شیشه ضد گلوله | قیمت شیشه ضد گلوله | فروش شیشه ضدگلوله

شیشه ضد گلوله

تکنولوژی روز دنیا در صنعت تولید شیشه نییز تاثیرگذار بوده و به تولید شیشه های ضد گلوله منجر شده است. امروزه استفاده از شیشه ضدگلوله در مکان هایی که امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است روز به افزایش میباشد. در این صفحه میخواهیم به شما توضیح دهیم شیشه ضد گلوله چیست و چگونه تولید میشود و بهترین نمایندگی فروش شیشه های ضدگلوله را به شما معرفی میکنیم.

برای خرید انواع شیشه و شیشه ضد گلوله با گارانتی و خدمات پس از فروش میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید 02155441450 و 09122552119.

شیشه ضد گلوله
شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله

زمانی که صحبت از شیشه ی ضد گلوله میشود اولین سوالی که مطرح میشود این است که شیشه ضد گلوله چیست و چه ویژگی دارد که ضدگلوله نامیده میشود.

در تعریف شیشه ضد گلوله باید گفت ظاهر این شیشه ها مانند شیشه های معمولی میباشد اما نحوه ساخت آن ها به گونه ای میباشد که ویژگی های خاصی را در آن ایجاد میکند و سبب تفاوت آن ها با شیشه های عادی میشود.

شیشه ضدگلوله از لایه های پلی کربنات تولید میشوند که استفاده از لایه های مختلف سبب بالا رفتن مقاومت آن ها در برابر ضربات شدید میشود.

در تعریف شیشه ضد گلوله ویکی پدیا این گونه ذکر شده است که نام دیگر این شیشه ها شیشه بالستیک میباشد که در برابر شلیک گلوله مقاومت بالایی دارند و در برابر حرارت 250 الی 320 درجه سانتی گراد نیز مقاوم میباشند.

شیشه ضد گلوله به انگلیسی bulletproof glass میباشد و شما میتوانید انواع این شیشه ها را در صنایع جهانی نیز مشاهده کنید.

متاسفانه امروزه در تولید شیشه های ضد گلوله توسط همه تولیدکنندگان اصول به درستی رعایت نمیشود و از متریال باکیفیت استفاده نمیشود و همین امر سبب میشود تنها شیشه هایی به ظاهر ضد گلوله تولید شود.

باتوجه به آن چه گفته شد این شیشه ها از لایه های مختلف پلی کربنات تولید میشوند. برای آشنایی با ویژگی های پلی کربنات و کاربرد آن ها میتوانید مقاله پلی کربنات چیست را مطالعه کنید.

تاریخچه شیشه ضد گلوله

برای آشنایی بیشتر با شیشه های ضدگلوله بهتر است ابتدا اطلاعات لازم در زمینه تاریخچه شیشه ضد گلوله به شما ارائه دهیم. برای نخستین بار بندیکتوس(Bandictous) که یک شیمیدان فرانسوی بود در قرن 20 به صورت ناگهانی فرمولی یافت که شیشه های نشکن تولید شوند.

تاریخچه شیشه ضدگلوله به زمانی برمیگردد که این فرد در حال جابجایی شیشه های آزمایشگاهی بود که یک بطری شیشه 2 لیتری از دستش افتاد ولی نشکست.

با دیدن این اتفاق ایده ای در ذهنش شکل گرفت و به بررسی ساختا آن شیشه پرداخت و نکات مهمی را دریافت که مهمترین آن باقی ماندن لایه نازکی از محلول سلولزی در بطری از 4 روز پیش بود که مقداری از آن بخار شده بود و همین لایه نازک سلولز در بدنه داخلی بطری خاصیت نشکن بودن را به آن اضافه کرده بود.

او آزمون و خطاهای بسیاری انجام داد و در عین ناباوری مشاهده کرد که بطری هایی که لایه نازکی مواد سلولزی در آن ها باشد نمیشکنند. در نهایت نتیجه حاصل از آزمایشات او چنین بود که ترکیبات سلولزی و پلاستیکی میتوانند مقاومت شیشه ها را افزایش دهند.

در ادامه آزمایشات و بررسی ها در سال 2005 قوی ترین شیشه ضد گلوله به بهره برداری رسید و مورد استفاده نیرو هوایی آمریکا قرار گرفت.

تاریخچه شیشه ضد گلوله در ایران نیز به سال 1385 برمیگردد که در شهر صنعتی شمس آباد شیشه های ضدگلوله تولید شدند و امروزه با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته تر کیفیت این شیشه ها به طرز عجیبی بهتر از گذشته شده است.

شیشه های نشکن یکی از انوع شیشه های پرکاربرد در محیط های امنیتی میباشد که به آن ها شیشه سکوریت گفته میشود. شما میتوانید برای مشاهده انواع مدل های شیشه های نشکن سکوریت و آشنایی با ویژگی های آن ها به صفحه شیشه سکوریت چیست مراجعه کنید.

نحوه عملکرد شیشه ضد گلوله

یک تصور اشتباه که در مورد نحوه عملکرد شیشه ضد گلوله وجود دارد این است که عموم مردم تصور میکنند عملکرد شیشه ضد گلوله به این صورت است که در اثر اصابت اجسام سخت و شلیک گلوله این شیشه نمیشکند.

در صورتی که عملکرد شیشه ضد گلولهبه این صورت است که در اثر برخورد گلوله و اجسامی مانند تبر و چکش این شیشه ها در محل اصابت میکشنند و حتی خرد میشوند اما از هم گسیخته نمیشوند و گلوله و اجسام از آن ها عبور نمیکنند.

بنابراین در مورد نحوه عملکرد شیشه ضدگلوله میتوان گفت این شیشه ها گلوله را عبور نمیدهند اما ممکن است بشکنند.

در واقع آنچه سبب میشود گلوله از شیشه های ضدگلوله عبور نکند وجود لایه های مختلف پلی کربنات در ساخت این شیشه میباشد که میتواند انرژی جنبشی گلوله را کم کند.

کاهش انرژی جنبشی گلوله سبب میشود تا زمانی که به لایه های آخر پلی کربنات برسد از حرکت باز ایستد و نتواند از شیشه عبور کند.

انرژی شلیک گلوله از تفنگ های مختلف از نظر سرعت و قدرت گلوله متفاوت میباشد و هرچه اسلحه بزرگتر و پرقدرت تر باشد نیاز است که شیشه ضخیم تر بوده و دارای لایه های بیشتری باشد.

شیشه های ضدگلوله با هر ضخامت و هر تعداد لایه ای که باشند در نهایت میتوانند در برابر 3 گلوله مقاومت داشته باشند و به احتمال بالا در برابر شلیک چهارمین گلوله خرد خواهد شد.

به این ترتیب با بررسی نحوه عملکرد شیشه ضد گلوله میتوان این گونه نتیجه گرفت که شاید بهتر باشد برای این شیشه ها از نام مقاوم در برابر گلوله استفاده کنیم.

نحوه عملکرد شیشه ضد گلوله به گونه ای میباشد که در بعضی از کاربرد ها از شیشه های یک طرفه ضد گلوله استفاده میشود که از یک سمت نسبت به شلیک گلوله مقاومت دارند و در بعضی کاربرد های دیگر از شیشه های دو طرف ضدگلوله استفاده میشود.

برای مثال نحوه عملکرد شیشه ضد گلوله در ماشین ها یک طرفه میباشد به این ترتیب افراد از داخل ماشین میتوانند به بیرون شلیک گلوله داشته باشند در صورتی که از بیرون خودرو در صورت شلیک شدن گلوله آسیبی به سرنشینان وارد نخواهد شد.

از انواع شیشه های مات و شفاف که میتوان میزان عبور نور را کنترل کرد شیشه سندبلاست میباشد. برای مشاهده مدل ها و دریافت لیست قیمت این شیشه میتوانید به صفحه شیشه سندبلاست مراجعه کنید.

انواع شیشه ضد گلوله
انواع شیشه ضد گلوله

انواع شیشه ضد گلوله

باتوجه به آن که نمونه های شیشه ضدگلوله در بازار بسیار متنوع شده است و عده ای طلقی به نام EVA را که از چندین لایه شیشه و فرایند نشکن کردن آن ها با لمینت ساخته شده است با نام شیشه ضدگلوله عرضه میکنند در این قسمت میخواهیم شما را با انواع شیشه ضد گلوله آشنا کنیم.

در شیشه های تقلبی ضدگلوله از چند لایه شیشه و قرار دادن طلق های نامرغوب و به اصطلاح لمینت کردن آن ها استفاده میشود.

نحوه عملکرد شیشه ضدگلوله اصل به این صورت میباشد که شلیک گلوله اولین لایه شیشه ای را سوراخ میکند و لایه های پلی کربنات و پلاستیکی که در ادامه تعبیه شده اند گلوله را از حرکت بازمیدارند و آن را متوقف میکنند.

تنوع شیشه ضد گلوله در بازار بالا میباشد ولی در این قسمت میخواهیم انواع مختلف شیشه‌های ضد گلوله را به صورت دسته بندی شده به شما توضیح دهیم.

  • شیشه های ضدگلوله اکریلیک:

این شیشه ها در دو سطح امنیتی معمولی و متوسط در بازار موجود میباشند. برای ساخت شیشه ضدگلوله اکریلیک از یک ورق اکریلیک استفاده شده است که ضخامت آن 3.1 میلی متر میباشد و سطح محافظتی 1 را دارا میباشد. مقاومت این شیشه ها در برابر گلوله های 9 میلی متری و همچنین ضرباتی که میتواند شیشه های معمولی را خرد کند بالا میباشد.

  • شیشه های ضدگلوله پلی کربنات:

جنس این شیشه ها از لایه های پلی کربنات میباشد که در بین آن ها از لایه های پلی یورتان نیز استفاده شده است. این نوع شیشه ها دارای سطح 3 محافظتی میباشند و میتوانند در برابر شلیک چند گلوله 9 میلی متری مقاومت داشته باشند.

انواع شیشه ضد گلوله را میتوان برای رسیدن به مقاومت بالاتر از لایه های بیشتر پلی کربنات و پلاستیک ساخت که در این صورت شیشه ای مقاوم، سنگین و با طول عمر بالا خواهید داشت.

البته استفاده از انواع شیشه ضدگلوله را باید برحسب وزن شیشه و میزان مقاومت در نظر گرفت تا مشکلی در کاربرد مورد نظر ایجاد نشود. مثلا نمیتوان از شیشه ضدگلوله سنگین برای خودروها استفاده کرد زیرا سرعت و کارایی آن را کاهش میدهد.

از پلی کربنات برای ساخت محصولات زیادیی از جمله کرکره های برقی نیز استفاده میشود. شما میتوانید برای مشاهده انواع کرکره و درب های اتوماتیک پلی کربنات به صفحه کرکره پلی کربنات مراجعه کنید.

شیشه ضد گلوله طلافروشی

بیشترین کاربرد شیشه ضدگلوله در طلا فروشی ها میباشد. شیشه ضد گلوله طلافروشی باتوجه به آن که محصولات ارزشمندی در مغازه موجود میباشد و باید سطح امنیتی بالایی تامین شود بهتر است از قوی ترین شیشه ضدگلوله باشد.

تولید شیشه طلا فروشی ضد گلوله یکی از خدمات شرکت همتا میباشد که سبب شده است گام مثبتی در جهت بهبود امنیت طلا فروشی ها برداشته شود.

شیشه ضد گلوله طلا فروشی به صورت لایه لایه ساخته شده است و همین امر سبب گشته که از عبور گلوله جلوگیری کند و حرکت آن را متوقف کند که در عکس شیشه ضد گلوله این فرایند کاملا مشهود است.

شیشه ضد گلوله طلا فروشی در شرکت همتا با بالاترین کیفیت تولید میشود که قابل رقابت با نمونه های خارجی و جهانی این محصول است و شما میتوانید این محصول را با گارانتی و خدمات پس از فروش از ما خریداری کنید.

در این زمینه پیشنهاد میشود برای بهبود امنیت طلافروشی خود از درب های کرکره ای ضد سرقت نیز استفاده کنید تا تمام راه های نفوذ را ببندید. شما میتوانید برا یآشنایی بیشتر با این کرکره ها و مشخصات آن ها به صفحه درب کرکره ای ضد سرقت مراجعه کنید.

شیشه ضد گلوله پنجره

از دیگر انواع شیشه ضد گلوله که مورد استفاده قرار میگیرد شیشه ضد گلوله پنجره میباشد. شیشه ضد گلوله پنجره یا شیشه ضد گلوله ساختمانی در ادارات و منازل و سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه ضد سرقت خانه برای اشخاص ویژه و خاص استفاده میشود که میتواند امنیت را در سطح بالایی قرار دهد. استفاده از این شیشه ها برای اشخاص اول حکومت میتواند مفید باشد و از جان و سلامتی آن ها حفاظت کند.

میتوان از شیشه پنجره ضد گلوله برای انواع ساختمان های امنیتی و سیاسی استفاده کرد و احتمال بروز خطر را به صفر رساند.

شیشه ضد گلوله خودرو

استفاده از شیشه ضد گلوله خودرو در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است زیرا حملات تروریستی در خیابان ها متاسفانه برای اشخاص مهم علمی و سیاسی کشور ها رخ میدهد و این کار میتواند از جان آن ها محافظت کند.

شیشه ضد گلوله ماشین باید ویژگی هایی داشته باشد که در عین محافظت در برابر شلیک گلوله سبب کاهش کارایی و سرعت خودرو نشود. به همین دلیل باید ضخامت و ویژگی های دیگری از این شیشه ها را در نظر گرفت که در آینده مشکلی از بابت سرعت و کارایی در خودرو ایجاد نکند.

کاربرد شیشه ضد گلوله

کاربردهای شیشه ضد گلوله در دنیای امروز بسیار بالا میباشد ولی به طور کلی در مورد کاربرد انواع شیشه ضد گلوله میتوان گفت از این شیشه ها در محیط ها و مکان هایی که امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده میشود.

استفاده از شیشه های ضدگلوله هم میتواند امنیت در برابر سارقان را افزایش دهد و هم میتواند در برابر حملات و خطرات جانی اهمیت داشته باشد.

کاربرد شیشه ضد گلوله امروزه در بانک ها، خودروها، صرافی ها، طلافروشی ها، ساختمان ها، خودرو ها و برای خانه و ماشین افراد علمی و سیاسی مهم کشور ها استفاده میشود.

از دیگر کاربرد شیشه ضدگلوله میتوان به استفاده در فروشگاه ها، ارتشخانه ها و مراکز فرماندهی و انتظامی اشاره کرد.

استفاده از این شیشه ها در آزمایشگاه هایی که خطر انفجار در آن ها وجود دارد نیز میتواند به حفظ جان و مال افراد کمک کند.

مزایا شیشه ضد گلوله

برای خرید شیشه ضدگلوله برای آن که انتخاب خوبی داشته باشید باید از مزایا شیشه ضد گلوله اطلاع داشته باشید تا آگاهانه بهترین و مناسب ترین شیشه را خریداری کنید.

مهمترین مزایای شیشه ضد گلوله این است که از عبور گلوله جلوگیری میکند.

دیگر مزیت شیشه ضدگلوله مقاومت در برابر سرقت و دزدی میباشد زیرا مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد.

از دیگر مزایای شیشه ضد گلوله میتوان به مقاومت بالا در برابر حرارت و صدا اشاره کرد. این شیشه ها به دلیل چند لایه بودن عایق حرارت و صدا هستند و میتوان از این مزیت آن ها نیز در محیط مورد نظر بهره برد.

حفظ جان افراد در زمان وقوع زلزله به دلیل نشکستن و باقی ماندن در قاب پنجره از دیگر مزایا این شیشه میباشد.

این شیشه های ضدگلوله نشکن سکوریت میتواند در اولین برخورد با کاهش سرعت گلوله تخریب شیشه را به تاخیر بیندازند.

در صورتی که هدف شما از خرید شیشه ضدگلوله نشکستن آن باشد پیشنهاد ما به شما خرید شیشه سکوریت دست دوم میباشد که قیمت پایین تری نسبت به این شیشه های ضد گلوله نیز دارند.

برای مشاهده انواع شیشه سکوریت های قیمت مناسب میتوانید به صفحه شیشه سکوریت دست دوم مراجعه کنید.

نحوه ساخت شیشه ضد گلوله

از رایج ترین سوالاتی که افراد از ما میپرسند این است که شیشه ضد گلوله چگونه ساخته می شود و شیشه‌های ضدگلوله از چه چیزهایی ساخته می‌شوند.

همان طور که در قسمت های بالا اشاره شد این شیشه ها از ورق های پلی کربنات در لایه های متعدد ساخته میشوند که برحسب ویژگی شیشه مورد نظر لایه ها و ضخامت و وزن آن میتواند متغیر باشد.

برحسب روش ساخت شیشه ضد گلوله میتوان شیشه هایی از سطح مقاومت 1 که مقاوم در برابر 3 گلوله 9 میلی متری میباشد تا سطح مقاومت 10 که مقاوم در برابر 50 گلوله BMG میباشد تولید کرد.

در ساخت این شیشه ها از رزین های مختلفی به عنوان مواد سازنده شیشه ضد گلوله استفاده میشود که محبوب ترین آن ها پلی کربنات، اکرویلیک و پلاستیک میباشد.

در ساخت این شیشه ها میتوان رنگ شیشه ضدگلوله را نیز تعیین کرد و آن ها در رنگ های مختلف تولید نمود.

شیشه ضد گلوله ساخت ایران نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و خوشبختانه تکنولوژی ساخت بهترین شیشه ضدگلوله در ایران رو به پیشرفت است به گونه ای که نمونه هایی از ان ها قابل رقابت با نمونه های جهانی میباشد.

در شررکت همتا نیز از بهترین فرمول طرز تهیه شیشه ضد گلوله استفاده میشود و همین امر سبب تولید بهترین و قوی ترین شیشه های ضدگلوله شده است.

شما میتوانید برای ساخت انواع شیشه های ضدگلوله رنگی و غیر رنگی در کیفیت مورد نظرتان با همکاران ما تماس بگیرید.

همچنین برای خرید شیشه های رنگی میتوانید به صفحه شیشه لاکوبل مراجعه کنید و نمونه هایی از این شیشه ها را در صورت تمایل مشاهده و خریداری کنید.

ضخامت شیشه ضد گلوله
ضخامت شیشه ضد گلوله

ضخامت شیشه ضد گلوله

ضخامت شیشه ضد گلوله برحسب میزان مقاومت و کاربرد آن تعیین میشود و میتواند متغیر باشد. قطر شیشه ضد گلوله یا همان ضخامت شیشه ضد گلوله از 70 الی 85 میلی متر میباشد.

در صورتی که این ضخامت شیشه ضدگلوله برای کاربرد مورد نظر شما زیاد باشد میتوانید از گلس های نازک تر استفاده کنید که ضخامت آن ها 20 میلی متر میباشد.

مقاومت ضخامت شیشه های ضد گلوله 20 میلی متری در برابر اسلحه کلت هم بالاست نو مقاومت ضخامت شیشه های ضد گلوله 78 میلی متری در برابر اسلحه ژ3 بالا میباشد.

در مورد مشخصات شیشه ضد گلوله میتوان به موارد جدول زیر اشاره کرد:

شمارهمشخصات
1مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه، شکستن و شلیک گلوله
2شفافیت بالا
3قابلیت انعطاف پذیری
4قابلیت نصب آسان
5مقاوم در برابر آتش
6مقاوم در برابر حرارت

یکی از محصولات شیشه ای که در فروشگاه همتا تولید و به فروش میرسد شیشه بالکنی میباشد. برای مشاهده انواع مدل های این شیشه ها که قابلیت سندبلاست شدن را نیز دارا هستند میتوانید به صفحه شیشه بالکن مراجعه کنید.

استاندارد بین المللی شیشه ضد گلوله

برای ساخت این شیشه ها استاندارد های بین المللی رعایت میشوند که میتوان به استانداردهای زیر اشاره کرد:

  • استاندارد بین المللی شیشه ضد گلوله EN 1063:

این استاندارد برایی تست شیشه های امنیتی مورد استفاده در ساختمان ها میباشد.

  • استاندارد بین المللی شیشه ضد گلوله EN 1522-1523:

این استاندارد برای تست کرکره، پنجره و درب میباشد.

روش شکستن شیشه ضد گلوله
روش شکستن شیشه ضد گلوله

روش شکستن شیشه ضد گلوله

برای آن که بیشتر از کیفیت شیشه ضدگلوله اطمینان پیدا کنید شاید به دنبال روش شکستن شیشه ضد گلوله باشید تا از شکستن شیشه ضد گلوله در شرایط خاص اطمینان حاصل کنید و بتوانید مقاوم ترین شیشه را متناسب با کاربردتان خریداری کنید.

اگر نمیدانید چگونه شیشه ضد گلوله را بشکنیم باید بگوییم تست شیشه ضد گلوله با شلیک گلوله میباشد تا میزان مقاومت آن سنجیده شود.

بهترین روش شکستن شیشه ضد گلوله استفاده از اسلحه های پرقدرت و شلیک به شیشه ضد گلوله میباشد. در این صورت میتوانید میزان مقاومت و امنیت آن را به طور کامل بسنجید.

دقت داشته باشید برای تست روش شکستن شیشه ضد گلوله از آن فاصله مناسبی داشته باشید تا گلوله ها به سمت شما باز نگردند و خطری برایتان ایجاد نکنند.

دقت داشته باشید در صورتی که در شیشه ای صرفا از روکش شیشه ضد گلوله استفاده شده باشد مقاومت بسیار پایین تری نسبت به شیشه های ضد گلوله خواهند داشت.

یکی از انواع شیشه هایی که به صورت مات و شفاف طرحدار میباشند شیشه های اسید شور میباشند. برای مشاهده مدل های متنوع این محصولات به همراه لیست قیمت میتوانید به صفحه شیشه اسید شور مراجعه کنید.

تست شیشه ضد گلوله

برای تست شیشه ضد گلوله و بررسی میزان عملکرد شیشه ضد گلوله از شلیک به سمت این شیشه ها استفاده میکنند. مراحل تست شیشه ضد گلوله به این صورت میباشد که در فاصله مناسبی از این شیشه ها با تجهیزات ایمنی قرار میگیرند و تیر زدن به شیشه ضد گلوله را با اسلحه های مختلف با قدرت های متنوع آزمایش میکنند.

آزمایش شیشه ضدگلوله میتواند میزان مقاومت شیشه را تعیین کند و با این کار میتوان از شیشه ها با سطح مقاومتی مختلف برای کاربرد های مختلف استفاده کرد.

در آینده در این بخش فیلم تست شیشه ضد گلوله را قرار خواهیم داد تا بیشتر با این فرایند و طرز کار شیشه ضد گلوله آشنا شوید.

قوی ترین شیشه ضد گلوله

از انواع شیشه های محبوب در دکوراسیون های داخلی و خارجی شیشه های خمیده میباشند. این شیشه ها به دلیل خمیده بودن میتوانند جلوه ای ویژه به ساختمان بدهند. برای مشاهده انواع مدل های شیشه های خمیده و دریافت لیست قیمت این شیشه ها میتوانید به صفحه شیشه خم مراجعه کنید.

قیمت شیشه ضد گلوله
قیمت شیشه ضد گلوله

قیمت شیشه ضد گلوله

به طور کلی شیشه ضد گلوله قیمت بالایی دارد زیرا در ساخت آن از مواد و روش هایی استفاده شده است که میتواند از عبور گلوله جلوگیری کند و این قیمت بالا کاملا منطقی به نظر میرسد.

با این وجود قیمت شیشه ضد گلوله گاهی ممکن است در یک سطح کیفی در فروشگاه های مختلف متغیر باشد که در این حالت بهترین کار خرید از نمایندگی معتبر میباشد.

اگر سوالاتی همچون شیشه ضد گلوله متری چند، قیمت هر متر مربع شیشه ضد سرقت چگونه محاسبه می شود، چه عواملی بر روی قیمت شیشه ضد گلوله تاثیرگذار است رو به رو شده اید باید بگوییم در فروشگاه همتا باتوجه به کیفیت شیشه مناسب ترین قیمت با گارانتی محصول به شما ارائه میشود.

شما میتوانید از طریق تماس با همکاران ما در فروشگاه همتا جدیدترین لیست قیمت شیشه ضد گلوله را دریافت کنید و با دریافت مشاوره رایگان مناسب ترین نوع شیشه را انتخاب کنید.

یکی از انواع شیشه هایی که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند شیشه کوارتز میباشد. برای آشنایی با ویژگی های این شیشه ها میتوانید به صفحه شیشه کوارتز مراجعه کنید.

قیمت شیشه ضد گلوله برای طلا فروشی

باتوجه به قیمت روز شیشه ضد گلوله در انواع مختلف در صورتی که قصد خرید شیشه ضدگلوله طلافروشی را داشته باشید باتوجه به ضخامت و مقاومت شیشه ممکن است قیمت آن بیشتر شود.

قیمت شیشه ضد گلوله برای طلا فروشی در فروشگاه همتا باتوجه به آن که برای این محصول گارانتی معتبر ارائه میشود بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها میباشد.

شما میتوانید برای استعلام قیمت شیشه ضد گلوله طلا فروشی و انواع شیشه ضد گلوله برنجی با همکاران ما تماس بگیرید و لیست قیمت شیشه ضد گلوله را دریافت کنید.

نمایندگی شیشه ضد گلوله تهران

اگر به دنبال خرید شیشه ضد گلوله باکیفیت تضمینی هستید و میخواهید از معتبرترین نمایندگی شیشه ضد گلوله تهران خرید خود را انجام دهید فروشگاه همتا بهترین گزینه پیش روی شماست.

همتا بزرگترین تولید کننده شیشه ضد گلوله ایرانی میباشد که شما میتوانید باکیفیت ترین شیشه ضد گلوله ساخت ایران را از ما خریداری کنید و از خدمات پس از فروش هم بهره مند شوید.

شما میتوانید برای دریافت خدمات فروش شیشه ضد گلوله در تهران، شیشه ضد گلوله اصفهان، شیشه ضد گلوله مشهد، شیشه ضد گلوله تبریز، شیشه ضد گلوله اردکان یزد، شیشه ضد گلوله اراک، شیشه ضد گلوله در کرج و سراسر ایران با همکاران ما تماس بگیرید و باکیفیت ترین محصولات را خریداری کنید.

شیشه ضد گلوله دست دوم

در صورتی که قصد خرید شیشه ضد گلوله ارزان باکیفیت را دارید بهترین کار خرید شیشه ضدگلوله دست دوم میباشد. تمامی شیشه های ضدگلوله دست دومی که در فروشگاه همتا عرضه میشوند از کیفیت لازم برخوردار بوده و شما میتوانید سالم ترین شیشه های ضد گلوله دست دوم را با قیمت مناسب خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد و قیمت شیشه ضد گلوله دست دوم میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت شیشه ضد گلوله چقدر است؟

برحسب ابعاد و ضخامت شیشه قیمت آن میتواند متغیر باشد. به طور کلی هرچه شیشه ضخیم تر و مقاوم تر باشد و ابعاد بزرگتری مد نظر شما باشد قیمت بیشتر خواهد بود. برای استعلام قیمت شیشه ضدگلوله میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

بهترین نمایندگی خرید شیشه ضدگلوله کجاست؟

فروشگاه همتا با سال ها سابقه درخشان در زمینه تولید شیشه های ضدگلوله باکیفیت و جلب رضایت مشتریان، ارائه گارانتی معتبر همراه با خدمات پس از فروش و همچنین ارائه مناسب ترین قیمت محصولات بهترین نمایندگی خرید شیشه ضدگلوله میباشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

1 پاسخ
  1. حسنی گفته:

    قیمت شیشه ضد گلوله برای ورودی درب ویترین طلا فروشی میخاستم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.