نصب جک ریلی

نصب جک ریلی

در این مقاله قصد داریم به صورت جامع شما را با روش نصب جک ریلی و نحوه پیدا کردن ابعاد محل نصب جک ریلی آشنا کنیم. از آنجا که همواره برند های مختلف اقدام به تولید و عرضه انواع جک های ریلی نموده اند، نحوه نصب هر یک از این جک ها نیز متعیر می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با راهنمای نصب انواع جک ریلی به صورت صفر تا صد آشنا شوید.

پیشنهاد میشود اگر در رابطه با نصب جک درب پارکینگ و تعمیر جک درب پارکینگ با مشکل مواجه شدید با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید ۰۹۱۲۲۵۵۲۱۱۹ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۲۱۲.

توجه داشته باشید در مجموعه همتا علاوه بر ارائه خدمات نصب جک ریلی در زمینه آموزش نصب جک ریلی نیز فعالیت تخصصی انجام میشود. شما میتوانید برای دریافت خدمات آموزشی مناسب بازار کار با همکاران ما تماس بگیرید.

09122552119
نصب جک ریلی
نصب جک ریلی

نصب جک ریلی

جک ریلی یکی از انواع جک های درب پارکینگی می باشد که به دلیل سهولت در استفاده و همچنین کم جا بودن آن در دسته ی پرفروش ترین و پر طرفدار ترین انواع جک های درب پارکینگی قرار گرفته است. همانطور که میدانید درب های ریلی به واسطه گردش چرخ دنده های قدرتمند و فولادی محور موتور بر روی دنده شانه های فولادی درب کشویی را باز و بسته می کنند. و در واقع حرکت درب های ریلی به صورت افقی (رفت و برگشت) و درون یک ریل انجام می گیرد.

نصب جک ریلی نیازمند داشتن دانش و اطلاعات کافی در رابطه با تمامی قطعات سازنده جک پارکینگ می باشد، به همین دلیل پیشنهاد میشود برای نصب جک ریلی خود از یک فرد ماهر و متخصص در این زمینه راهنمایی و مشاوره بگیرید.

در ادامه ما برای شما عزیزان راهنمای نصب جک ریلی برند های متعدد را قرار داده ایم که با انجام این مراحل میتوانید قادر به نصب نمودن جک ریلی مورد نظر خود نمایید.

آموزش نصب جک پارکینگ ریلی

نصب جک پارکینگ ریلی یکی از کارهایی است که باید با تخصص کامل انجام شود در غیر این صورت جک و درب آسیب خواهند دید و هزینه های جبران ناپذیری به همراه خواهند داشت. یکی ازخدمات ارزنده ای که در مجموعه همتا ارائه میشود آموزش نصب جک پارکینگ ریلی زیر نظر برترین اساتید میباشد.

در مجموعه همتا بهترین اساتید و کارشناسان حضور دارند و شما میتوانید با شرکت در دوره آموزش نصب جک پارکینگ ریلی از تخصص و تجارب این اساتید نهایت بهره را ببرید.

در این دوره آموزش نصب جک پارکینگ ریلی به کارآموزان و علاقه مندان مدرک معتبر اعطا میشود و افراد میتوانند با استفاده از این مدرک به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشند. دقت داشته باشید که هزینه آموزش نصب جک پارکینگ ریلی در مجموعه همتا باتوجه به سطح کیفیت آموزش بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و شما میتوانید با مناسب ترین هزینه مهارت نصب جک پارکینگ ریلی را یاد بگیرید.

اعتبار مدرک آموزش نصب جک پارکینگ ریلی ارائه شده از مجموعه همتا به کارآموزان این دوره بسیار بالا میباشد و شما میتوانید به تضمین اعتبار مدرک دریافت شده به سرعت وارد بازار کار شده و از مهارت کسب شده خود درآمدزایی داشته باشید.

شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از شرایط، هزینه و ثبت نام دوره آموزش نصب جک پارکینگ ریلی با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

راهنمای نصب جک ریلی گلدن گیت

یکی از مهمترین نکاتی که باید در رابطه با نصب جک ریلی درب پارکینگ بدانید این است که در تمامی انواع جک های ریلی درب پارکینگ همواره مراحلی وجود دارد که ثابت بوده و باید در تمامی برند ها و انواع آن به صورت یکسان باید برای نصب اعمال گردد.

اولین قدم در نصب جک ریلی درب پارکینگ نصب پایه های جک می باشد، البته لازم به ذکر است قبل از اقدام به نصب پایه، موتور جک ریلی را بر روی آن نصب نمایید. موتور جک ریلی معمولاً در انتهای درب قرار میگیرد و هنگام بسته شدن درب موتور حدود 40 سانتی متر از فضای ورودی درب را اشغال می نماید.

موتور جک ریلی را می توان روی زمین یا بالای درب نصب کرد تا هنگام باز شدن درب فضای زیادی را اشغال نکند. در این مرحله صفحه پایه باید به گونه ای نصب شود که موتور جک ریلی را محکم در جای خود قرار دهد و لرزشی بر روی درب به دلیل عملکرد موتور ایجاد ننماید.

اولین قدم در راهنمای نصب جک ریلی گلدن گیت نصب مدار فرمان آن می باشد. در ابتدای کار مدار فرمان جک ریلی را با توجه به اتصالات مربوطه ر دفترچه راهنمای آن نصب نموده و سپس با بررسی ترمینال های جک آن را نصب نمایید.

ترمینال 2 ، 1 : رله پارکینگ

ترمینال 4 ، 3 : فلاشر 220 ولت

ترمینال 6 ، 5 : ورودی برق 220 ولت

ترمینال 9 ، 8 ، 7 : موتور جک

ترمینال 11 ، 10 : خازن موتور

ترمینال 14 ، 13 ، 12 : میکروسوئیچ

ترمینال 16 ، 15 : تحریک سنسور چشمی

ترمینال 18 ، 17 : تغذیه 12 ولت سنسور چشمی

ترمینال 19 : تحریک دستی عادی

ترمینال 20 : تحریک دستی عابررو

ترمینال 22 ، 21 : قفل برقی 12 ولت

ترمینال 24 ، 23 : آنتن هوایی

یکی از مراحلی که در نصب تمامی انواع جک های ریلی یکسان است آهنکشی پایه جک ریلی می باشد. پس از آهن گشی و نصب پایه جک ریلی نوبت به نصب موتور بر روی آن می­رسد، که ساده و بسیار سریع است. درب موتور را باز بگذارید تا در انتها برای سیم کشی به آن دسترسی پیدا کنید.

چنانچه در رابطه با تنظیم جک درب پارکینگ با مشکل مواجه شدید کلیک کنید.

راهنمای نصب جک ریلی پروتکو
راهنمای نصب جک ریلی پروتکو

راهنمای نصب جک ریلی پروتکو

برای نصب جک ریلی پروتکو نیز تمامی مراحل بالا را طی کرده و پس از نصب پایه و نصب موتور جک ریلی دنده و یا ریل جک را نصب نمایید، همانطور که بالاتر نیز گفته شد در بازار برند های متعددی موجود می باشند که انواع جک ریلی را در طرح ها و ابعاد متنوعی تولید و عرضه می نمایند، برای نصب پایه بر روی چک ریلی پروتکو ابتدا درب را به صورت کامل باز کنید و چرخ دنده ی ریل جک را روی درب قرار دهید.

از آنجا که نصب ریل بر روی درب پارکینگ نیازمند داشتن دانش و اطلاعات کافی در رابطه با قطعات سازنده ریل می باشد بهتر است از یک فرد کارشناس و حرفه ای در این زمینه راهنمایی و کمک بگیرید.

لازم به ذکر است ریل های جک ریلی پروتکو با چرخاندن چرخ دنده موتور ریل موجب باز و بسته شدن درب می­شوند، به همین دلیل بهتر است برای نصب این بخش درب را تا انتها باز نمایید.

در ادامه در رابطه با راهنمای نصب جک ریلی و تفاوت‌های آن با کرکره برقی صحبت کرده ایم.

راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی

در این بخش به صورت تصویری راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی
راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی
راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی
راهنمای نصب جک ریلی سوزوکی

راهنمای نصب جک الاروی

راهنمای نصب جک الاروی نیز درست همانند مراحل نصب جک ریلی گلدن گیت می باشد با این تفاوت که برای نصب درب ریلی پارکینگ برند الاروی ابتدا درب ها را ببندید و از حهت سیم های موتور جک ریلی اطمینان حاصل نمایید، سپس کلید d را بر وروی مدار فرمان جک ریلی الاروی به مدت 4 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا درب شماره 1 باز شود. در دومین مرحله در نحوه نصب جک ریلی، درب 1 به انتها رسیده و با برخورد به مانع مدار فرمان قطع میشود و درب شماره 2 به صورت آهسته باز می شود. پس از بررسی و تنظیم مدت زمان باز و بسته شدن جک ریلی با استفاده از ریموت آن مراحل نصب این نوع جک ریلی به اتمام خواهد رسید.

پیشنهاد میشود برای استعلام قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصیبن و کارشناسان مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

راهنمای نصب جک ریلی سیماران

جک ریلی سیماران همانند جک ریلی بارزانته یکی از انواع جک های ریلی پر فروش و پر طرفدار در ایران می باشد که برندی ایرانی بوده و ساخت کشور خودمان می باشد، این برند همواره بهترین و با کیفیت ترین انواع قطعات درب پارکینگ و کرکره برقی را در ابعاد و طرح های متنوعی برای مشتریان و مخاطبین خود تولید و عرضه می نماید.

در این بخش راهنمای کامل نصب جک ریلی و نصب و راه اندازی جک ریلی سیماران را برای شما عزیزان قرار داده ایم. لازم به ذکر است نحوه نصب این نوع جک ریلی همانند نصب جک ریلی بارزانته می باشد.

اولین مرحله در طریقه نصب جک ریلی نصب نمودن ریل های جک می باشد. برای نصبریل‌ها ابتدا محل مورد نظرتان را برای نصب مشخص نمایید. لازم به ذکر است ریل های جک ریلی سیماران را میتوانید هم پائین در و هم بالای درب نصب کنید اما این نکته را در نظر داشته باشید که تا حد امکان پائین در نصب کنید، تا جهت سرویس موتور دچار مشکلی نشوید.

پس از مشخص نمودن جایگاه ریل ها در درب، در این مرحله از آموزش نصب جک ریلی، محل نصب ریل‌ها را در بالا یا پائین درب تعيين و صافکاری می‌نماییم. سپس با بستن پیچ و مهره‌های ریل روی آن قبل از نصب و درست در وسط سوراخ‌های بیضی ریل‌ها، آن‌ها را به‌صورت تراز روی درب گذاشته و پیچ‌ها را به درب جوش می‌دهیم.

نصب موتور و براکت مرحله بعدی نصب جک برقی درب پارکینگ می باشد، در این مرحله از آموزش نصب جک درب پارکینگ موتور با دو پیچ به صورت موقت بر روی براکت های جک ریلی بسته می شود لازم به ذکر است ارتفاع براکت و موتور را با هم طوری کم و زیاد کنید تا 4 میلیمتر بین نوک دندانه چرخ دنده موتور تا گودترین قسمت ریل فاصله داشته باشد.

همانطور که در فیلم آموزش نصب جک درب ریلی بی اف تی نیز مشاهده میشود، برای نصب براکت ها در انواع جک ریلی، براکت را در همان ارتفاع موتور ثابت کنید و براکت را روی صفحه‌ای فلزی در زیر آن جوش بدهید و برای محکم‌کاری صفحه زیر براکت و قوطی‌های زیر آن همه را با جوشکاری به هم و به چهارچوب درب با بتون‌ریزی کف زمین ثابت و مستحکم نمایید.

چگونه ابعاد محل نصب جک ریلی را پیدا کنیم؟

باتوحه به گفته هیا بالا در رابطه با پیدا کردن ابعاد محل نصب جک ریلی، در رابطه با پاسخ این سوال که چگونه ابعاد محل نصب جک ریلی را پیدا کنیم؟ باید بگوییم چنانچه ساختمان مورد نظر شما نو ساز نیست و بیس پلیت روی دیوار کار نشده است باید پیلت را جهت نصب پایه عقب بازو جک پارکینگی بر روی دیوار نصب نمایید.

به طور کلی برای پایه عقب نیاز به این است که از لولا درب 20 سانیتیمتر به سمت خارج به ارتفاع 25 سانتیمتر فضا در نظر گرفته شود، از آنجا که محل نصب جک ریلی در دفترچه راهنمای آن ذکر شده است پیشنهاد میشود برای دریافت اندازه دقیق به دفترچه راهنما مراجعه نمایید.

برای نصب ریل جک پارکینگ سوزوکی و جک ایتالیایی v2 :

در اولین مرحله ریل را به اندازه دو برابر عرض درب پارکینگ برش دهید و ریل را به چارچوب بالای درب پیچ نمایید. قرقره های آویز را به درب مورد نظر پیچ کرده و سپس داخل ریل ها قرار دهید.

در مراحل آخر نصب ریل جک ریلی، با استفاده از پیچ های رگلاژ درب را در محل مناسب و مورد نظر قرار دهید.

راهنمای نصب جک ریلی نایس

نایس یکی دیگر از برند های محبوب و پر فروش در ایران می باشد که به دلیل عرضه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب همواره جایگاه خود را در میان انواع برند های دیگر تولید کننده جک های ریلی حفظ نموده است.

پیشنهاد میشود برای دریافت دفترچه راهنمای نصب جک ریلی نایس و راهنمای نصب جک ریلی یال با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا به عنوان نمایندگی جک سیماران تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و متخصصین ما اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

راهنمای نصب جک ریلی یال

در این بخش راهنمای کد دادن ریموت جک ریلی یال را برای شما عزیزان قرار داده ایم. برای کد دادن ریموت از طریق منو با 2 بار زدن دکمه A وارد منو rA و با زدن دکمه B وارد منو Ln و با زدن دکمه C گزینه های زیر برای کد دادن ریموت قابل انتخاب می باشند.

راهنمای نصب جک ریلی یال
راهنمای نصب جک ریلی یال

LF برای کد دادن ریموت به صورت 4 کانال، LA برای باز و بسته کردن درب در حالت عادی، LB برای باز و بسته کردن درب تک لنگه در حالت عابر رو، LC برای فرمان به رله پارکینگ و برای پاک کردن کدهای تمامی ریموت های جک ریلی.

در مرحله اول باید توسط دکمه A وارد منو rA شوید سپس با فشردن دکمه B منو Er را انتخاب نمایید و با فشردن دکمه C عبارت YS به معنای آیا مطمئن هستید؟ ظاهر میشود، با فشردن مجدد دکمه C کلیه ریموت های موجود در سیستم پاک می گردد و در حین عملیات نمایشگر سون سگمنت LED به صورت چرخان در می آید.

سوالات متداول

نحوه نصب جک ریلی به چه صورت است؟

نصب جک ریلی نیازمند داشتن دانش کافی در رابطه با تمامی قطعات و اجزای سازنده آن می باشد. داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با نحوه نصب انواع جک ریلی صحبت کرده ایم.

هزینه نصب جک ریلی چقدر است؟

هزینه نصب جک های ریلی متناسب با میزان مهارت متخصص و کارشناس متغیر می باشد. پیشنهاد میشود برای نصب جک های ریلی از افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

نحوه نصب ریموت جک به چه صورت است؟

برای نصب ریموت چک ریلی اولین گام نصب پایه جک و موترو آن می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

50 پاسخ
 1. منوچهر - گفته:

  نصب جک ریلی برای درب ریلی ولی ریل بیشتر میخوام موجود دارید ؟

  پاسخ
 2. رستا - امیری گفته:

  نصب جک ریلی برای تهران پارس انجام میدین و اینکه ریل اضافه برای جک بخواییم دارید

  پاسخ
 3. ابراهیمی - لاهیجان گفته:

  سلام خسته نباشید ، لطفا بابت نصب کرکره برقی قیمت بفرمایید

  پاسخ
 4. مرضیه گفته:

  سلام نصب جک ریلی انجام میدین و فروش دارید جک مارک بتا میخواستم 1500 کیلو موجود است ؟

  پاسخ
 5. سیما گفته:

  سلام وقت بخیر
  نصب جک ریلی نصاب در شرق تهران دارید هزینه نصب به چه صورت و اینکه برای درب منزل برای که بره روی دیوار درب چه نوع جکی پیشنهاد میکنید ؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
 6. محمد مصطفایی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من جک خریدم میشه برای نصب کمکم کنید باید از کجا نصاب پیدا کنم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
 7. جهانگیری گفته:

  سلام
  ببخشیدجک ریلی ما به موتورش اب خورده چیکارش کنیم؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
  • علی سبزواری گفته:

   درمورد تنظیمات ریموت و سیم کشی درب ریلی سوز وکی توضیحاتی بفرمایید

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 8. مینایی گفته:

  شما جک درب ریلی قرمد بتا دست دوم دارید
  و جک های دست دومتون شامل گارانتی میشه؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. حاجی پور گفته:

  سلام برای یک آپارتمان 14 واحده چه جک ریلی پیشنهاد میدید؟

  پاسخ
 10. عبداللهیان گفته:

  راهنمای نصب جک ریلی وی تو دارید؟
  ممنون میشم برام ارسال فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.