسیور داشتید میتوانید در بخش نظرات این صفحه مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

ست كردن ريموت درب پاركينگ میلان

میتوان گفت نحوه ست کردن ریموت درب پاركينگ میلان یکی از مدل های ریموت پارکینگ می باشد که ساخت ایران بوده و برای ست کردن آن میتوانید به دو روش اقدام نمایید، این دو روش عبارت اند از:

 • طریقه ست کردن ریموت درب پاركينگ میلان از طریق کلید لرن بر روی رسیور درب هوشمند یا لرن كردن ريموت پاركينگ
 • طریقه ست کردن ریموت درب پاركينگ میلان از طریق کلیدهای دیپ سویچ

برای ست کردن ریموت پارکینگ از نوع دیپ سویچ دو راه دارید، اولین راه ست كردن ريموت درب پاركينگ از روی یک ریموت دیگر می باشد ، برای این کار کافی است که هر دو ریموت را با استفاده از یک پیچ گوشتی باز کنید، سوئیچ های ریموت جدید را دقیقا همانند سوئیچ های ریموت قدیمی قرار دهید. توجه داشته باشید که باید هم فرکانس ریموت ها و هم تعداد سوئیچ ها با هم برابر باشند.

ریموت درب پارکینگ یک دستگاه کوچک و قابل حمل است که از امواج رادیویی برای کنترل باز و بسته کردن درب‌ های پارکینگ استفاده می‌ شود. این دستگاه علاوه بر افزایش راحتی، به افزایش امنیت و کارایی ورود و خروج از پارکینگ نیز کمک می‌ کند.

ریموت‌ های درب پارکینگ در انواع محیط‌ های پارکینگ، از جمله ساختمان‌ های مسکونی، تجاری، و دفاتر کار، استفاده می‌ شوند. این دستگاه‌ ها باعث می‌ شوند که کاربران بدون نیاز به تماس با دربان یا استفاده از کلید های معمولی، به راحتی و با یک کلیک در درب‌ های پارکینگ خود وارد یا خارج شوند.

ست كردن ريموت درب پاركينگ سوزوکی

برای ست كردن ريموت درب پاركينگ سوزوکی و تنظیم ریموت درب پارکینگ، ریموت جدید و درب رسیور خود را باز کنید و سوئیچ های ریموت جدید را در همان حالت سوئیچ های روی رسیور قرار دهید. در اینجا حتما باید توجه کنید که فرکانس و تعداد سوئیچ های ریموت با رسیور یکسان باشد.

ست كردن ريموت درب پاركينگ یوتاب

یکی از بهترین نوع در انواع برند های تولید کننده ی ریموت پارکینگ، ریموت درب پارکینگ یوتاب می باشد. از آنجا که این نوع درب کرکره ای دارای سنسور چشمی می باشد میتوان گفت یکی از محبوبترین نوع ریموت درب پارکینگ نیز به شمار می آید، نحوه ست کردن ریموت درب پاركينگ یوتاب به راحتی و تنها با انجام چند مرحله ساده امکان پذیر می باشد. مراحل ست كردن ريموت درب پاركينگ یوتاب و طريقه ست كردن ريموت با درب پاركينگ به صورت ذیل می باشد:

 • دکمه های A و B یا دکمه های قفل و باز کردن را همزمان فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که چراغ بالای ریموت چشمک زن شود.
 • پس از آن در حالی که هنوز دکمه B (باز کردن) را نگه داشته اید دکمه A (دکمه قفل) را رها کنید و سپس سه بار پشت سر هم دکمه A را فشار دهید تا دوباره چراغ بالای ریموت چشمک بزند.

اگر به دنبال خرید موتور کرکره برقی هستید و یا سوالی در رابطه با قیمت موتور کرکره برقی دارید، پیشنهاد میکنیم در واتساپ با مشاوران ما به صورت انلاین در ارتباط باشید و یا به صفحه قیمت موتور کرکره برقی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ قدیمی

از آنجا که بسیاری از درب های پارکینگ قدیمی به صورت اتوماتیک نبوده و همواره به صورت سنتی و با دست افراد در جهت بالا و پایین بردن آن اقدام کرده اند، میتوان گفت ریموت نیز برای این نوع درب پارکینگ مورد استفاده قرار نمیگیرد. امروزه تمامی درب پارکینگ ها به صورت کرکره ای و اتوماتیک می باشند.

لازم به ذکر است چنانچه از درب پارکینگ اتوماتیک اما از نوع قدیمی استفاده می نمایید میتوانید به راحتی اقدام به مچ کردن ریموت آن کنید، برای ست كردن ريموت درب پاركينگ قدیمی مراحل زیر را انجام دهید.

 • در ابتدای کار ست كردن ريموت درب پاركينگ قدیمی کلید قفل و باز ریموت خریداری شده را به مدت ۲۵ تا ۳۰ ثانیه فشار دهید تا چشمک زن نشان داده شود.
 • پس از آن ریموت خریداری شده خام می باشد و برای کپی کردن و کددهی آماده است.

توجه: قبل از اقدام به خرید کرکره برقی حتما اطلاعات لازم را در زمینه ی قفل کرکره برقی به منظور حفظ امنیت کرکره برقی داشته باشید. برای مشاهده انواع قفل های کرکره برقی و دریافت لیست قیمت آن ها میتوانید به صفحه قفل کرکره برقی مراجعه کنید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ کوچی

برای ست كردن ريموت درب پاركينگ کوچی، دکمه شماره 4 یا RF LERN دو ثانیه نگه داشته تا چراغ آبی روی رسیور روشن شود سپس دکمه سمت چپ ریموت را بمدت 7 ثانیه نگه دارید سپس 10 ثانیه صبر کنید تا چراغ آبی رنگ روی برد خاموش شود.

طريقه ست كردن ريموت درب پاركينگ بتا
طريقه ست كردن ريموت درب پاركينگ بتا

طريقه ست كردن ريموت درب پاركينگ بتا

طريقه ست كردن ريموت درب پاركينگ بتا به صورت می باشد که ابتدا باید فرکانس کاری درب پارکینگ اتوماتیک خود را مشخص نمایید. بعد از مشخص نموندن فرکانس مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا برای طریقه مچ کردن ریموت باید ریموتی با فرکانس مشابه ریموت قبلی خود خریداری فرمایید.
 2. در مرحله بعد ست كردن ريموت درب پاركينگ بتا دکمه لرن را بر روی برد کنترل پیدا کنید.
 3. در این مرحله از ست کردن ریموت درب پارکینگ دکمه لرن را یک بار بصورت سریع بدون نگه داشتن فشار دهید.
 4. در این مرحله ست کردن ریموت بتا چراغ کوچک روی برد شروع به چشمک زدن میکند، همزمان با آن دکمه A روی برد را نگه دارید.
 5. در این مرحله کد دادن ریموت درب پارکینگ چراغ کوچک روی برد شروع به چشمک سریع زدن میکند.

در این مرحله متوجه میشویم که ریموت درب پارکینگ بتا ست شده است.

گاهی ممکن است کرکره برقی یا درب پارکینگ شما در حین بالا و پایین شدن گیر کند و دیگر حرکت نکند. شاید در این لحظه تصور کنید که ایراد از ریموت کرکره برقی است در حالی که این گونه نیست و شما میتوانید با راهکار هایی که در مقاله علت بالا نرفتن کرکره برقی بررسی کردیم مشکل را رفع نموده ایم.

ست كردن ريموت درب پاركينگ v2

برای آن که بخواهید اقدام به مچ کردن ریموت درب پارکینگ v2 نمایید ابتدا باید روی کنترل بردهای v2 مانند city1 شما باید از گیرنده 433 مگاهرتز mr2 ساخت کارخانه v2 استفاده نمایید.

اولین مرحله برای ست كردن ريموت درب پاركينگ v2 نصب برد mr2 می باشد، اول از همه برد گیرنده mr2 را بر روی برد city1 نصب نمایید، این برد بصورت یک اسلت مجزا بر روی بردv2 سوار می شود.

پس از نصب اسلت mr2 بر روی برد city1 از کارخانه v2، شما بایستی دکمه p1 که بر روی کاور طوسی رنگ گیرنده قراردارد کلیک نمایید تا چراغ LED زیر کاور روشن شود و پس از چند ثانیه شروع به چشمک زدن کند.

پس از اینکه با تعداد چشمک زدن LED روی گیرنده ریموت V2 ، آشنا شدید حال برای کد دادن ریموت یا ست کردن ریموت در پارکینگ کار بسیار ساده ای در پیش دارید فقط کافی است در حین چشمک زدن LED، دکمه ای از ریموت را که می خواهید کد بگیرد یک ثانیه فشار دهید تا چراغ ثابت شود، پس از خاموش شدن LED ریموت شما بر روی گیرنده کد گرفته است و از این طریق می توانید به برد CITY1 فرمان ارسال کنید.

پیشنهاد ویژه: اگر نمیدانید کرکره اتوماتیک چیست و چه کاربردی دارد میتوانید با مراجعه به صفحه کرکره اتوماتیک چیست اطلاعات لازم را کسب کنید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ bft

برای ست كردن ريموت درب پاركينگ bft برروی ریموت bft دیگر باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا در مرحله اول نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ باید دکمه اول ریموت خام را 3 بار فشار دهید تا چراغ ریموت چشمک بزند، سپس دکمه ی اول ریموت اصلی را نگه دارید تا کد ریموت اصلی به ریموت خام منتقل شود. در آخر چراغ ریموت خام مدتی ثابت خواهد شد، در این صورت ریموت به درستی ست شده است.

در صورتی که کرکره برقی پارکینگ شما خراب شده و به دنبال تعمیرکار متخصص میگردید که در زمان کوتاهی با جدیدترین تجهیزات مشکل را رفع کند میتوانید با مراجعه به صفحه تعمیر کرکره برقی پارکینگ اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ silex

ریموت دزدگیر سایلکس در دزدگیر سیمکارتی مدل SG7 , SG8 تنها از طریق ورود به منوی دستگاه امکان پذیر میباشد. برای ست كردن ريموت درب پاركينگ silex بعد از ورود به منوی :Setup Remote زیر منوی Add remote را انتخاب کرده و به ترتیب مراحل زیر را طی میکنیم:.

در این منو ابتدا شماره ریموت را در قسمت چشمکزن وارد کرده و کلید ENTER را فشار دهید.اگر قبلا ریموتی با این شماره سریال در سیستم ذخیره شده باشد عبارت Added Already ظاهر میشود. در غیر این صورت عبارت Key Remote Press ظاهرمی شود.

با فشردن یکی از کلیدهای ریموت عبارت Remote New روی صفحه نمایشگر ظاهر میشود و ریموت کد گرفته.

در ادامه با وارد کردن اعداد 1 تا 4 از روی صفحه کلید دستگاه میتوانید کلیدهای ریموت را فعال یا غیر فعال کرده و بدین ترتیب سطح دسترسی کاربران ریموتی را تعریف کنید.

در صورتی که قصد خرید انواع لوازم و تجهیزات کرکره برقی را دارید میتوانید برای مشاهده انواع لوازم کرکره برقی و دریافت لیست قیمت و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه لوازم کرکره برقی مراجعه کنید.

دکمه های ریموت درب پارکینگ
دکمه های ریموت درب پارکینگ

دکمه های ریموت درب پارکینگ

برای آن که بتوانید تغییر کد ریموت درب پارکینگ یا طريقه ست كردن ريموت به درستی انجام دهید باید دکمه های ریموت درب پارکینگ را به خوبی بشناسید. در این بخش تصمیم گرفتیم آموزش دکمه های ریموت درب پارکینگ و نحوه تغییر کد ریموت درب پارکینگ سیماران را برای شما عزیزان درج کنیم.

در بیشتر ریموت های درب اتوماتیک، دکمه های A، B، C و D برای کنترل استفاده میگردند. در ریموت های پارکینگ با ۲ یا ۴ دکمه، عملکرد دکمه های ریموت به این شکل است: دکمه A برای باز کردن درب اتوماتیک استفاده میگردد، با فشار دادن مجدد دکمه A عملکرد ریموت کنترل متوقف میشود (STOP) و با فشار دادن دوباره دکمه A درب اتوماتیک بسته میشود.

در درب های بازویی با دو لنگه میتوان از دکمه B برای باز و بسته کردن درب استفاده کرد. همچنین در درب های اتوماتیک ریلی پارکینگ دکمه B برای باز و بسته کردن یک سوم درب نفر رو استفاده میشود.

دکمه های ریموت درب پارکینگ در برخی از درب های برقی پارکینگ به این صورت است که دکمه A برای باز کردن درب، دکمه B برای بسته شدن آن، دکمه C برای متوقف کردن حرکت درب برقی و دکمه D برای روشن کردن چراغ پارکینگ استفاده میگردد.

یکی از نکات مهم که اغلب نادیده گرفته میشود وضعیت باطری ریموت است. وقتی باطری ریموت ضعیف میشود بهتر است بلافاصله آن را تعویض کنید. باطری ضعیف باعث کاهش ولتاژ ورودی به مدار فرمان ریموت درب پارکینگ میشود که ممکن است باطری بهترین عکس العمل را نشان ندهد و در شرایط بدتر حتی منجر به خرابی قطعات الکترونیک شود.

ريست كردن ريموت پاركينگ
ريست كردن ريموت پاركينگ

ريست كردن ريموت پاركينگ

تا این قسمت مقاله با روش ست كردن ريموت آشنایییدا کردید ولی ريست كردن ريموت پاركينگ یکی از کارهایی می باشد که همانند ست کردن آن نیازمند دانش کافی در زمینه ی نوع ریموت پارکینگ می باشد، ریست کردن یا همان به اصطلاح خام کردن ریموت پارکینگ زمانی لازم است که ریموت گم شده و یا درب پارکینگ تعویض شده یاشد.

برای ريست كردن ريموت پاركينگ، 2 دکمه اصلی ریموت (1/2 یا A/B) را برای مدتی (20 الی 30 ثانیه) نگه داشته تا LED روی ریموت شروع به چشمک زدن کند. در این صورت ریموت خام شده و آماده کپی شدن است.

ست كردن ريموت درب پاركينگ محک

برای ست كردن ريموت درب پاركينگ محک مراحل زیر را طی کنید:

 • در حالی که درب کاملا بسته است دکمه منو ( menu ) را فشار دهید.
 • با استفاده از دکمه UP بخش rL را انتخاب کنید.
 • دوباره دکمه منو را دربین دکمه های ریموت درب پارکینگ ( menu ) را فشار دهید.
 • پیغام yn نمایش داده می شود برای تایید دکمه UP را فشار دهید در صورت انصراف دکمه Down را فشار دهید.
 • در صورت تایید، پیغام rL به مدت ۱۰ ثانیه به صورت چشمک زن در می آید و اماده ی ست شدن قرار میگیرد.

ست كردن ريموت درب پاركينگ life

برای ست كردن ريموت درب پاركينگ life، ابتدا کلید F1 روی دستگاه مرکزی را یک مرتبه فشار می دهیم تا چراغ قرمز SX روی دستگاه مرکزی شروع به چشمک زدن کند.
حال دکمه A ریموت را فشار داده تا چراغ سبز SX چشمک بزند.
برای خروج از منو ۲ بار دکمه F1 را می زنیم.

ست كردن ريموت درب پاركينگ سیماران

برای ست كردن ريموت درب پاركينگ سیماران و تنظیم ریموت درب پارکینگ ابتدا باید جعبه مرکز کنترل را باز نمایید، پس از باز نمودن جعبه مرکز کنترل 5 دکمه مشاهده خواهید کرد. کاربرد دکمه های ریموت درب پارکینگ به این صورت می باشد که دکمه 1 برای منوهای جک می باشد و با فشار دادن چند باره آن می توانید منوهای مختلف را مشاهده کنید دکمه 2 جهت زیر مجموعه های این منو ها و جهت ورود به آن ها می باشد و دکمه 3 جهت تایید کردن تنظیمات و به اصلاح save/ok می باشد. با یکبار فشار دادن دکمه 1 عبارت PA نشان داده می شود که مربوط به تنظیمات موتور می باشد.

روش ست كردن ريموت یا روش مچ كردن ريموت به این صورت است که با فشردن دوباره دکمه 1 عبارت L2 و با فشردن دوباره عبارت rA نمایش داده می شود که مربوط به تنظیمات ریموت و مورد نظر ما می باشد، برای ست کردن دکمه ای که برای توقف جک مد نظر دارید را نگه داشته تا درون نمایشگر مابین عبارت SP علامت (.) نمایش داده شود. در مرحله ی آخر نیز دکمه 3 یا همان save/ok فشرده تا این دکمه نیز ست شود.

یکی از محصولات تخصصی که در مجموعه همتا تولید و عرضه میشود کرکره برقی میباشد. برای مشاهده مدل های متنوع کرکره برقی به همراه لیست قیمت آن ها میتوانید به صفحه کرکره برقی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ تابا

روش ست كردن ريموت درب پاركينگ تابا همانند تنظیم ریموت درب پارکینگ بتا می باشد، همانطور که در رابطه با طریقه ی ست کردن درب پارکینگ بتا گفته شد با استفاده از کد لرن میتوانید اقدام به ست كردن ريموت درب پاركينگ تابا نمایید.

تست ریموت درب پارکینگ
تست ریموت درب پارکینگ

تست ریموت درب پارکینگ

با توجه به گفته های بالا در مورد نحوه ست كردن ريموت با درب، شما میتوانید به روش های متعددی اقدام به تست ریموت درب پارکینگ نمایید، برای تست ریموت درب پارکینگ ابتدا باطری آن را مورد بررسی قرار دهید، از انجا که باتری در ریموت کرکره برقی و درب پارکینگ مهمترین بخش آن به شمار می اید در صورت بروز هر گونه خطا در آن و یا تمام شدن آن، ریموت درب پارکینگ از کار خواهد افتاد.

همچنین برای تغییر کد ریموت درب پارکینگ متناسب با ریموت انتخابی خودتان، ابتدا باید به رسیور دسترسی داشته باشید، برای تغییر کد ریموت درب پارکینگ درب برد را باز کنید و دکمه‌ی Lern یا Code را پیدا کنید. سپس به مدت ۲ ثانیه همان دکمه را فشار دهید. بلافاصله پس از اینکه دکمه Lern را فشار دهید، در داخل برد یک چراغ LED کوچک روشن می‌شود. روشن شدن چراغ در داخل برد، اعلام آمادگی ریموت برای تغییر کد است. بنابراین به محض اینکه چراغ روشن شد، کلید A بر روی ریموت را فشار دهید و آن را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید. پس از انجام این کار، چراغ روشن برد شروع به چشمک زدن خواهد کرد.

تنظیم ریموت درب پارکینگ
تنظیم ریموت درب پارکینگ

تنظیم ریموت درب پارکینگ

همانطور که بالاتر نیز در بخش نحوه ست كردن ريموت با درب گفته شد تنظیم ریموت درب پارکینگ به دو روش صورت میگیرید، یکی از این روش ها تنظیم ریموت درب پارکینگ با کلید های دیپ سویچ می باشد، برای تنظیم ریموت درب پارکینگ با کلید های دیپ سویچ باید مراحل زیر را طی نمایید:

برای مشاهده برد ابتدا ریموت درب کرکره برقی را باز می نماییم و سپس بر روی برد هشت کلید وجود داشته که آن ها را می توانید به سه صورت راست،وسط و چپ قرار دهید. قرار دکمه ها در هر یک از حالت ها به دلخواه می باشدو فرقی ندارد کدام حالت باشد. دقت داشته باشید این کلیدها مانند کد عمل می نمایند، در این مرحله همانطوری که دکمه ها را بر روی برد قرار دادیم، بر روی برد رسیور نیز اعمال می کنیم تا با هم هماهنگ گردند.

نحوه استفاده از ریموت درب پارکینگ

نحوه استفاده از ریموت درب پارکینگ متناسب با نوع و برند انتخابی شما متغیر می باشد، اما میتوان گفت نحوه استفاده از ریموت درب پارکینگ از نوع بلوتوثی، در فاصله ی یک متری از درب پارکینگ قرار گرفته و ریموت را به سمت سنسور های چشمی درب پارکینگ خود نگه دارید و با زدن دکمه ی باز شدن درب ها متنظر کامل باز شدن درب پارکینگ شده و سپس وارد پارکینگ شوید. همچنین میتوانید اقدام به استفاده از یک ریموت برای دو درب نمایید، لازم به ذکر است تنها ریموتهای که دارای سیستم کد دهی لرنینگ و فرکانس یکسان هستن امکان یکی شدن دارند.

همچنین تنها دربهای کنتترلی که مدار فرمان آنها قابلیت تک کاناله دارند. و دارای مشخصه 1CH , 4CH دارند. امکان یکی نمودن ریموت وجود دارد.

قفل شدن ریموت درب پارکینگ

قفل شدن ریموت درب پارکینگ یکی از مشکلات رایجی است که بیشتر کاربران با آن رو به رو میشوند. در این موارد در صورتی که دانش کافی برای رفع قفل شدن ریموت درب پارکینگ ندارید پیشنهاد میکنیم کاری انجام ندهید.

قفل شدن ریموت درب پارکینگ میتواند به دلیل ایراد وارد شدن به ریموت درب پارکینگ در اثر وارد شدن ضربه، خیس شدن ریموت، تداخلات فرکانسی در ریموت، ضعیف شدن باطری ریموت و فشار دادن زیاد دکمه های ریموت ایجاد شده باشد.

کارشناسان ما در مجموعه همتا با سال ها سابقه درخشان آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در این راستا هستند و میتوانند در سریع ترین زمان به محل شما اعزام شده و مشکل ریموت درب پارکینگ شما را رفع نمایند.

جمعبندی

در این مقاله تلاش کردیم به شما نحوه ست كردن ريموت با درب پاركينگ، ست كردن ريموت درب پاركينگ قدیمی و ست كردن ريموت درب پاركينگ با برد را آموزش دهیم. اگر سوالی در مورد نحوه ست کردن ریموت و طریقه مچ کردن ریموت درب پارکینگ دارید میتوانید در بخش نظرات این صفحه مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند.

سوالات متداول

ست كردن ريموت درب پاركينگ به چه صورت است؟

ست كردن ريموت درب پاركينگ با توجه به نوع ریموت انتخابی شما متغیر می باشد، داخل مقاله به صورت جامع نحوه ست کردن انواع ریموت درب پارکینگ را قرار داده ایم.

ريست كردن ريموت پاركينگ یعنی چه؟

ريست كردن ريموت پاركينگ زمانی نیاز می شود که ریموت گم شده باشد و یا درب پارکینگ تعویض شده باشد، داخل مقاله تمامی روش های ریست کردن ریموت پارکینگ را قرار داده ایم.

نحوه تنظیم ریموت درب پارکینگ به چه صورت است؟

برای تنظیم ریموت درب پارکینگ ابتدا باید با اجزاء تشکیل دهنده ریموت درب آشنایی کامل داشته باشید، داخل مقاله در رابطه با نحوه تنظیم ریموت درب پارکینگ به صورت جامع صحبت کرده ایم.

51 پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت ریموت کرکره برقی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید.

   پاسخ
 1. بابایی گفته:

  در مورد ست کردن ریموت جک گرند با برد گرند اطلاعات میخاستم
  روی برد دکمه لرن وجود نداره

  پاسخ
 2. رادمند گفته:

  تنظیم ریموت کرکره ای با رسیور اسمارت چطور امکان پذیر هست

  پاسخ
 3. مسلم قدرتی گفته:

  طریقه ست کردن ریموت جک ریلی کالیپسو بفرمایید
  اگر راهنمای نصب دارید برام بفرستید
  ممنون

  پاسخ
 4. عباسی گفته:

  عرض ادب و ارادت
  لطفا محبت کنید
  قیمت بفرمایید و
  بابت اموزش ریموت درب پارکینگ سوال داشتم

  پاسخ
 5. مقصودی گفته:

  اموزش تنظیم ریموت درب پارکینگ میخاستم
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با کارشناسان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 6. مقدسی گفته:

  قیمت ریموت درب پارکینگ میخاستم و اینکه قیمت ریموت جک سیماران چقدره ، با تشکر فراوان

  پاسخ
 7. وارسته گفته:

  سلام وقتتون بخیر در مورد آموزش تنظیم درب پارکینگ توضیحات فرمایید

  پاسخ
 8. نگین گفته:

  در مورد آموزش ست کردن ریموت جک پارکینگ فادینی اطلاعات میخاستم
  آیا خودم میتونم با آموزش از شما کد دهی کنم یا باید متخصص از مجموعه شما بیاد؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، ابتدا باید نوع درب پارکینگ خود را مشخص کنید و بعد اقدام به ست کردن ریموت نمایید.

   پاسخ
   • حمید گفته:

    سلام ست کردن ریموت از روی برد دستگاه کشویی درب پارکینگ برند sea میشه راهنمایی کنین

    پاسخ
 9. پورحسین گفته:

  سلام
  در مورد ست شدن ریموت پارکینگ اطلاعات میخاستم
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، بله داخل مقاله در رابطه با روش ست کردن ریموت درب پارکینگ به صورت جامع صحبت کردیم.

   پاسخ
 10. محمد گفته:

  سلام – طریقه ست کردن تمام ریموت های کرکره برقی را از شرکت همتا بخواهید –

  پاسخ
 11. سهیل گفته:

  سلام – بابت ست کردن ریموت های کرکره با هم آیا کلیپی دارید که بتونه به ما کمک کنه
  از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.