تنظیم جک درب پارکینگ

تنظیم جک درب پارکینگ

بسیاری از مواقع ممکن است با بسته نشدن کامل درب پارکینگ مواجه شوید، در این صورت میتوانید با تنظیم مجدد درب پارکینگ اقدام به رفع مشکل نمایید. در این مقاله سعی داریم شما را با تنظیم جک پارکینگ و نحوه تنظیم درب های اتوماتیک آشنا کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با علت بسته نشدن درب ریموتی پارکینگ و نیمه باز ماندن درب پارکینگ آشنا شوید.

پیشنهاد میشود برای دریافت اطلاعات در رابطه با قیمت انواع جک درب پارکینگ با یکی از شماره تلفن های ما در نمایندگی جک پارکینگی محک و مرکز خرید و فروش انواع جک درب پارکینگ در ایران تماس حاصل فرمایید، ما در فروشگاه همتا بهترین و با کیفیت ترین انواع جک درب پارکینگ را به مشتریان و مخاطبین عزیز خود ارائه می نماییم.

تنظیم جک درب پارکینگ
تنظیم جک درب پارکینگ

تنظیم جک درب پارکینگ

همانطور که میدانید جک های درب پارکینگ از جمله مهمترین وظایف را در باز و بسته کردن درب دارند. از این رو تنظیم صحیح آن ها باعث عدم نمیه باز ماندن درب پس از بسته شدن و همچنین بسته شدن درب به صورت کامل می شود.

اولین روش در تنظیم جک درب پارکینگ استفاده از دکمه‌ی زمان یا همان time در مدار فرمان درب پارکینگ مورد نظرتان می باشد، برای تنظیم تایمر جک درب پارکینگ دکمه زمان موجود بر روی مدار کنترل را چند ثانیه نگه دارید تا نشانگر بر روی مدار فرمان چشمک بزند.

پس از فشردن دکمه D بر روی مدار فرمان تایمر شروع به ضبط زمان می‌ نماید ( در این مرحله باید صبر کنید تا زمان مورد نظر بگذرد) سپس دوباره دکمه را فشار دهید. همزمان با زمان مورد نظر باز و بسته شدن درب ثبت می‌ گردد.

برای تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ و تنظیم جک بازویی درب حیاط میتوانید از دکمه دیپ سویچ ریموت نیز استفاده نمایید. برای تنظیم جک درب پارکینگ با قرار دادن نوع دیپ سوپیچ مربوط به تنظیم زمان بسته شدن درب یا همان اتو کلوز در حالت فعال همانند روش اول تایمر شروع به ثبت زمان می‌کند. شما میتوانید با خاموش کردن این دکمه، ثبت زمان را به اتمام برسانید، و به این ترتیب زمان بسته شدن درب پارکینگ را تنظیم نمایید.

یکی از دلایلی که باعث درست بسته نشدن و نیمه باز ماندن جک درب پارکینگ می شود مدت زمان ثبت شده برای باز و بسته کردن درب می باشد. شما میتوانید طبق دو روش بالا که در رابطه با تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ گفته شد اقدام به تصحیح مقدار زمان ثبت شده برای باز و بسته شدن درب نمایید.

یکی از نکات مهمی که باید در این زمینه در نظر داشته باشید این است که قبل از شروع به تنظیم جک درب پارکینگ از نوع جک درب مورد نظر خود و نحوه کارکرد قطعات آن اطلاعات کافی را داشته باشید.

همانطور که در مقاله تعمیر جک درب پارکینگ گفته شد، دو نوع جک درب پارکینگ در بازار تولید و عرضه می گردد، نوع اول جک درب پارکینگ ریلی و نوع دوم جک پارکینگ بازرویی. شما نیز متناسب با نوع جک درب پارکینگ خود میتوانید با استفاده از یکی از دو روشی که در بخش های بالایی گفته شد اقدام به تنظیم جک درب پارکینگ نمایید.

ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا به عنوان مرکز فروش جک هیدرولیک تهران انواع جک های درب پارکینگ از جمله جک درب ریلی و بازویی را همواره با بهترین کیفیت و بالاترین طول عمر تولید و عرضه می نماییم، به دلیل استفاده از متریال قوی و با کیفیت در جک های درب برقی همواره رضایت مشتریان و مخاطبین خود را جلب کرده ایم.

شما میتوانید برای استعلام قیمت جک پارکینگ و قیمت درب برقی پارکینگ با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا به عنوان نمایندگی جک سیماران تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه اقدام به پاسخگویی به شما عزیزان نمایند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱.

تنظیم جک درب پارکینگ v2
تنظیم جک درب پارکینگ v2

تنظیم جک درب پارکینگ v2

میتوانید با استفاده از ریموت درب پارکینگ اقدام به تنظیم جک درب پارکینگ v2 و جک کنزو نمایید. برای این کار اول ابتدا درب را باز کنید و بعد از آن با تنظیم دکمه‌ی پتانسیومتر یا ولوم آن را بر روی حد متوسط قرار دهید و با شدت دادن و افزایش آن حساسیت چشمی و سرعت باز و بسته شدن درب را تنظیم کنید.

تنظیم جک درب پارکینگ پروتکو نیز همانند تنظیم جک درب پارکینگ v2 می باشد و میتوانید علاوه بر انجام دو روشی که در بخش های بالایی گفته شد از طریق رسیور و برد نیز اقدام به تنظیم جک درب نمایید. لازم به ذکر است تنظیم جک درب پارکینگ bft نیاز به داشتن دانش کافی در زمینه انواع جک های برقی و روش کار آن ها دارد، به همین دلیل در صورت بروز مشکل سعی کنید اول از یک فرد ماهر و متخصص در زمینه تنظیم جک درب برقی کمک بگیرید.

در تنظیم تایمر درب اتوماتیک سیماران، برای فعال یا غیر فعال کردن تایمر از طریق کلید دیپ سوییچ میتوانید اقدام نمایید، برای این که تایمر را روشن کنید باید دیپ سوئیچ auto close را رو حالت فعال یعنی ON قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تنظیم ریموت درب پارکینگ و نصب جک درب پارکینگ پیشنهاد میثکنیم مقالات مربوطه را مطالعه نمایید.

تنظیم جک درب پارکینگ سیماران
تنظیم جک درب پارکینگ سیماران

تنظیم جک درب پارکینگ سیماران

به صورت کلی دو روش برای تنظیم سرعت انواع جک درب پارکینگ وجود دارد. بدون توجه به برند جک درب پارکینگ این دو روش معمول استفاده می شود. در روش اول شما می بایست دکمه تایم مدار فرمان را چند ثانیه نگه دارید تا شروع به چشمک زند بکند. پس از این زمان شمارش گر شروع به حرک می کنند.

عدد روی این شمارشگر که در حال افزایش است بیان مدت زمانی است که می خواهید جک درب پارکینگ باز و بسته شود، بنابراین در زمان دلخواه برای سرعت باز و بسته شدن جک درب پارکینگ مجدد دکمه تایم مدار فرمان را بزنید تا از حرکت با ایستد.

برای استعلام قیمت جک یوتاب و قیمت جک کوچی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید.

تنظیم جک درب پارکینگ سوزوکی

روش دیگری که برای تنظیم سرعت باز و بسته شدن جک درب پارکینگ به کار میرود روش دیپ سویچ یا (deep switch) است. در حقیقت زمانی که دیپ سویچ رو روی تنظیم زمان بگذرید مجدد چراغ شروع به چشمک زدن می کند و شمارنده حرکت می کند. زمانی که روی دکمه خاموش آن بزنید در حقیقت مدت زمان طی شده سرعت باز و بسته شدن و در نتیجه تنظیم شدن جک پارکینگ شما می شود.

دقت شود که ممکن است در برخی از مدل های مدار فرمان کرکره برقی تفاوت هایی دیده شود و این عمده ترین مشکل ما از این جانب می باشد. معمولا طرز کار مدار فرمان های خارجی و اصل یکسان است اما برای سایرین چنین نیست. در این صورت بهتر است به دفترچه راهنمای جک درپ پارکینگ مراجعه کنید و یا با نصاب آن تماس بگیرید.

در برخی از مدل های جک درب پارکینگ. تنظیم سرعت به وسطه سویچ هایی که با استفاده از آچار خاص قابل تنظیم می باشند صورت میگیرد (معمولا با آچار آلن). میزان زمان باز شدن و بسته شدن این جک ها بر حسب تعداد واحد های تریف شده است و معمولا سه سرعت را دارا می باشند.

برای استعلام قیمت جک ریلی ایتالیایی از نمایندگی جک پروتکو ایتالیا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

سوالات متداول

نحوه تنظیم جک درب پارکینگ به چه صورت است؟

یکی از اولین روش ها برای تنظیم جک درب برقی استفاده از کلید دیپ سوییچ می باشد، داخل مقاله روش های تنظیم درب برقی پارکینگ را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار داده ایم.

علت نیمه باز ماندن درب پارکینگ چیست؟

از جمله اصلی ترین دلیل نیمه باز ماندن درب پارکینگ وجود مشکل در تایمر آن می باشد. داخل مقاله روش های تنظیم تایمر جک درب برقی را قرار داده ایم.

علت بسته نشدن درب ریموتی پارکینگ چیست؟

علت بسته نشدن درب ریموتی پارکینگ میتواند وجود اختلال در برد و همچنین مدار کنترل فرمان آن باشد. یکی دیگر از بیشترین دلایل بسته نشدن درب نیز وجود مشکل در سنسور ها می باشد.

52 پاسخ
 1. نهاوندی -ابیانه گفته:

  سلام وقت بخیر تنظیم جک سیماران به چه صورت و اینکه برای انجام نصاب باید بیاد ؟

  پاسخ
 2. عسجدی گفته:

  راهنمای برد درپا برای جک دارید؟
  اگه به صورت PDF باشه ممنون میشم

  پاسخ
 3. نظری گفته:

  تنظیم جک پارکینگ ما نصف باز میشه امکان راهنمایی دارید یا نصاب معرفی کنید برای تنظیماتش

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای کسب اطلاعات در این زمینه با مشاوران ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای دریافت راهنمای نصب با مشاروان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید 02155449212.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام برای دریافت اطلاعات با مشاروان ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. بابایی گفته:

  سلام
  راهنمای نصب اپراتور فرانتک میخاستم
  درب دوم نیاز به تایم بیشتری جهت بسته شدن دارد

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای تنظیم جک باید در رابطه با قطعات تشکیل دهنده و اجزای آن دانش کافی داشته باشید. پیشنهاد میکنیم از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

   پاسخ
 5. موحدی گفته:

  در مورد تنظیم جک درب بازویی برند بارزانته برای لنگه دوم سوال داشتم
  راهنمای نصب جک میشه ارسال فرمایید

  پاسخ
 6. معیاری گفته:

  در مورد تنظیمات تایمر جک ریلی به عرض 7 متر راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای کسب اطلاعات در رابطه با تایمر جک ریلی تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
 7. مصیبی گفته:

  در مورد نحوه تنظیم تایمر جک سوال داشتم
  درب دوم با سرعت کندی بسته میشه و این مورد یک مقدار آزار دهنده شده

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، برای دریافت اطلاعات و کسب مشاوره در رابطه با تنظیم تایمر تماس بگیرید (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
 8. عباسی گفته:

  در مورد نحوه تنظیم تایمر جک بفرمایید
  با تشکر فراوان
  ممنون

  پاسخ
  • hamta گفته:

   برای تنظیم تایمر ، برای این که تایمر را روشن کنید باید دیپ سوئیچ auto close را رو حالت فعال یعنی ON قرار دهید. لازم به ذکر است با قرار دادن این سوئیچ روی حالت OFF تایمر خاموش می شود.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن های مشاوران ما در فروشگاه درب اتوماتیک همتا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱

   پاسخ
 9. وارسته گفته:

  سلام
  جک میلان 400 کیلو داریم تنظیمات درب دوم مشکل دارد و درب آهنی کامل بسته نمیشه
  میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 10. موسوی شهریار گفته:

  در مورد تنظیم جک درب پارکینگ اطلاعات میخاستم
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، با شماره تلفن (۱۰ خط) ۵۵۴۴۹۲۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا همکارامون شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.