آموزش تنظیم کرکره برقی | تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی | تنظیم ارتفاع کرکره برقی

آموزش تنظیم کرکره برقی

همانطور که میدانید امروزه کرکره های برقی جایگاه کرکره های سنتی و قدیمی را گرفته و به دلیل سهولت در استفاده طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده اند. در واقع میتوان گفت کرکره های برقی راحتی زندگی شما را افزایش می دهد و احساس امنیت در زندگی روزمره را به شما می دهد. آنها دارای یک موتور الکتریکی یکپارچه هستند، به طوری که دیگر مجبور نیستید کرکره های مغازه یا فروشگاه خود را به صورت دستی باز و بسته کنید. علاوه بر این، کرکره های برقی را می توان با نیازهای فردی و محیط اطراف با توجه به تنوع بالای آن ها تطبیق داد. در ادامه با ما همراه باشید تا با آموزش تنظیم کرکره برقی به صورت جامع آشنا شوید. اگر به دنبال آموزش تنظیم ارتفاع درب کرکره برقی و تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی هستید این مقاله برای شماست.

اگر نتوانستید تنظمیات کرکره برقی و تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی را با روش های گفته شده در این مقاله انجام دهید و نیاز به کمک تکنسین های شرکت همتا داشتید میتوانید به صفحه تعمیر کرکره برقی در تهران مراجعه کنید تا کارشناسان ما برای رفع ایرادات کرکره برقی تان و انجام تنظیمات دقیق اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

تنظیم کرکره برقی
تنظیم کرکره برقی

تنظیم کرکره برقی

یکی از رایج ترین سوالاتی که کاربران از ما میپرسند این است که چگونه کرکره برقی را تنظیم کنیم. همانطور که میدانید اصلی ترین بخش در کرکره برقی که وظیفه تنظیم بالا و پایین کرکره برقی را دارد، میکروسوییچ آن می باشد. برای تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی ابتدا میکرو سوییچ را از جعبه موجود در سمت راست کرکره برقی پیدا کرده و سپس با پیچ سمت راست و سمت چپ داخل میکروسوییچ اقدام به تنظیم ارتفاع کرکره برقی می نماییم. لازم به ذکر است برای تنظیم بالا پایین کرکره برقی باید پیچ سمت راست را برای حد بالا و از پیچ سمت چپ برای تنظیم حد پایین استفاده کنید.

همانطور که میدانید کرکره های برقی هنگامی که به درستی نصب شوند، تقریباً غیرقابل نفوذ هستند و ایمنی را برای شما و عزیزانتان فراهم می کنند. کرکره برقی در انواع متعددی از جمله ساید و توبولار در بازار ایران تولید و عرضه میشود که نحوه تنظیم کرکره برقی در هر نوع متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال در نحوه تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی ساید شما میتوانید از ریموت کرکره برقی نیز استفاده نموده و به راحتی با حرکت دادن دکمه ای را که برای تنظیم حد پایین کرکره برقی طراحی شده است سمت منفی قارد به رگلاژ کرکره برقی و تنظیم نمودن ارتفاع بالا و پایین کرکره برقی باشید.

دقت داشته باشید که در تنظیم درب کرکره برقی فاصله کرکره برقی را تا سقف در نظر داشته باشید تا برخوردی با سقف صورت نگیرد و به راحتی کرکره برقی بالا و پایین شود.

روش تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبولار نیز به این صورت است که میکروسوییچ های موتور توبولار دارای دو پیچ هستند که این دو پیچ بر روی بدنه کرکره برقی توبولار و صرفا جهت تنظیم حد بالا و پایین آن قرار گرفته اند. روی هر یک از این دو پیچ علامت های + و – قرار گرفته است که نشان دهنده چرخش در جهت مثبت و منفی می باشد.

برای تنظیم درب کرکره برقی و تنظیم نمودن ارتفاع تیغه ها و حد بالا و پایین آن، با استفاده از آچار میکروسوییچ و چرخاندن پیچ های ذکر شده قادر به تنظیم در کرکره برقی خواهید بود. با چرخاندن پیچ میکروسوییچ ها به سمت مثبت و منفی میتوانید ارتفاع درب کرکره برقی را تنظیم نمایید.

به زودی آموزش تصویری تنظیم ارتفاع کرکره برقی را در این بخش برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی

در قسمت بالا برای آموزش تصویری تنظیم ارتفاع کرکره برقی به صورت کلی به شما توضیح دادیم که چطور میتوانید اقدام به تنظیم ارتفاع کرکره برقی کنید، اما در این قسمت میخواهیم به صورت جزیی تر به آموزش تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی بپزداریم.

برای تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی دقت داشته باشید که اگر استاندارد ها را رعایت نکنید دستگاه شما به زودی خراب میشود و باید هزینه زیادی بابت عیب یابی و تعمیرات آن بپردازید. نحوه تنظیم کرکره برقی و نحوه تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی به این صورت میباشد که شما باید دکمه حرکت به سمت پایین کرکره برقی را فشار دهید.

برای تنظیم حد پایین کرکره برقی باید دکمه را به سمت منفی بچرخانید و زمانی که کرکره برقی به حد استاندارد رسید باید چرخاندن دکمه را متوقف کنید. در این زمان کرکره برقی دیگر حرکت نخواهد کرد. در این لحظه دکمه را آرام آرام به سمت مثبت حرکت دهید تا در مناسب ترین حد پایین کرکره برقی تان را تنظیم کنید.بررسی کنید که کرکره به درستی تنظیم شده است و در حد پایین مورد نظر قرار دارد.

برای تنظیم حد بالا کرکره برقی باید دکمه تنظیم ارتفاع کرکره برق را به سمت منفی بچرخانید تا کرکره برقی آرام آرام به سمت بالا حرکت کند. زمانی که کرکره برقی دیگر حرکت نکرد باید دکمه را به سمت مثبت بچرخانید. زمانی که حدود سه پره از تیغه های کرکره برقی بیرون بود باید حد بالای کرکره برقی را تنظیم کنید زیرا این بهترین حد برای تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبولار و ساید میباشد.

اگر برای تنظیم کرکره برقی موتور ساید و توبولار با مشکل رو به رو شدید میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با همکاران ما تماس بگیرید تا کاراشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را بدهند.

تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبولار

برای تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبولار دقت داشته باشید که در این مدل کرکره برقی ها دو پیچ روی بدنه دستگاه وجود دارد که به میکروسوییچ های موتور متصل میباشند. این پیچ ها با علامت های + و – تعبیه شده اند که چرخش در جهت مثبت و منفی را نمایش میدهند.

زمانی که کرکره برقی روی زمین قرار دارد شما باید دکمه تعبیه شده را با استفاده از آچار میکروسوییچ به سمت منفی بچرخانید. در نیمه راه حرکت کرکره برقی متوقف میشود و شما دیگر نباید این پیچ را در جهتی که تا الان میچرخاندید بچرخانید بلکه باید جهت آن را به سمت راست یا + تغییر دهید تا زمانی که سه تیغه از تیغه های کرکره برقی قابل مشاهده باشند.

اگر با جنس و قابلیت انواع تیغه های کرکره برقی آشنایی ندارید و میخواهید باکیفیت ترین تیغه ها را خریداری کنید میتوانید به صفحه تیغه کرکره برقی مراجعه کنید.

برای تنظیم حد پایین موتور توبولار باید مجدد همین کار را تکرار کنید به این معنی که ابتدا پیچ را با استفاده از آچار به سمت چپ یا منفی بچرخانید، زمانی که حرکت کرکره برقی متوقف شد آن را به سمت راست یا مثبت بچرخانید و زمانی که استاندارد حد پایین کرکره برقی توبولار رعایت شد دیگر پیچ را نچرخانید.

اگر در مورد تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبولار سوالی دارید که در این بخش به آن پاسخ داده نشده میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را بدهند.

تنظیم کرکره برقی موتور ساید
تنظیم کرکره برقی موتور ساید

تنظیم کرکره برقی موتور ساید

کرکره برقی ساید با استفاده از میله های فولادی با کیفیت بالا ساخته می شوند که به راحتی نصب می شوند و در برابر آب و هوا مقاوم هستند. این کرکره ها را می توان با کوره ها یا پانل های سوراخ دار برای دستیابی به تهویه یا دید شفاف ادغام کرد. این نوع کرکره های برقی از زنگ زدگی جلوگیری می کند و طول عمر بالایی دارد.

درب برقی ساید با استفاده از آلومینیوم درجه یک ساخته شده است که در انواع مختلفی از جمله دو جداره و تک جداره با عایق موجود می باشد. این نوع کرکره ها وزن سبکی دارند، بدون خوردگی هستند و ظاهر و جلوه زیبایی را به محیط اطراف می دهند. مقاومت در برابر خوردگی، دوام بالا، استحکام خوب، عملکرد بدون سر و صدا و امنیت بالا از جمله بزرگترین ویژگی های انواع درب برقی ساید می باشد.

برای تنظیم ارتفاع درب کرکره برقی ساید با استفاده از مهره های تعبیه شده بر روی بدنه کرکره برای تنظیم کرکره برقی مجهز به موتور ساید در زمانی که حد بالا و پایین کرکره برقی همان اندازه دلخواه شما بود این مهره ها را فشار دهید. نحوه عملکرد این مهره ها به این صورت می باشد که در زمان فشار دادن این مهره ها توسط شما برق به موتور کرکره برقی نخواهد رسید و کرکره برقی از حرکت می ایستد.

پی تنها روش تنظیم کرکره برقی ساید استفاده از مهره های تنظیم کننده حد بالا و پایین کرکره برقی موجود بر روی بدنه کرکره می باشد.

فیلم تنظیم کرکره برقی

همانطور که در فیلم تنظیم کرکره برقی مشاهده مینمایید. از جمله قطعات مهم برای رگلاژ درب کرکره برقی و تنظیمات کرکره برقی آچار میکروسوییچ یا همان آچار تنظیم کرکره برقی می باشد. در صورتی که حد بالا وپایین کرکره برقی تنظیم نباشد قطعا در مدت زمان کم کرکره برقی شما از کار خواهد افتاد،د به همین دلیل پیشنهاد میشود حتما در ابتدای کار متناسب با نوع کرکره برقی خود اقدام به تنظیم آن نمایید.

با توجه به گفته های بالا نیز میتوانیم نتیجه بگیریم برای یادگیری نحوه تنظیم درب کرکره برقی ابتدا باید در رابطه با نوع کرکره برقی خود و همچنین قطعات سازنده آن اطلاعات کافی داشته باشیم، در صورت عدم داشتن دانش کافی در رابطه با قطعات کرکره برقی قادر به تنظیم ارتفاع درب کرکره برقی و یا تنظیم درب برقی نخواهیم بود.

به زودی فیلم تنظیم کرکره برقی را در این بخش برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی
تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی

در موتور کرکره برقی دو بخش اساسی به نام های میکروسوییچ قطع کن و چرخدنده قطع کن وجود دارد. وظیفه میکروسوییچ کرکره برقی ایستادن کرکره برقی میباشد و وظیفه چرخدنده قطع کن کنترل توقف ها میباشد.

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی به سمت راست برای تنظیم ایستادن کرکره برقی در بالا و تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی به سمت چپ برای ایستادن دستگاه در پایین میباشد.

به این ترتیب زمانی که با استفاده از ریموت کرکره برقی برای تراز کردن حد بالا و پایین کرکره برقی استفاده میکنید در جایی که میخواهیم کرکره برقی توقف داشته باشد و تنظیم شود ابتدا دکمه توقف در ریموت کرکره برقی را فشار میدهیم و سپس در صورتی که بخواهیم اقدام به تنظیم ارتفاع کرکره برقی با ریموت برای حد بالا کنیم پیچ میکروسوییچ را به سمت راست میچرخانیم.

برای تنظیم ارتفاع کرکره برقی با ریموت برای حد پایین نیز همین مراحل را طی میکنیم منتها در مرحله آخر میکروسوییچ را به سمت چپ میچرخانیم.

اگر سوالی در مورد تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی دارید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ سوال تان را بدهیم.

تنظیم موتور کرکره برقی

حال که با طریقه تنظیم درب برقی ساید و تنظیم حد بالا پایین کرکره برقی آشنا شدیم زمان آن رسیده است که به بررسی نحوه تنظیم موتور کرکره برقی بپردازیم.

برای تنظیم موتور کرکره برقی با استفاده از ریموت مراحل زیر را دنبال نمایید.

با فشار دادن دکمه های “SET” و “Down” کابل تنظیم را روی حالت تنظیم قرار دهید و دکمه “SET” را فشار دهید تا زمانی که تیغه های کرکره برقی یک بار بالا و پایین شود. برای شروع بررسی نحوه تنظیم درب برقی ابتدا کرکره برقی را به موقعیت انتهایی پایین بیاورید و با نگه داشتن “SET” موقعیت تیغه های کرکره برقی را تنظیم نمایید.

کرکره برقی را تا موقعیت انتهایی بالا بیاورید و دکمه “SET” را تا زمانی فشار دهید کرکره دو بار بالا و پایین رفته باشد. نحوه قرار گیری تیغه ها و حد بالا و پایین کرکره برقی اکنون به حالت ایده آل و مناسب در آمده اند. حال برای تنظیم مجدد تنظیمات موتور روی کابل تنظیم، دکمه “SET” و دکمه فلش “پایین” را فشار دهید. شما میتوانید به این ترتیب تنظیم در کرکره برقی را انجام دهید و بدون هیچ مشکلی برای تنظیم کرکره برقی موتور داخل اقدام کنید.

روش تنظیم کرکره برقی
روش تنظیم کرکره برقی

روش تنظیم کرکره برقی

با توجه به گفته های بالا در رابطه با نحوه تنظیم کردن کرکره برقی میتوان نتیجه گرفت، نحوه تنظیم کردن کرکره برقی متناسب با نوع کرکره برقی متفاوت خواهد بود. و از آنجا که تنظیم درب کرکره ای برقی مستلزم داشتن اطلاعات کافی در رابطه با قطعات آن است پیشنهاد میکنیم برای تنظیم کرکره برقی پارکینگ و یا تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی بتا و سایر برند ها از یک فرد متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم به صورت جامع شما را با طریقه تنظیم کرکره برقی و تنظیم حد بالا پایین کرکره برقی آشنا کنیم. چنانچه در رابطه با تنظیم کرکره برقی مغازه و یا تنظیم بخش های مختلف کرکره برقی به مشکل برخورده اید و همچنین برای استعلام قیمت هر متر مربع کرکره برقی با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا متخصصین و کارشناسان مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

بهم خوردن تنظیم کرکره برقی
بهم خوردن تنظیم کرکره برقی

بهم خوردن تنظیم کرکره برقی

یکی از مشکلاتی که افراد با آن رو به رو هستند بهم خوردن تنظیم کرکره برقی میباشد. این مورد مخصوصا در زمانی که شما عجله دارید میتواند بسیار ناخوشایند باشد و سبب اذیت شدن شما شود. رد واقع بهم خوردن تنظیم کرکره برقی به صورت بهم خوردن تنظیم ارتفاع موتور ساید و توبولار کرکره ظاهر میشود. دلایل بهم خوردن تنظیم کرکره برقی و ارتفاع آن را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • دلیل اصلی بهم خوردن تنظیم کرکره برقی عدم استفاده از کاور موتور کرکره برقی میباشد. در صورتی که از این کاور ها استفاده نکنید ممکن است برخی از اشیا خارجی روی لیمیت سوییچ ها سقوط کنند. همچنین گاهی ممکن است بهم خوردن تنظیم ارتفاع کرکره برقی به دلیل سفت نبودن لیمیت ها رخ دهد. شل بودن لیمیت ها میتواند ارتفاع تنظیم شده کرکره برقی را به هم بزند.
 • دیگر دلیل بهم خوردن تنظیم کرکره برقی عدم استفاده از کرکره برقی برای مدت طولانی میباشد. اگر برای مدتی از کرکره برقی استفاده نکرده اید چرخدنده ها به کندی حرکت خواهند کرد زیرا مسیر حرکت آن ها خشک است و حرکت آن ها حتی ممکن است با صدا همراه باشد. در این زمان شما میتوانید با روغن کاری کرکره برقی به شیوه صحیح هم مشکل را حل کنید و هم مانع از ایجاد صدا شوید. برای یادگیری نحوه روغن کاری و صداگیری انواع کرکره برقی میتوانید مقاله صداگیری کرکره برقی را مطالعه کنید.
 • دیگر بهم خوردن تنظیم کرکره برقی فرسایش قطعات کرکره برقی و زنگ زدگی مسیر حرکت انواع چرخدنده ها میباشد. نفوذ رطوبت به اجزای کرکره برقی سبب زنگ زده شدن آن میشود و این زنگ زدگی میتواند حرکت چرخدنده ها را با مشکل رو به رو کند و تنظیمات ارتفاع کرکره برقی را به هم بزند. شما در این زمان میتوانید مشکل حد بالا و پایین کرکره برقی را با روغن کاری به راحتی حل کنید. همچنین در صورتی که کرکره برقی شما بیش از حد زنگ زده شده میتوانید برای خرید کرکره برقی جدید با قابلیت های بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • دیگر دلیل مشکل بهم خوردن تنظیم کرکره برقی عدم هماهنگی و تعادل در حرکت چرخدنده های کرکره برقی میباشد. زمانی که چرخدنده ها تعادلی نداشته باشند این مشکل رخ میدهد که در زمان برای رفع مشکل تنظیم نشدن کرکره برقی میتوانید از یک کش پول برای چرخاندن دور چرخدنده ها و ایجاد تعادل میان آن ها استفاده کنید.
 • دیگر علت به هم خوردن حد بالا و پایین کرکره برقی خراب شدن رسیور کرکره برقی میباشد. در صورتی که تنظیم رسیور به هم خورده باشد و یا ایرادی در آن ظاهر شده باشد ارتفاع کرکره برقی بالا و پایین میشود و تنظیمات دستگاه به هم میخورد.
 • دلیل آخری که میتوانیم برای بهم خوردن تنظیم کرکره برقی بررسی کنیم خراب شدن و یا شکستن سه چرخدنده موجود در پشت موتور کرکره برقی میباشد. در صورتی که ضرربه ای به این چرخدنده ها وارد شود امکان آسیب دیدن آن ها وجود دارد. شما میتوانید از تعمیرکاران شرکت همتا برای عیب یابی کرکره برقی تان کمک بگیرید.

در صورتی که تنظیمات کرکره برقی بهم ریخته و کرکره بالا و پایین نمیرود و یا در حین حرکت گیر میکند میتوانید مقاله علت بالا نرفتن کرکره برقی را بخوانید تا با انجام راهکار های گفته شده ایراد کرکره برقی تان را رفع کنید.

آچار تنظیم کرکره برقی
آچار تنظیم کرکره برقی

آچار تنظیم کرکره برقی

یکی از سوالاتی که کاربران از ما میپرسند این است که آچار تنظیم کرکره برقی چه شکلی است و چطور میتوانیم از آن برای تنظیم کرکره برقی زنجیری و به طور کلی تنظیمات کرکره برقی استفاده کنیم. به طور کلی آچار تنظیم کرکره برقی برای تنظیم حد بالا و حد پایین موتور کرکره برقی توبلار (تیوبلار) استفاده میشود و از جمله قطعات کرکره برقی میباشد و در جعبه موتور کرکره برقی توبولار قرار داده شده است. شکل این ابزار به صورت بالا میباشد و میتوانید از آن برای تنظیم بالا پایین کرکره برقی استفاده کنید.

تنظیم کرکره برقی زنجیری

شاید این سوال برای شما ایجاد شده باشد که آیا تنظیم کرکره برقی زنجیری با نحوه تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی های معمولی تفاوتی دارد یا خیر. در واقع شما میتوانید با روش هایی که در این مقاله به شما عزیزان آموزش دادیم اقدام به تنظیم کرکره برقی زنجیری کنید زیرا هیچ تفاوتی در تنظیمات کرکره برقی های مذکور وجود ندارد و میتوانید به همان روال نحوه تنظیم درب کرکره برقی برای این دستگاه ها نیز اقدام کنید.

تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی بتا

کرکره برقی بتا یکی از رایج ترین انواع مدل های کرکره برقی در اختیار کاربران میباشد که شما میتوانید برای تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی بتا به همان روش تنظیم کردن کرکره برقی که در قسمت های بالای مقاله به آن اشاره شد اقدام کنید. تنظیم بالا و پایین کرکره برقی با استفاده از میکروسوییچ و ریموت کرکره برقی امکان پذیر است. شما میتوانید از مطالب قسمت نحوه تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی توبلار که برای شما عزیزان ارائه دادیم برای تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی بتا و رگلاژ کرکره برقی خود کمک بگیرید.

جمعبندی

در این مقاله طریقه تنظیم کرکره برقی را به شیوه های مختلف به شما عزیزان آموزش دادیم. روش های متنوع تنظیم درب کرکره برقی برای حد بالا و پایین توضیح داده شده است و شما میتوانید گام به گام با نحوه تنظیم ارتفاع کرکره برقی آشنا شوید. اگر سوالی در مورد پیچ تنظیم کرکره برقی و تنظیم درب برقی کرکره ای دارید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را بدهند. همچنین شما عزیزان میتوانید برای رگلاژ درب کرکره برقی و بهره مندی از خدمات بهترین روش تنظیم درب کرکره برقی با همکاران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

چگونه کرکره برقی را تنظیم کنیم؟

برای تنظیم کرکره برقی ابتدا باید نوع کرکره برقی خود و همچنین نحوه کارکرد قطعات آن را مورد بررسی قرار دهید. داخل مقاله به صورت جامع در رابطه با نحوه تنظیم انواع کرکره برقی صحبت کرده ایم.

نحوه تنظیم کرکره برقی ساید به چه صورت است؟

برای تنظیم کرکره برقی ساید مهره های موجود بر روی بدنه کرکره برقی را فشار داده و اقدام به تنظیم حد بالا و پایین تیغه های آن نمایید. داخل مقاله به صورت جامع تنظیم کرکره برقی ساید را قرار داده ایم.

نحوه تنظیم کرکره برقی توبلار به چه صورت است؟

برای تنظیم کرکره برقی توبلار میتوانید از پیچ های میکروسوییچ های موجود در جعبه ی کرکره برقی استفاده نمایید. داخل مقاله نحوه تنظیم کرکره برقی توبلار را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

برای تنظیم کرکره برقی چه کار باید انجام دهیم؟

برای تنظیم نمودن بخش های مختلف کرکره برقی ابتدا باید اطلاعات کافی را در رابطه با نوع کرکره برقی مورد نظر خود و همچنین قطعات سازنده آن داشته باشید.

50 پاسخ
 1. عسجدی گفته:

  اموزش تنظیم برد کرکره برقی بتا (قابلیت تک کانال و چهار کانال دارید؟)

  پاسخ
 2. زارع گفته:

  آموزش به صورت فایل PDF در مورد تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی موجود دارید؟

  پاسخ
 3. سیری - ابحر گفته:

  تنظیم کرکره برقی برای تایمر سریع و سرعت بالا برای کرکره انجام میدین و دستگاه باید نصب کنیم

  پاسخ
 4. صادقی - فر گفته:

  تنظیم کرکره برای سرعت بالا شدن و پس از پایین اومدن سریع پایین بیاد به چه صورته

  پاسخ
 5. رستا - امیری گفته:

  سلام وقتتون بخیر تنظیم کرکره برقی برای تایمر دار کردنش به چه صورت ممکن راهنمایی کنید ؟ متشکر

  پاسخ
 6. مرضیه گفته:

  تنظیم کرکره برقی انجام میدین و اینکه برای شهریار میخواستم

  پاسخ
 7. احمد -مصطفایی گفته:

  سلام وقت بخیر
  کرکره ما تا نصف بالا میره چیکار باید انجام داد ؟

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   با سلام، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس حاصل فرمایید تا متخصصین مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

   پاسخ
 8. سید گفته:

  ریل آهنی کرکره برقی دارید؟
  قیمت بفرمایید
  لبه 6 و لبه 10
  زوار سرخود و زوار پرچ شده

  پاسخ
 9. حامی گفته:

  در مورد تنظیم ارتفاع کرکره برقی سوال داشتم
  به چه صورت میتونیم ارتفاع را کم و زیاد کنیم؟
  آیا اینکار از روی رسیور انجام میشه؟

  پاسخ
 10. نامجو گفته:

  وقت بخیر – نامجو هستم از شهریار
  کپس کرکره تک پل دارید؟
  همکار هستم – قیمت بفرمایید

  پاسخ
  • hamtadoor گفته:

   برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش تنظیم کرکره برقی تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. سهیل گفته:

  سلام – وقت بخیر – تنظیم میکروسوییچ خیلی نکته مهمی هست که باعث عدم فشار بر روی موتور میشود

  پاسخ
 12. زاکانی گفته:

  در مورد تنظیم کرکره برقی سوال داشتم
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
  • شمس الهی گفته:

   رسیور به چه صورت تنظیم میشه
   برای موتور ما هی تنظیم میپرونه

   پاسخ
 13. سلیمی گفته:

  سلام
  کرکره در هنگام جابجایی از ریل خارج میشود بفرمایید به چه صورت میتونیم مشکل را حل کنیم

  پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ
  • hamta گفته:

   سلام، لطفا با یکی از شماره شماره تلفن های ما در فروشگاه همتا تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه راهنماییتون کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.