تنظیم تایم کرکره برقی | تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ | تنظیم تایمر کرکره برقی

تنظیم تایم کرکره برقی

زمان باز وبسته شدن کرکره برقی یا همان تایم کرکره برقی یکی از مواردی می باشد که در سرعت ورود و خروج خودرو و یا افراد و اشیاء به محیط داخل تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. در واقع میتوان گفت تنظیم تایم کرکره برقی از جمله امور مهمی است که باید در زمان نصب و راه اندازی کرکره برقی و یا درب اتوماتیک تان در نظر داشته باشید.

در این مقاله نحوه تنظیم تایمر کرکره برقی را برای پارکینگ هایی که فعال هستند آموزش داده ایم. پیشنهاد میکنیم از روش های آموزش داده شده در مقاله تنظیم تایم کرکره برقی برای درب پارکینگ های مراکز تجاری و اماکنی که رفت و آمد زیادی در آن ها وجود دارد استفاده کنید تا بتوانید دوره باز و بسته شدن درب پارکینگ تان را باتوجه به مدل تایمر و کرکره برقی تان تنظیم کنید.

اگر نمیدانید چطور باید ریموت کرکره برقی تان را تنظیم کنید تا به راحتی درب را باز و بسته نمایید و از قابلیت های مخفی تنظیمات ریموت درب پارکینگ تان اطلاعی ندارید میتوانید از راهکار های آموزش داده شده در مقاله ست کردن ریموت کمک بگیرید.

همچنین نا در فروشگاه همتا انواع مختلف ریموت های کرکره برقی و ابزارآلات کرکره برقی را با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه و همچنین کیفیتی فوق العاده بالا به مشتریان و مخاطبین عزیز خود عرضه می نماییم. به همین دلیل پیشنهاد میشود برای دریافت اطلاعات و یا گرفتن مشاوره رایگان از گروه پشتیبانی فروشگاه همتا، با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول
تنظیم تایم کرکره برقی
تنظیم تایم کرکره برقی

تنظیم تایم کرکره برقی

در این قسمت از مقاله میخواهیم روش های تنظیم زمان کرکره برقی را به شما آموزش دهیم اما باید دقت داشته باشید که از روش های گفته شده فقط برای پارکینگ های فعال استفاده کنید. استفاده از تنظیم زمان کرکره برقی برای پارکینگ فروشگاه و مغازه و خانه ممکن است تبعات پرهزینه ای به همراه داشته باشد. به طور کلی 2 روش برای تنظیم تایمر کرکره برقی وجود دارد که در ادامه این دو روش را به صورت مجزا توضیح میدهیم.

روش اول تنظیم تایمر کرکره برقی

در روش اول نحوه تنظیم تایم کرکره برقی به این صورت است که باید به مدار فرمان کرکره برقی دسترسی پیدا کنید و دکمه TIME را که روی آن قرار گرفته است را برای چند ثانیه فشار دهید. در این زمان چراغ مدار فرمان به صورت چشمک زن روشن میشود و شما باید دکمه D را که روی ریموت درب کرکره ای قرار دارد بفشارید.

بعد زا آن که شما این دکمه را فشار دادید تایم کرکره برقی برای بسته شدن شروع به ثبت شدن میکند. برای آن که زمان دلخواهتان برای تنظیم تایم کرکره برقی ثبت شود باید اجازه دهید دقیقا همان زمان طی شود و در زمان رسیدن به تایم مورد نظر مجدد دکمه D را باید فشار دهید. در واقع به زبان ساده تر در مورد تایم کرکره برقی میتوان گفت فاصله زمانی میان دو فشردن دکمه D نحوه تنظیم تایمر کرکره برقی برای زمان بسته شدن میباشد.

اگر قصد خرید کرکره برقی باکیفیتی را دارید که به راحتی بتوانید اقدام به تنظیم تایمر کرکره برقی کنید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و انواع مدل های کرکره برقی را به همراه مشخصات و قیمت شان مشاهده کنید.

روش دوم تنظیم تایمر کرکره برقی

در این روش طریقه تنظیم تایم کرکره برقی به این صورت است که شما میتوانید از طریق سه دیپ سوییچی که روی مدار فرمان تعبیه شده است اقدام به تنظیم تایمر کرکره برقی کنید. این روش معروف به روش دیپ سوئیچ (DIP SWITCH) میباشد. روی مدار فرمان سه عدد سوییچ وجود دارد و وظیفه آن ها تنظیم چپ گرد و راست گرد موتور کرکره برقی و تنظیم فعال و غیر فعال کردن تایمر درب اتوماتیک است.

در این روش برای طریقه تنظیم تایمر کرکره برقی ذکر شده است که شما باید دکمه auto close را که مربوط به دیپ سوییچ است روی حالت on قرار دهید. با این کار میتوانید تایمر درب اتوماتیک را فعال کنید و زمان مورد نظرتان را برای بسته شدن درب اتوماتیک تعیین کنید.

در صورتی که بخواهید در این روش تنظیم تایمر کرکره برقی را غیر فعال کنید و به عبارتی تایمر کرکره برقی را غیر فعال کنید باید این دکمه را روی حالت off قرار دهید.

گاهی ممکن است بعد از آن که تمام مراحل تنظیم تایمر کرکره برقی ذکر شده را طی کرده باشید اما پس از آن کرکره برقی تان در زمان تنظیم شده باز و بسته نشود. در این زمان احتمالا مشکلی در سیم های داخلی موتور کرکره برقی رخ داده است که شما میتوانید با استفاده از دکمه های چپ گرد و راست گرد این مشکل را رفع کنید.

برای اطلاع از اینکه چطور میتوانید سیم کشی های داخلی موتور را رفع ایراد کنید میتوانید مقاله نقشه سیم کشی موتور ساید کرکره را مطالعه کنید.

تنظیم تایم کرکره برقی بتا

یکی از درخواست های پرتکرار کاربران برای تنظیم تایم کرکره برقی بتا بود که در این قسمت میخواهیم به طور کامل شما را با نحووه تنظیم تایم کرکره برقی بتا آشنا کنیم. شما میتوانید برای این منظور از تنظیم تایمر کرکره برقی به روش دیب سویچ کمک بگیرید. به ایم معنا که حالت on را برای دکمه auto close فعال کنید. در این زمان میتوانید زمانی که نیاز است کرکره برقی بسته شود را تعیین کنید تا درب اتوماتیک به صورت خودکار اقدام به بسته شدن کند.

شما در این کرکره برقی میتوانید زمان باز و بسته شدن را برحسب دقیقه یا ساعت تنظیم کنید. برای اطلاعات بیشتر در این حوزه میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و یا دفترچه راهنمای کرکره برقی تان را مطالعه کنید.

مدار فرمان یکی از قطعات مهمی است که در تنظیم تایمر کرکره برقی نقش اساسی دارد. برای اطلاع از قیمت و مشخصات این قطعه مهم میتوانید به صفحه قیمت مدار فرمان کرکره برقی مراجعه کنید.

تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ
تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ

تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ

تنظیم تایمر درب اتوماتیک یکی دیگر از مواردی است که برای بسته شدن خودکار درب اتوماتیک باید در نظر داشته باشید تا بسته شدن اتوماتیک درب پارکینگ در زمان مناسب انجام شود. از دلایل ضروری بودن تنظیم درست تایمر میتوان به این مورد اشاره کرد که انتظار میرود بعد از باز شدن درب اتوماتیک احتمال بسته شدن ناگهانی درب وجود نداشته باشد و آسیبی به افراد و موجودات وارد نشود.

همچنین در صورتی که فرد فراموش کرده باشد با استفاده از ریموت درب را ببندد انتظار میرود برای تامین امنیت درب به صورت خودکار بسته شود. این مورد در تنظیم زمان بسته شدن درب اتوماتیک بیشتر نمایان میشود زیرا امنیت برای مکان های پر رفت و آمد بیشتر مطرح است و تنظیم زمان بسته شدن درب اتوماتیک به نحوی که در لحظه رفت و آمد افراد و اشیا ناگهان بسته نشود نیز اهمیت بالایی دارد.

تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ نیز مانند روش گفته شده برای کرکره برقی میباشد و شما میتوانید به دو روش گفته شده در قسمت بالا برای نحوه تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ کمک بگیرید.

در توضیح خلاصه روش های تنظیم باز بسته شدن درب پارکینگ میتوانید از مطالب زیر بهره بگیرید.

در روش اول طریقه تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ شما باید از طریق دکمه تایمر که روی مدار فرمان قرار داده شده است اقدام به این کار کنید. برای تنظیم تایم بسته شدن درب با کمک دکمه تایمر شما باید دکمه تایمر روی مدار فرمان را برای چند ثانیه نگه دارید در این زمان چراغ چشمک زن روشن میشود و شما میتوانید زمان بسته شدن درب پارکینگ را تنظیم نمایید. زمان بین فشردن دو مرتبه دکمه تایمر روی مدار فرمان در واقع به عنوان زمان بسته شدن درب پارکینگ ثبت میشود.

در روش دوم تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ که به روش Dip Switch برای تنظیم زمان بسته شدن درب ریموت دار معروف است باید از یکی از دکمه های دیپ سوییچ که برای برقرار ارتباط ریموت درب اتوماتیک با درب و فعال و غیر فعال کردن تایمر اتوماتیک درب تعبیه شده است اقدام کنید. برای این کار شما باید دکمه مربوط به بسته شدن اتوماتیک درب را روشن نمایید یا روی حالت on قرار دهید.

گاهی ممکن است نیاز باشد اقداماتی را برای تنظیم زمان باز و بسته شدن جک درب پارکینگ در سیستم جک انجام دهید تا درب در زمان مناسب باز و بسته شود. اگر نمیدانید چطور باید جک درب پارکینگ را تنظیم کنید و از دیگر تنظیمات کاربردی آن نیز بی خبرید به صفحه تنظیم جک درب پارکینگ مراجعه کنید.

تنظیم تایمر درب اتوماتیک سیماران

برای تنظیم تایمر درب اتوماتیک سیماران و تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ bft شما باید دکمه time مدار فرمان را که در قسمت چپ پایین قرار دارد برای چند لحظه فشار دهید و سپس دکمه D را باید فشار دهید. زمان مد نظرتان برای بسته شدن خودکار درب اتوماتیک را صبر کنید و سپس مجدد برای تنظیم تایمر درب اتوماتیک پارکینگ دکمه D را فشار دهید. در این لحظه زمانی که صبر کردید به عنوان تایمر درب اتوماتیک سیماران ذخیره شده و نحوه تنظیم تایمر درب اتوماتیک سیماران تقریبا در تمام مدل ها به همین صورت است. اگر سوالی در مورد تنظیم تایمر درب اتوماتیک سیماران و تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ bft دارید و یا مشکلی در این حوزه برای تان پیش آمد میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و از خدمات تعمیرات و عیب یابی ما بهره مند شوید.

اگر قصد خرید درب اتوماتیک با کیفیتی را دارید و با مدل های متنوع و قابلیت های آن ها آشنایی ندارید میتوانید به صفحه درب اتوماتیک شیشه ای مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

تنظیم تایمر درب اتوماتیک سوزوکی

برای تنظیم تایمر درب اتوماتیک سوزوکی نیز شما میتوانید به یکی از روش های گفته شده در این مقاله اقدام کنید. برای تنظیم تایمر درب پارکینگ دقت داشته باشید که اگر درب اتوماتیک در زمان تعیین شده بسته نشد به احتمال زیاد ایرادی در قطعات داخلی آن ایجاد شده است. اگر سوالی در مورد تنظیم تایمر جک درب پارکینگ دارید که در این بخش پاسخ داده نشده است میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را بدهند.

برای رفع ایرادات داخلی و تنظیم تایمر درب کرکره ای میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و در صورت نیاز از خدمات تعمیر کرکره برقی نیز بهره مند شوید. در واقع میتوان گفت بریا تنظیم تایمر درب اتوماتیک دو روش وجود دارد و شما میتوانید از دو طریق قادر به تنظیم تایمر درب اتوماتیک خود باشید. در روش اول تنظیم تایمر درب اتوماتیک، باید روی مدار فرمان درب پارکینگ خود دکمه­ تایم را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا چراغ آن روشن شده و شروع به چشمک زدن کند.

پس از روشن شدن چشمک، دکمه­ D درب را فشار می دهیم. بعد از زدن دکمه­ D تایمر شروع به ثبت کردن زمان می نماید و باید اجازه بدهید که زمان دلخواهتان سپری شود و سپس مجدداً دکمه را فشار دهید تا مدت زمان کرکره برقی یا درب اتوماتیک مورد نظر شما به عنوان زمان دلخواه برای باز و بسته شدن درب ثبت شود.

مدت زمان بین فشار دادن دکمه­ D برای اولین بار و دومین بار همان تایم ثبت شده در سیستم می باشد.

روش دوم تنظیم تایم کرکره برقی، استفاده از قابلیت Dip switch می باشد. روی مدار فرمان کرکره برقی سه عدد دیپ سوئیچ موجود است که از آن ها برای فعال یا غیر فعال کردن تایمر اتوماتیک استفاده می شود. برای این که تایمر را روشن کنید باید دیپ سوئیچ auto close را رو حالت فعال یعنی ON قرار دهید.

سوالات متداول

تنظیم تایم کرکره برقی چگونه است؟

2 روش برای تنظیم تایمر کرکره برقی وجود دارد که شما میتوانید از یکی از این روش ها که در مقاله به طور کامل آموزش داده شده است برای تنظیم زمان بسته شدن کرکره برقی و درب اتوماتیک تان استفاده کنید.

تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ چگونه است؟

شما میتوانید هم با روش دیپ سوییچ و هم با استفاده از مدار فرمان اقدام به تعیین زمان برای بسته شدن درب پارکینگ به صورت اتوماتیک کنید که این دو روش به طور کامل در مقاله آموزش داده شده است.

چگونه میتوانیم تایمر درب اتوماتیک را تنظیم کنیم؟

برای تنظیم تایمر درب اتوماتیک همانند کرکره برقی دوروش اصلی وجود دارد، اولین روش استفاده از دکمه های موجود بر روی مدار فرمان و دومیم روش استفاده از Dip Switch می باشد. داخل مقاله هر دروروش را مورد بررسی قرار داده ایم.

7 پاسخ
 1. سروش گفته:

  تنظیم تایم کرکره برقی به چه صورت است
  دستگاه خاصی لازم داره

  پاسخ
 2. محبی گفته:

  سلام زود ترین تایم که درجا بعد خروج ماشین از پارکینگ بسته بشه به چه صورته سنسوری موجود که حس کنه شیع یا ماشین رد شده و خود به خود بشه بشه

  پاسخ
 3. یوسفی گفته:

  تنظیم تایم کرکره برقی برای بیرون رفتن در عرض 3 دقیقه امکان پذیر است ؟

  پاسخ
 4. صادقی - فر گفته:

  تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ برای شهریار انجام میدین ؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.