شیشه سندبلاست | سندبلاست شیشه | طرح شیشه سندبلاست | قیمت شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه های در انواع مختلفی تولید میشوند که یکی از انواع شیشه های محبوب شیشه سندبلاست میباشد. سندبلاست به معنی مات کردن بخش هایی از شیشه میباشد. برای مات کردن شیشه از ساینده های معدنی که با پایه خاک ساخته شده اند استفاده میشود. در ادامه این مقاله شما را با فرایند ساخت شیشه سند بلاست، انواع و طرح شیشه سندبلاست آشنا میکنیم.

برای خرید شیشه سندبلاست با گارانتی معتبر و دریافت خدمات پس از فروش میتوانید با همکاران ما با شماره های 02155441450 و 09122552119 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. ما مناسب ترین قیمت سندبلاست شیشه را به شما عرضه خواهیم کرد.

شیشه سندبلاست چیست
شیشه سندبلاست چیست

شیشه سندبلاست چیست

زمانی که صحبت از شیشه سندبلاست شده میشود اولین سوالی که در ذهن شکل میگیرد این است که شیشه سند بلاست چیست و چه کاربردی دارد.

در پاسخ به سوال سندبلاست شیشه چیست میتوان گفت این شیشه از جمله شیشه های دکوراتیو میباشد که از شن ساخته شده اند و در دکوراسیون داخلی ساختمان ها کاربرد زیادی دارند.

سندبلاست به معنای شن پاشی میباشد که با پاشیدن شن در فشار هوای بالا شیشه سندبلاست شده تولید میشود.

در این فشار هوای بالا لایه بسیار نازکی از شیشه از بین میرود و رروی شیشه سندبلاست مینشیند. فرایند شن پاشی با استفاده از دستگاه های خاص انجام میشود. در این فرآیند بخش هایی از شیشه با برچسب های خاصی پوشانده میشوند که این کار مانع از مات شدن آن قسمت های شیشه میشود.

به این ترتیب برای تولید شیشه سند بلاست میتوان از برچسب های خاصی استفاده کرد و در نهایت شیشه های منحصر به فردی را تولید کرد.

سندبلاست شیشه را میتوان به عنوان یک هنر در نظر گرفت زیرا در بسیاری از صنایع پیشرفت چشمگیری داشته و توانسته است طرفداران زیادی را جلب کند.

یکی از انواع محصولاتی که در فروشگاه همتا به صورت تخصصی تولید شده و به فروش میرسد درب های اتوماتیک شیشه ای با طرح های مختلف میباشد. برای مشاهده مدل های متنوع این درب های شیشه ای اتوماتیک میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

معایب شیشه سندبلاست
معایب شیشه سندبلاست

معایب شیشه سندبلاست

تا اینجای مقاله متوجه شدید که شیشه سندبلاست چیست و چه کاربردی دارد اما برای استفاده از این شیشه عجله نکنید. در این قسمت میخواهیم شما را با معایب شیشه سندبلاست که شاید از آن بی خبر باشید توضیحاتی دهیم.

از مهمترین معایب شیشه سندبلاست میتوان به بالا بودن قیمت آن به دلیل فرایند ساخت ویژه آن و استفاده از متریال شیشه سندبلاست خاص میباشد.

البته باتوجه به مدل ها و انواع طرح شیشه سندبلاست قیمت شیشه سند بلاست شده متغیر میباشد و شما میتوانید مناسب ترین قیمت شیشه سند بلاست را در میان محصولات فروشگاه همتا بیابید.

دیگر موردی که میتوان به عنوان معایب شیشه سندبلاست مطرح کرد زمانبر بودن فرایند تولید این شیشه میباشد. برای ساخت انواع از شیشه های سند بلاست حدود 10 روز زمان نیاز است و در مقابل انواعی دیگر از آن ها حدودا در 2 روز ساخته میشوند.

پس میتوان نتیجه گرفت باتوجه به مدل مورد نظر مدت زمان تولید سندبلاست شیشه متغیر خواهد بود و در کل در مقایسه با شیشه های معمولی این فرایند زمانبر تر خواهد بود.

مورد دیگر معایب شیشه سندبلاست مربوط به عدم تغییر طرح انتخابی شما میباشد. به این ترتیب زمانی که طرح مورد نظر شما اجرا میشود امکان تعویض طرح های شیشه سندبلاست را نخواهید داشت.

آخرین موردی که به عنوان معایب شیشه سندبلاست مطرح میشود این است که اگر بخواهید شیشه خاصی را سندبلاست کنید حتما باید شیشه باز شده و به کارگاه مورد نظر منتقل شود در صورتی که برای مات کردن شیشه میتوان کار را در محل انجام داد.

اگر میخواهید بیشتر با تاریخچه شیشه در ایران و جهان آشنا شوید و اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب کنید میتوانید به صفحه تاریخ اختراع شیشه مراجعه کنید.

انواع سندبلاست شیشه
انواع سندبلاست شیشه

انواع سندبلاست شیشه

شیشه های سندبلاست برای محیط های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند به همین دلیل در انواع متنوعی تولید میشوند تا نیاز مشتریان را رفع نمایند.

انواع شیشه سندبلاست را میتوان در دسته های زیر طبقه بندی کرد:

  • شیشه سند بلاست راه مات

برای ساخت این شیشه ها از شیشه سکوریت نشکن و یا شیشه های خام استفاده میشود و برحسب طرح مورد نظر راه راه عمودی یا افقی یا شطرنجی روی شیشه اجرا میشود. راه راه های مورد نظر میتوانند مات و یا شفاف باشند. برای آشنایی بیشتر با ویژگی شیشه های نشکن سکوریت و کاربرد آن ها میتوانید به صفحه شیشه سکوریت چیست مراجعه کنید.

  • شیشه سند بلاست با طرحی لوگو مورد نظر

در این مدل از انواع سندبلاست شیشه شما میتوانید لوگو شرکت و موسسه مورد نظر خود را روی شیشه درج کنید. شرکت اجرا کننده و تولید کننده شیشه سندبلاست با استفاده از ترسیم لوگو در نرم افزار های خاص میتواند آن را به صورتی که مدنطر مشتری است روی شیشه درج کند. این لوگو روی برچسب های مخصوصی چاپ شده و روی شیشه چسبانده میشوند.

  • شیشه سند بلاست تمام مات

دیگر مدل شیشه سندبلاست که طرفدار زیادی دارد شیشه سند بلاست تمام مات میباشد که به صورت یکپارچه مات میشود و میتوان از آن در دکوراسیون های داخلی استفاده نمود.

  • شیشه سند بلاست رنگی

این مدل از انواع سندبلاست شیشه بسیار محبوب بوده و برای دکوراسیون های خاصی استفاده میشود. شما میتوانید طرح مورد نظرتان را برای ساخت سندبلاست شیشه رنگی اجرا کنید. نام تجاری شیشه های رنگی شیشه لاکوبل میباشد. شما میتوانید برای مشاهده انواع مدل های این شیشه های رنگی در طراحی های مختلف به صفحه شیشه لاکوبل مراجعه کنید.

با مشاهده انواع سندبلاست شیشه شاید این سوال برای شما پیش آید که ویژگی شیشه ها برای سند بلاست شدن چیست و چه شیشه هایی قابلیت سندبلاست شدن را دارند.

در پاسخ میتوان گفت روی هر شیشه ای میتوان فرایند سندبلاست شدن را پیاده سازی کرد و میتوان انواع طرح ها و نقش ها را روی آن ها پیاده سازی کرد.

تکنیک سندبلاست نفوذ نور را کنترل میکند و میتوان با اجرای طرح ها و لوگوهای مختلف میزان عبور نور از شیشه را کنترل کرد.

در قسمت بعدی تعدادی عکس شیشه سند بلاست را برای شما ارائه میدهیم تا بیشتر با انواع سندبلاست شیشه آشنا شوید.

یکی از محصولات شیشه ای که در فروشگاه همتا تولید و به فروش میرسد شیشه بالکنی میباشد. برای مشاهده انواع مدل های این شیشه ها که قابلیت سندبلاست شدن را نیز دارا هستند میتوانید به صفحه شیشه بالکن مراجعه کنید.

طرح شیشه سندبلاست
طرح شیشه سندبلاست

طرح شیشه سندبلاست

برای سندبلاست شیشه شما قابلیت اجرای انواع طرح شیشه سندبلاست را دارید و میتوانید هر طرح و نقشی را روی شیشه مورد نظر خود اجرا کنید.

شیشه سندبلاست طرح دار یکی از انواع شیشه های محبوب در ایران میباشد که میتوان از آن ها در منازل، ادارات، مراکز تجاری، بهداشتی درمانی و هر محیطی استفاده نمود.

طرح شیشه سند بلاست میتواند برحسب سلیقه مشتری متغیر باشد و میتوان انواع طرح های شیشه سندبلاست را روی هر شیشه ای پیاده سازی کرد.

در این قست برای آن که بیشتر با طرح های شیشه سندبلاست آشنا شوید نمونه طرح های شیشه سندبلاست را در قالب عکس قرار داده ایم که میتوانید از این تصاویر ایده بگیرید و از برچسب سندبلاست شیشه برای دکوراسیون های خود بهره ببرید.

اگر نمونه شیشه سند بلاست خاصی مدنظر شماست اصلا نگران نباشید. تیم حرفه ای همتا با سال ها سابقه درخشان آماده پیاده سازی و اجرای ایده های شماست و از عهده اجرای انواع طرح سند بلاست روی شیشه برخواهد آمد.

برای سفارس انواع طرح شیشه سندبلاست میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید 02155441450 و 09122552119.

طرح شیشه سندبلاست
طرح شیشه سندبلاست
طرح شیشه سندبلاست
طرح شیشه سندبلاست
طرح شیشه سندبلاست
طرح شیشه سندبلاست

فرایند ساخت شیشه سند بلاست

فرایند ساخت شیشه سندبلاست به این صورت میباشد که شن و ماسه و ذرات دیگری که به عنوان ساینده هستند با شدت بسیار بالا و توسط دستگاه هایی که از بخار و جریان هوا استفاده میکنند روی شیشه پاشیده میشوند.

پاشیده شدن این ذرات ساینده باعث سابیده شدن لایه نازکی از شیشه میشود و این سایش میتواند ظاهر ماتی را به شیشه بدهد.

در فرایند ساخت شیشه سند بلاست قسمت هایی که نیاز است شفاف باشند با برچسب به طرح مورد نظر پوشانده میشوند و سایر قسمت ها در این فرایند مات میگردند.

کاربرد شیشه سندبلاست

در مورد کاربرد شیشه سندبلاست میتوان گفت شما در هر محیطی میتوانید از این شیشه ها استفاده کنید اما به صورت جزیی تر میتوان به موارد زیر در این زمینه اشاره کرد:

  • استفاده در پارتیشن های اداری و سازمانی
  • استفاده در اتاق های بخش بهداشت و درمان
  • استفاده در اماکن ورزشی
  • استفاده در جداکننده های استخر ها
  • استفاده در حمام های شیشه ای
  • استفاده در دکوراسیون منازل

یکی از انواع شیشه هایی که به صورت مات و شفاف طرحدار میباشند شیشه های اسید شور میباشند. برای مشاهده مدل های متنوع این محصولات به همراه لیست قیمت میتوانید به صفحه شیشه اسید شور مراجعه کنید.

دانلود طرح سندبلاست شیشه
دانلود طرح سندبلاست شیشه

دانلود طرح سندبلاست شیشه

در این قسمت برای آن که بتوانید به طرح های پرکاربرد و پرطرفدار سندبلاست شیشه دستسی داشته باشید فایل هایی را برای دانلود طرح سندبلاست شیشه قرار داده ایم.

شما میتوانید از این طرح ها برای انواع دکوراسیون های خود استفاده کنید. همچنین در صورتی که طرح خاصی مدنظر شماست میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید تا طرح های سفارشی شما را در سریع ترین زمان روی شیشه اجرا کنند.

شما میتوانید با کلیک روی دکمه زیر هر 3 طرح نمایش داده شده در قسمت بالا را به صورت رایگان دانلود نمایید.

شیشه سندبلاست رنگی

شیشه سندبلاست رنگی میتواند نمای زیبایی به ساختمان بدهد و بیشتر برای پروژه های تزیینی کاربرد دارند. از انواع شیشه سندبلاست رنگی میتوان برای دکوراسیون های داخلی منازل و ادارات استفاده کرد.

شیشه سند بلاست خم

یکی از انواع سندبلاست شیشه مدل های شیشه سند بلاست خم میباشد. این شیشه ها به دلیل خمیده بودن میتوانند جلوه ای ویژه به ساختمان بدهند. برای مشاهده انواع مدل های شیشه های خمیده و دریافت لیست قیمت این شیشه ها میتوانید به صفحه شیشه خم مراجعه کنید.

شیشه سندبلاست طلایی

از شیشه سندبلاست طلایی بیشتر در درب های ورودی ساختمان ها استفاده میشد. شیشه سندبلاست طلایی میتواند جلوه ای کلاسیک و شیک تر به ساختمان بدهد و برای ساختمان هایی که نمای تیره دارند مناسب تر میباشد.

شیشه سندبلاست سفید

شیشه سندبلاست سفید از متداول انواع این شیشه ها میباشد که در هر محیطی مورد استفاده قرار میگیرند. میزان مات شدگی این شیشه ها بیشتر از سایر شیشه ها بوده و میتوان میزان عبور نور را کاملا کنترل نمود.

شیشه سندبلاست ساده

شیشه سندبلاست ساده با طرح های آماده میباشد که بیشتر در محیط های اداری از آن ها استفاده میشود. استفاده از شیشه سندبلاست ساده برای مشتریانی که علاقه زیادی به طرح های مختلف ندارند مناسب میباشد.

شیشه سندبلاست راه راه

از شیشه سندبلاست راه مات یا شیشه سندبلاست راه راه بیشتر در پارتیشن های اداری استفاده میشود. استفاده از این سندبلاست شیشه ها در محیط های سازمانی و اداری مرسوم تر میباشد.

شیشه سندبلاست مات

این نوع شیشه سندبلاست مات به طور یکپارچه مات میباشد و هیچ طرحی در آن ها استفاده نشده است. نمونه طرح شیشه سندبلاست را میتوانید در تصویر مشاهده کنید.

دستگاه سندبلاست شیشه

برای تولید شیشه سندبلاست از دستگاه های خاصی استفاده میشود که به آن ها دستگاه سندبلاست شیشه میگویند. دستگاه سندبلاست شیشه در انواع مختلفی در بازار موجود میباشد و میتوان همزمان قطعات شیشه را به طرح مورد نظر سندبلاست نمود.

بعضی از انواع دستگاه سندبلاست شیشه دارای سیستم غبارگیر خود تمیز شونده میباشند و با راندمان بالا قابلیت فعالیت دارند.

دستگاه های سندبلاست میتوانند برای طراحی روی صفحات شیشه، چوب، سنگ و فلز را پیاده سازی کنند.

قیمت دستگاه سندبلاست شیشه بسته به نوع و قابلیت هایی که دارد میتواند متغیر باشد که برای اطلاع از قیمت دستگاه سندبلاست شیشه میتوانید با فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر دستگاه های سندبلاست تماس بگیرید.

یکی از انواع شیشه هایی که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند شیشه کوارتز میباشد. برای آشنایی با ویژگی های این شیشه ها میتوانید به صفحه شیشه کوارتز مراجعه کنید.

قیمت شیشه سندبلاست
قیمت شیشه سندبلاست

قیمت شیشه سندبلاست

قیمت شیشه سندبلاست در فروشگاه های مختلف به صورت متغیر اعلام میشود که علت این تغییر در قیمت شیشه سندبلاست کیفیت شیشه ها، طرح مورد نظر شما و متراژ شیشه میباشد.

هرچه طرح شیشه سندبلاست پیچیده تر باشد قیمت شیشه سندبلاست نیز بیشتر خواهد بود و به تبع قیمت شیشه سندبلاست برای طرح های ساده و آماده ازران تر خواهد بود.

برای آن که بتوانید مناسب ترین قیمت شیشه سندبلاست را خریداری کنید بهترین کار این است که خرید خود را از نمایندگی معتبر انجام دهید.

شرکت همتا یکی از معتبرترین و بزرگترین تولیدکننده های سندبلاست شیشه میباشد که سال ها در این زمینه سابقه درخشان دارد و باکیفیت ترین خدمات سندبلاست شیشه را به مشتریان عرضه میکند.

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت شیشه سندبلاست برحسب طرح و ابعاد مورد نظرتان با همکاران ما تماس بگیرید.

به طور کلی جدول قیمت شیشه سندبلاست را در قسمت زیر قرار داده ایم که این قیمت به صورت حدودی میباشد و شما باید برای دریافت قیمت دقیق با همکاران ما تماس بگیرید.

شرکت همتا علاوه بر تولید محصولات شیشه ای بزرگترین تولید کننده کرکره برقی میباشد. شما میتوانید برای مشاهده جدیدترین مدل هایی کرکره برقی به همراه مشخصات و قیمت به صفحه کرکره برقی مراجعه کنید.

قیمت شیشه سندبلاست تک جداره :

شیشه سندبلاستضخامتمتراژقیمت شیشه سندبلاست
شیشه سندبلاست ساده تک جداره۴ میل۱ مترمربع۴۴۰,۰۰۰
شیشه سندبلاست ساده تک جداره۶ میل۱ مترمربع۵۴۰,۰۰۰
شیشه سندبلاست طرح دار تک جداره۴ میل۱ مترمربع۵۹۰,۰۰۰
شیشه سندبلاست طرح دار تک جداره۶ میل۱ مترمربع۶۹۰,۰۰۰

قیمت شیشه سندبلاست دوجداره :

شیشه سندبلاستضخامتمتراژقیمت شیشه سندبلاست
شیشه سندبلاست ساده دوجداره۴*۴ میل۱ مترمربع۷۹۰,۰۰۰
شیشه سندبلاست طرح دار دوجداره۴*۴ میل۱ مترمربع۹۴۰,۰۰۰
شیشه سندبلاست ساده دوجداره۶*۴ میل۱ مترمربع۸۹۵,۰۰۰
شیشه سندبلاست طرح دار دوجداره۶*۴ میل۱ مترمربع۱,۰۴۵,۰۰۰

قیمت شیشه سندبلاست برحسب نوع طرح :

نوع طرح سندبلاستقیمت
طرح کامل مات400
طرح راه مات (نواری)550
طرح لوگو (علائم تجاری)1.100
 طرح کامل روی شیشه1.700

قیمت برچسب شیشه مات کن :

نوع طرح برچسبقیمت
برچسب کامل مات400
برچسب  راه مات (نواری)500
برچسب لوگو مورد نظر1.100
برچسب طرح کامل روی شیشه1.400

فروش سندبلاست شیشه

برای آن که بتوانید باکیفیت ترین شیشه سندبلاست را خریداری کنید که دارای گارانتی معتبر بوده و قیمت مناسبی هم داشته باشد و در عین حال از ساخت متریال شیشه سندبلاست اطمینان داشته باشید بهترین کار خرید از معتبرترین نمایندگی فروش سندبلاست شیشه میباشد.

شرکت همتا با سال ها سابقه معتبرترین نمایندگی فروش سندبلاست شیشه در ایران میباشد که فروش شیشه سند بلاست در تهران را به صورت حضوری انجام میدهد و در سایر شهر ها خدمات فروش غیرحضوری و آنلاین را با بالاترین سطح پشتیبانی ارائه میدهد.

به این ترتیب شما میتوانید در سراسر ایران برای خرید سندبلاست شیشه ای با همکاران ما تماس بگیرید و انواع شیشه سندبلاست استخر و طرح های مختلف سندبلاست شیشه را خریداری کنید.

همکاران ما آماده خدمات رسانی برای خرید سندبلاست شیشه در کرج، شیشه سندبلاست مشهد، شیشه سندبلاست اصفهان، شیشه سندبلاست ارومیه، سندبلاست شیشه اراک با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در سراسر ایران میباشند.

سوالات متداول

شیشه سندبلاست چیست؟

سندبلاست شیشه یکی از انواع شیشه هایی میباشد که به صورت طرح دار بوده و بخش هایی از آن به صورت مات بوده و قسمت هایی شفاف میباشدو مات شدگی این شیشه ها با استفاده از ساینده هایی مانند شن و ماسه و ذرات دیگر اجرا میشود.

قیمت شیشه سندبلاست چقدر است؟

قیمت شیشه سندبلاست برحسب ابعاد، کیفیت شیشه و طرح مورد نظر متغیر میباشد. در این صفحه لیست قیمت شیشه سندبلاست به صورت حدودی منتشر شده است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.