شیشه رفلکس یا آیینه ای | قیمت شیشه رفلکس شب و روز | انواع شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه یکی از محصولاتی است که در دنیای امروز جایگاه ویژه ای در صنعت و معماری دارد. شیشه رفلکس یکی از انواع شیشه هایی است که در نمای ساختمان ها کاربرد دارد و میتواند نور و اشعه ماورا بنفش را منعکس کند. اگر نمیدانید شیشه رفلکس چیست و چه کاربردی دارد حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شیشه، تاریخچه اختراع شیشه در جهان و ایران میتوانید مقاله تاریخچه شیشه را مطالعه کنید.

شیشه رفلکس چیست
شیشه رفلکس چیست

شیشه رفلکس چیست

یکی از سوالاتی که کاربران از ما میپرسند این است که شیشه رفلکس یا آیینه ای چیست در پاسخ شیشه رفلکس چیست میتوان گفت این نوع شیشه ها قابلیت انعکاس نور و اشعه ماورا بنفش را دارند و به همین دلیل به آن ها شیشه انعکاسی یا شیشه آیینه ای میگویند.

عملکرد شیشه رفلکس در روز و شب براساس میزان نور موجود در محیط است و زمانی که نور زیاد باشد عملکرد شیشه های رفلکسی به صورت آیینه میباشد و در زمان هایی که نور به میزان کافی در محیط نباشد عملکرد آن به صورت شیشه های معمولی میباشد.

شیشه آینه ای در واقع همان شیشه های معمولی است که در آن از وکیوم های قوی و پلاسمای القایی و لایه نازک فلزات مختلف استفاده شده است و قسمت رویی آن پرداخت شده است. همین متریال به کار رفته در انواع مختلف شیشه رفلکس در بازار سبب میشود عملکرد متفاوتی نسبت به شیشه های معمولی داشته باشد و در عین حال در انواع رنگ بندی ها در بازار موجود باشد.

یکی از سوالات پرتکرار کاربران در مورد شیشه ها این است که این محصولات از چه مواد اولیه ای و به چه صورت تولید میشوند. برای آشنایی بیشتر در مورد نحوه تولید انواع شیشه ها پیشنهاد میکنیم مقاله شیشه از چی ساخته میشود را مطالعه کنید.

عملکرد شیشه رفلکس در روز و شب

استفاده از ترکیبات شیمیایی در شیشه های رفلکس، باعث تغییر قابل ملاحظه ای در میزان انعکاس نور و تغییر رنگ شیشه می‌شود. همانطور که اشاره شد، شیشه های آینه ای در مواجه با نور، همچون آینه ها عمل میکنند و در روزهای روشن، نور بیرون پیش از ورود به فضای داخلی انعکاس پیدا میکند و همین امر سبب میشود که فضای داخلی ساختمان تاریک تر از محیط بیرونی باشد.

در مقابل در زمان هایی که هوا تاریک است و نور به میزان کافی وجود ندارد یا به عبارتی هنگامی که نور بیرون کمتر از فضای داخلی ساختمان است، شیشه های آیینه ای مثل یک شیشه عادی عمل میکنند و فضای داخلی ساختمان از بیرون به خوبی نشان داده میشود.

شیشه رفلکس آیینه ای معمولاً دارای شیارهایی به اندازه زاویه ۴۵ درجه میباشد که به نور کمک می‌کنند تا پس از تابش به آن به درون یک محیط مایع یا گاز برسد.

در این محیط مایع یا گاز، سرعت نور تغییر میکند و این باعث تغییر جهت آن میشود. این ویژگی از شیشه را شکست نور مینامند و ضریب شکست در واقع خاصیتی است که سبب تغییر جهت و سرعت نور میشود.

شیشه های آیینه ای رفلکس میتوانند شیارهای بازتابنده داشته باشد که نور را به انواع مختلف شکست و بازتاب دهند. این نوع شیشه را به طور گسترده در ابزار هایی که کاربرد علمی دارند استفاده میکنند تا برای تعیین نوع محتوای مایع یا گاز در نمونه استفاده گردد.

حالا که میدانید شیشه رفلکس چیست باید بگوییم شیشه رفلکس برای جلوگیری از ورود گرما، اشعه مضر خورشید و رادیواکتیو بسیار مفید میباشد.

شیشه رفلکس شب و روز ظاهر ساختمان را زیبا و دیدنی میکند اما این نوع شیشه ممکن است باعث کاهش نور درون ساختمان شود و میتواند برای اتاق های بازجویی مناسب باشد.

یکی از خدماتی که به صورت تخصصی در مجموعه همتا ارائه میشود تولید و فروش درب های اتوماتیک شیشه ای نشکن میباشد. برای مشاهده مدل های متنوع این درب های شیشه ای اتوماتیک میتوانید به صفحه درب اتوماتیک مراجعه کنید.

کاربرد شیشه رفلکس
کاربرد شیشه رفلکس

کاربرد شیشه رفلکس

امروزه از انواع شیشه رفلکس آینه ای در اماکن مختلفی بدون هیچ محدودیتی استفاده میشود و استفاده از آن ها در فضاهای داخلی و خارجی پیشنهاد میشود. عدم محدودیت استفاده از انواع شیشه های رفلکس در نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها سبب شده است که به شیشه های پرطرفداری تبدیل شوند.

از کاربرد شیشه رفلکس میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. نمای شیشه ای بیرونی ساختمان ها
 2. استفاده در پارتیشن های شیشه ای
 3. قابل استفاده در نرده های شیشه ای
 4. قابل استفاده در اتاق های بازجویی برای تامین تاریکی دلخواه
 5. استفاده در نمای داخلی ساختمان ها
 6. قابل استفاده برای کنترل ورود نور به اتاق های نورگیر
 7. قابل استفاده در راهرو های ساختمان ها
 8. استفاده در نمای شیشه ای بالکن ها (یکی از محصولاتی که با بالاترین کیفیت همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در مجموعه همتا عرضه میشود شیشه بالکن میباشد. جهت مشاهده انواع شیشه های بالکن و دریافت لیست قیمت میتوانید به صفحه شیشه بالکن مراجعه کنید.)
 9. قابل استفاده برای اماکنی که قصد دارید دید محدودی داشته باشد
 10. قابل استفاده در گلخانه ها
 11. قابل استفاده در مراکز پرورش قارچ
 12. امکان استفاده در پاساژ ها و اماکنی که نیاز است آرام به نظر برسند
 13. از دیگر موارد استفاده و کاربرد شیشه رفلکس میتوان به استفاده در آزمایشگاه های شیمی و بیولوژی اشاره نمود

ویژگی شیشه رفلکس

در فرآیند تولید شیشه های رفلکس، از ترکیبات آلیاژی و فلزات استفاده میگردد که ویژگی های خاصی به انواع شیشه رفلکس رنگی اضافه میکنند.

شیشه های رفلکس توانایی تغییر رنگ در پاسخ به نور خورشید را دارند و این موضوع بر انعکاس نور مستقیم آفتاب تأثیرگذار میباشد.

میتوان انواع مختلف شیشه هایی که از بیرون داخل دیده نمی شود را با رنگ های متنوع مورد استفاده قرار داد که در زمان روز به ظاهر به صورت آینه ای دیده میشوند. این ویژگی به این معناست که از داخل ساختمان، قادر خواهید بود به وضوح محیط خارج را نگاه کنید، اما از محیط خارج نمیتوانید داخل ساختمان را مشاهده نمایید.

این خصوصیت برای بسیاری از افراد جذاب و جالب میباشد زیرا نیازی به استفاده از پرده در طول روز بر روی پنجره ها نخواهد بود.

با این حال، در شب این موضوع برعکس میباشد به این ترتیب که در این زمان، از محیط بیرون داخل ساختمان قابل مشاهده میباشد و از طرف دیگر، پنجره ها به آینه ای تبدیل میگردند و از محیط داخل به بیرون دید نخواهید داشت.

در واقع عملکرد انواع شیشه های رفلکس به میزان نور بستگی دارد. به عبارت دیگر، هر قسمتی از شیشه که در معرض نور بیشتری قرار داشته باشد، شیشه به عنوان یک آینه عمل میکند و قسمت های دیگر آن مانند شیشه های معمولی عمل مینمایند.

به همین دلیل در روزهای روشن، این شیشه ها عملکردی شبیه به آینه از خود به نمایش میگذارند اما این وضعیت در ایام شب به‌طور کامل برعکس میشود و شیشه ها از داخل به عنوان یک آینه عمل میکنند.

یکی از محصولات باکیفیتی که در مجموعه همتا تولید و با قیمت مناسب به فروش میرسد کرکره برقی میباشد. اگر میخواهید مدل های متنوع کرکره های برقی در مجموعه همتا را همراه با لیست قیمت شان مشاهده کنید میتوانید به صفحه کرکره برقی مراجعه کنید.

مزایا شیشه رفلکس

تا این قسمت مقاله شما با انواع ویژگی مهم شیشه رفلکس آشنا شدید اما شاید برای خرید شیشه رفلکس نیاز باشد تا بیشتر با مزایا شیشه رفلکس آیینه آشنا شوید تا با آگاهی کامل مناسب ترین محصول را برای کارایی مورد نظر خود خریداری کنید.

اگر نمیدانید مزایا استفاده از شیشه رفلکس در ساختمان چیست و به دنبال تجربیات شیشه رفلکس نی نی سایت در این بخش مقاله با ما همراه باشید.

 • تنوع رنگی شیشه رفلکس زیاد میباشد که همین امر سبب میگردد بتوانید با ساختمان و یا دکوراسیون داخلی هماهنگی لازم را ایجاد نمایید.
 • تنوع قیمت شیشه رفلکس در رنگبندی ها و کیفیت های متنوع سبب میشود بتوان از انواع این محصولات برای کاربرد های مختلف استفاده نمود.
 • شیشه دو جداره رفلکس به عنوان عایق گرما و سرما محسوب میشود و میتواند از هدر رفت انرژی جلوگیری کند. به همین دلیل برای صرفه جویی انرژی پیشنهاد میگردد.
 • این شیشه ها سبب میگردد بتوانید به راحتی از محیط داخلی ساختمان بیرون را مشاهده کنید در صورتی که از محیط بیرونی داخل ستختمان قابل مشاهده نیست.
 • ویژگی های مهم شیشه رفلکس سبب میگردند در روز دید از محیط بیرون به داخل وجود نداشته باشد و میتوانید بدون نیاز به پرده دید کامل به بیرون هم داشته باشید.
 • این شیشه ها میتوانند از ورود اشعه ماورا بنفش مضر به محیط داخلی جلوگیری کنند.

معایب شیشه رفلکس

در حالی که شیشه رفلکس مزایای بسیاری مانند حفظ حریم خصوصی افراد در داخل ساختمان و ظاهر مدرن براق را ارائه میدهد اما مجموعه ای از معایب را نیز دارد. یکی از ایرادات قابل توجه، بالاتر بودن قیمت شیشه سکوریت رفلکس نسبت به قیمت شیشه های معمولی است. در مقایسه با شیشه های معمولی، شیشه رفلکس به دلیل فرآیند ساخت تخصصی و ویژگی های منحصر به فرد گران تر است.

علاوه بر قیمت بالاتر، یکی دیگر از معایب شیشه رفلکس، حساسیت آن به خراش و آسیب است. پوشش بازتابنده روی سطح شیشه می تواند به راحتی فرسودگی و پارگی را در طول زمان نشان دهد که منجر به ظاهری کمتر صیقلی می شود. این بدان معنی است که هنگام تمیز کردن و نگهداری سطوح شیشه ای رفلکس برای حفظ جذابیت زیبایی آنها باید دقت بیشتری شود. با وجود این معایب شیشه آیینه ای، بسیاری هنوز علاقه زیادی به استفاده از شیشه رفلکس شب و روز در کاربرد های مختلف دارند و در اماکن مختلف شاهد استفاده از این محصولات خواهید بود.

یکی از انواع شیشه های نشکنی که امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند شیشه سکوریت میباشد. اگر میخواهید بدانید این شیشه ها در مجموعه همتا با چه قیمتی به فروش میرسند به صفحه قیمت شیشه سکوریت مراجعه کنید.

معایب شیشه رفلکس نقره ای

باتوجه به آن که شیشه های آیینه ای نقره ای طرفداران بیشتری دارد در این قسمت میخواهیم شما را با تعدادی از معایب شیشه رفلکس نقره ای آشنا کنیم.

شیشه رفلکس نقره ای کمتر از شیشه های فلوت نور را انتقال میدهد، بنابراین در ساختمان هایی که نیاز به نور بیشتری دارند باید از تجهیزات بیشتری برای روشنایی استفاده گردد. همچنین یکی از معایب شیشه رفلکس نقره ای این است که ممکن است در فصل های سرد از ورود نور خورشید به محیط داخلی جلوگیری کند که موجب افزایش نیاز به گرمایش اتاق میگردد و در نتیجه هزینه های مصرف انرژی افزایش میابد.

به همین دلیل، استفاده از شیشه رفلکس نقره ای در مناطق سرد به عنوان یک گزینه منطقی محسوب نمی‌شود. علاوه بر این، شیشه رفلکس نقره ای ممکن است باعث آسیب به دید در شب از داخل ساختمان به خارج شود و ناخواسته افراد را آزار دهد.

با این حال، با تمام این مسائل، برخی از مزایا و موارد مثبت استفاده از شیشه رفلکس نقره ای نیز وجود دارد که می‌تواند این روند را توجیه کند.

انواع شیشه رفلکس از نظر رنگ
انواع شیشه رفلکس از نظر رنگ

انواع شیشه رفلکس از نظر رنگ

شیشه های رفلکس در رنگ های مختلفی تولید میشوند که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فردی دارند.

یکی از انواع رایج شیشه رفلکس شفاف یا بی رنگ است که دید عالی را فراهم می کند و اغلب در مکان هایی استفاده می شود که شفافیت بسیار مهم است مانند پنجره ها یا درها.

از سوی دیگر شیشه رفلکس سبز، رنگ ظریف و خاصی را ارائه می دهد که می تواند به کاهش تابش خیره کننده کمک کند و تجربه دید راحت تری را از فضای داخل ارائه دهد و آن را برای ساختمان های اداری یا فضاهای مسکونی محبوب کند.

یکی دیگر از گزینه های رنگ محبوب در انواع شیشه رفلکس از نظر رنگ برنز است. شیشه رفلکس برنز حس گرما و پیچیدگی را به هر فضایی اضافه میکند و در عین حال محافظت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش را نیز به همراه دارد.

این امر آن را برای استفاده در ساختمان هایی با نور طبیعی زیاد یا سازه های بیرونی مانند باغ ها یا گلخانه ها ایده آل می کند.

علاوه بر این، شیشه رفلکس آبی از انواع شیشه رفلکس از نظر رنگ به دلیل جذابیت زیبایی شناسی مدرن و توانایی ایجاد فضایی خنک و آرام محبوبیت پیدا کرده است. اغلب در طرح های معماری معاصر برای افزودن رنگ و جذابیت بصری به نمای ساختمان استفاده می شود.

اگر میخواهید از شیشه های آیینه ای برای بالکن ساختمان خود استفاده کنید و تمایل دارید مدل های متنوع این شیشه ها را مشاهده کنید و خریدی مطمئن داشته باشید حتما از صفحه شیشه تاشو بالکن دیدن کنید.

به طور کلی انواع شیشه رفلکس از نظر رنگ را میتوان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • شیشه رفلکس دودی
 • شیشه رفلکس طلایی
 • شیشه رفلکس نقره ای یا شیشه رفلکس سیلور
 • شیشه رفلکس سفید
 • شیشه رفلکس تیتانیومی
 • شیشه رفلکس سبز
 • شیشه رفلکس شرابی

بهترین رنگ شیشه رفلکس

بهترین رنگ شیشه رفلکس وابسته به سلیقه و نیازهای هر فرد انتخاب میشود و نمیتوان یک رنگ را به عنوان تجربه بهترین رنگ شیشه رفلکس نی نی سایت اعلام نمود.

برخی افراد ممکن است از رنگ های نقره ای یا طلایی برای ایجاد جلوه لاکچری سختمان خود استفاده کنند، در حالی که دیگران ممکن است از رنگ های آبی یا سبز برای ایجاد آرامش و انطباق با دکوراسیون داخلی منزل یا محل کارشان استفاده کنند. بنابراین، بهترین رنگ شیشه رفلکس به تفاوت مشتریان بستگی دارد.

با بررسی نظرات مردم در مورد بهترین رنگ شیشه رفلکس در سال های اخیر رنگ آبی پرطرفدارترین رنگ شیشه های آیینه شناخته شده است که میتواند 36 درصد نور خورشید تابیده شده را منعکس کند و 19درصد نور را به فضای داخلی ساختمان انتقال دهد.

شیشه رفلکس نقره ای

رنگ شیشه رفلکس تاثیر مهمی در میزان نوری که از آن عبور میکند و همچنین در بازتاب نور دارد. وقتی شیشه رفلکس نقره ای را از بیرون نگاه میکنید پنجره و درب های شیشه ای شما ظاهری مانند آینه دارد.

این محصولات یکی از بهترین گزینه ها برای مقابله با نور شدید خورشید در پنجره های شما هستند، بنابراین توصیه میشود برای خرید شیشه پنجره خانه خود از شیشه های رفلکس نقره ای استفاده کنید.

تولید و فروش شیشه های نشکن سکوریت دست دوم و نو یکی از فعالیت های تخصصی مجموعه همتاست. برای اطلاع از قیمت شیشه های نشکن سکوریت دست دوم میتوانید به صفحه قیمت شیشه سکوریت دسته دوم مراجعه کنید.

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی یا شیشه رفلکس برنز یک محصول خیره کننده در معماری است که حسی از لوکس بودن و پیچیدگی را به هر ساختمانی اضافه می کند. یکی از شیشه های زیبا و شگفت‌ انگیز برای نماهای کلاسیک شیشه‌ های رفلکس طلایی هستند. با خرید شیشه رفلکس طلایی، میتوانید ساختمان خود را به یک ملک لوکس و شکوهمند تبدیل کنید.

بعضی از کاربران که قصد خرید شیشه رفلکس را دارند و به دنبال پاسخ سوالاتی مانند تفاوت شیشه رفلکس نقره ای و طلایی چیست و شیشه دوجداره رفلکس طلایی بهتر است یا تک جداره هستند. در واقع انتخاب رنگ شیشه های آیینه ای به نمای ساختمان و هماهنگی آن با رنگ های به کار رفته در ساختمان بستگی دارد.

در مجموع شیشه های دوجداره رفلکس هم عایق صدا و حرارت بوده و هم به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک میکنند به همین دلیل پیشنهاد ما خرید شیشه های دوجداره رفلکس به شما عزیزان است.

شیشه رفلکس دودی

شیشه رفلکس دودی شفاف میباشد ولی به دلیل رنگ تیره اش حریم خصوصی را حفظ میکند. این نوع شیشه‌، که به عنوان شیشه خاکستری رفلکس هم شناخته میشود، برای کاهش نور و کنترل میزان تاریکی محیط داخلی استفاده میشود.

به طور کلی این نوع شیشه برای پنجره ها استفاده میشود و میتوان از آن برای حفظ رنگ و جلوگیری از آسیب به وسایل، فرش، لباس و آثار هنری استفاده کرد. همچنین برای افزایش حریم خصوصی و استفاده در محیط‌های تجاری و خانگی مناسب است و بیشترین کاربرد آن را در شیشه دودی رفلکس ماشین مشاهده خواهید کرد.

شیشه رفلکس سفید

شیشه رفلکس سفید یک پیشنهاد مناسب برای استفاده در طراحی و اجرای نماهای ساختمانی است. با توجه به زیبایی، تناسب و سازگاری بالای آن با رنگ های مختلف، شیشه رفلکس سفید می‌تواند یک گزینه ایده‌آل و بهترین رنگ شیشه رفلکس برای استفاده در انواع فضاها نظیر ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری باشد.

انواع شیشه رفلکس سفید شیشه هایی میباشند که با روکش سفید سطح روی آن ها پوشیده شده‌ است و قابلیت انعکاس نور بالایی دارند.

شیشه رفلکس سفید برای افزایش نوردهی و توزیع نور در فضاهای داخلی استفاده میشود. این شیشه ها با انعکاس نور، قادر خواهند بود نور منعکس شده و ملایم را در فضا ایجاد کنند. همچنین ویژگی های منحصر به فرد این شیشه های آیینه ای سفید باعث میگردد در طراحی و دکوراسیون داخلی به کار گرفته شوند تا فضا را روشن تر و دلپذیر‌تر کنند.

این نوع شیشه به دلیل ویژگی های منحصر به فردش، توانایی انعکاس نور و نمای زیبایی که میتواند به ساختمان ببخشد، توانسته جایگاه خود را در بازار به خوبی تثبیت کند و جذب تقاضا از سوی مصرف کنندگان شود.

اگر از شیشه های آیینه ای برای درب مغازه خود استفاده کردید و به دنبال تنظیم و رگلاژ درب شیشه ای هستید میتوانید مقاله تنظیم درب شیشه ای مغازه را مطالعه کنید.

انواع شیشه رفلکس از نظر نوع شیشه

شیشه های رفلکس برای استفاده در طراحی نماهای ساختمانی میتوانند با توجه به نوع کاربری، مثل تک جداره یا دوجداره بودن و یا از لحاظ ضخامت متفاوت باشند که در این قسمت میخواهیم شما را با انواع شیشه رفلکس از نظر نوع شیشه آشنا کنیم. نکته مهم این است که در انتخاب شیشه های آیینه ای برای ساختمان، این نکات مهم را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین گزینه را برای هر فضا و نیاز خاصی با در نظر گرفتن ویژگی های انواع شیشه آیینه ای از نظر نوع شیشه انتخاب کنیم.

 • شیشه آیینه ای دوجداره

در ساختمان های مدرن امروزی، استفاده از شیشه های دو جداره رفلکس بسیار رایج است. این نوع شیشه ها نسبت به شیشه های تک جداره، دارای ضخامت بیشتری هستند که باعث کاهش تابش نور و گرما به داخل فضا میشود.

 • شیشه آیینه ای سکوریت

شیشه های آینه ای از نوع سکوریت با توجه به مقاومت بالا و استحکام فوق العاده‌ای که دارند، به عنوان یک گزینه ایده ال برای استفاده در ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می گیرند.

این شیشه ها، در صورت شکستن، به شکل غیر تیز و بدون خطر برای افراد اطراف خود شکسته میشوند که این امر از نظر ایمنی بسیار حائز اهمیت است.

از آنجایی که این شیشه ها دارای مقاومت بالاتری هستند، مناسب است که در فضاهایی با ابعاد بزرگ و شیشه های با اندازه بیشتر استفاده شوند تا ایمنی و استحکام ساختمان افزایش یابد.

برای اطلاعا بیشتر در مورد شیشه های سکوریت نشکن و خرید باکیفیت ترین شیشه های سکوریت از مجموعه بزرگ همتا میتوانید به صفحه شیشه سکوریت چیست مراجعه کنید.

نحوه ساخت شیشه رفلکس

در این بخش مقاله به توضیحاتی در مورد نحوه ساخت شیشه رفلکس و چگونگی ساخت شیشه رفلکس پرداخته شده است.

تولید شیشه رفلکس یک فرایند پیچیده است که از مواد اولیه مختلفی مانند سیلیس، کربنات، اهک، سدیم، فلدسپار و مواد دیگر تشکیل شده است.

رنگ های مختلف در شیشه ها به علت حضور اکسیدهای اهن، مس، کبالت و دیگر فلزات میباشد. شیشه های رفلکس و آینه ای با ترکیب لایه های نازکی از فلزات و آلیاژها بر روی شیشه‌ های پایه تولید میشوند. این لایه‌ های فلزی خصوصیت های انعکاس نوری و رنگی منحصر به فردی به شیشه میدهند. این فرآیند تخصصی مراحل ساخت شیشه رفلکس در کارخانجات تولید شیشه انجام میشود و محصولات نهایی با زیبایی و عملکرد بی‌نظیری روانه بازار میشوند.

برچسب شیشه رفلکس

برچسب شیشه رفلکس یکی از محصولات مهم در صنایع ساختمانی است. این برچسب، با قرار گرفتن روی شیشه، مانع ورود نور خارجی به داخل ساختمان میشود و در عین حال از دید بیرون به داخل ساختمان جلوگیری میکند که این موارد از مزایا شیشه رفلکس میباشد که در قسمت بالا به آن پرداخته ایم.

برچسب شیشه رفلکس شب و روز از طریق بازتاب نور، شیشه به عنوان یک آینه عمل میکند و در محافظت از حریم خصوصی و کنترل نور محیط کمک میکند.

قیمت شیشه رفلکس
قیمت شیشه رفلکس

قیمت شیشه رفلکس

اکنون که میدانید شیشه آیینه ای در چه فضاهایی کاربرد دارد و با انواع ویژگی مهم شیشه رفلکس شب و روز آشنایی پیدا کردید موضوع مهمی اهمیت پیدا میکند و آن قیمت شیشه رفلکس میباشد.

باتوجه به انواع مختلف شیشه های آیینه ای موجود در بازار قیمت انواع شیشه رفلکس نیز متغیر میباشد و تعیین قیمت شیشه آیینه ای به عوامل مختلفی مانند کیفیت شیشه، ضخامت، رنگ، ابعاد و جداره های آن بستگی دارد.

باتوجه به آن که شیشه رفلکس قیمت های متفاوتی دارد و عموما قیمت شیشه دو جداره رفلکس بیشتر نوع تک جداره آن است بهترین گزینه برای خریدی مطمئن و باکیفیت و مناسب ترین قیمت شیشه رفلکس شب و روز شرکت همتا میباشد.

در مجموعه همتا باکیفیت ترین شیشه های آیینه ای در رنگ های مختلف تولید میشود و شما میتوانید با مناسب ترین قیمت شیشه رفلکس تک جداره و دوجداره را با گارانتی معتبر تضمین کیفیت خریداری کنید.

فروش عمده شیشه رفلکس از کارخانه یکی از خدماتی است که در مجموعه همتا برای شما عزیزان ارائه میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه رفلکس دیجی کالا

شاید این تصور برای شما وجود داشته باشد که قیمت شیشه رفلکس دیجی کالا ارزان تر از کارخانه همتا باشد در صورتی که این موضوع درست نیست.

باتوجه به آن که مجموعه همتا به صورت تخصصی در زمینه تولید کرکره برقی و کرکره های شفاف شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای فعالیت میکند محصولات باکیفیت تخصصی به مشتریان ارائه میدهد و ضمن آن که قیمت محصولات بسیار منصفانه است گارانتی معتبر نیز ارائه میدهد.

به این ترتیب شما میتوانید برای خرید شیشه رفلکس با بالاترین کیفیت و گارانتی معتبر و مناسب ترین قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.

جمعبندی

در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم شیشه رفلکس چیست و شما را با مزایا و معایب شیشه های آیینه ای رفلکس آشنا کردیم. اگر سوالی در مورد شیشه های آیینه ای دارید و یا میخواهید با مناسب ترین قیمت شیشه رفلکس آیینه را خریداری کنید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و یا سوال تان را در بخش نظرات این صفحه مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

سوالات متداول

شیشه رفلکس چیست؟

شیشه های آیینه ای رفلکس یکی از انواع شیشه های پرطرفدار میباشند که میتوانند نور تابیده شده به سطح شیشه را منعکس کنند و به این ترتیب در روز محیط داخلی تاریک تر از محیط بیرونی است و در هنگام شب که نور به شیشه ها به اندازه کافی تابیده نمیشود فضای داخلی ساختمان از بیرون به طور کامل قابل مشاهده است.

بهترین رنگ شیشه رفلکس چیست؟

در این مقاله شما را با انواع شیشه رفلکس آشنا کردیم و مدل ها و رنگبندی های مختلفی را برای شما عرضه کردیم که میتوانید با مطالعه مقاله از پرفروش ترین و بهترین رنگ شیشه رفلکس اطلاع یابید.

قیمت شیشه رفلکس چقدر است؟

قیمت شیشه رفلکس برای انواع رنگ ها و کیفیت های مختلف متغیر میباشد اما به شما این اطمینان را میدهیم که قیمت شیشه های رفلکس در مجموعه همتا مناسب تر از سایر فروشگاه هاست و شما میتوانید باکیفیت ترین شیشه های رفلکس را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش از ما خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.